تاکید معاون وزیر راه و شهرسازی بر استفاده بهینه از اعتبارات و ارائه بیشترین خدمات به مردم

۱۶:۰۶
 تاکید معاون وزیر راه و شهرسازی بر استفاده بهینه از اعتبارات و ارائه بیشترین خدمات به مردم

معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای کشور در جریان بازدید از پروژه های انجام شده ودر دست اقدام درمسیر راه کربلا در استان کرمانشاه ، بر استفاده بهینه از اعتبارات اختصاص داده شده و ارائه بیشترین خدمات به مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، عبدالهاشم حسن نیا  معاون وزیر و رئیس این سازمان در این بازدید در مسیر راه کربلا در استان کرمانشاه  اظهار داشت : از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۴۳ میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی، روکش و لکه‌گیری آسفالت جاده‌های استان کرمانشاه هزینه شده است.
وی با ارائه راهکارهای لازم جهت تسریع در انجام پروژه های در دست اقدام بر اجرای درست برنامه ها و ایمن سازی راه ها تاکید کرد و اظهار داشت: بزرگراه کربلا دارای اهمیت ویژه بوده و اجرای پروژه های ساخت و اصلاح از ضروریات ارتقای ایمنی تردد در جاده های این محور است.
بر اساس این گزارش مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه نیز در جریان این بازدید با اشاره به این که روکش آسفالت محور کرند (دالاهو) خسروآباد به طول ۹ کیلومتر در دست اقدام است، افزود : بودجه تعیین شده برای این طرح ۳۰ میلیارد ریال است و پیش بینی می شود تا پایان شهریور ماه به اتمام برسد.
فریبرز کرمی با بیان این که روکش آسفالت مسیر سراب کرند (دالاهو) به طول یک کیلومتر و با یک میلیارد ریال بودجه به پایان رسیده است ، عنوان کرد: بهسازی محور- دالاهو – زاوله شامل اجرای بیس یک لایه و یک لایه آسفالت به طول چهار کیلومتر و با پیشرفت ۵۰ درصد و ۶ میلیارد ریال اعتبار در دست اقدام است.
وی با اشاره به این که محور گیلانغرب به سومار به طول ۲۷ کیلومتر با سه میلیارد ریال اعتبار لکه‌گیری شده است، گفت: روکش آسفالت محور اسلام‌آباد غرب – ایلام (قلاجه) به طول چهار کیلومتر و با بودجه ۱۵ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان این که لکه‌گیری محور سرپل‌ذهاب ،قپانی به طول چهار کیلومتر و با بودجه ۲ میلیارد ریال انجام شده است، افزود: ۸٫۳  کیلومتر از تنگ برد ولی بزمیرآباد – سرپل‌ذهاب با بودجه ۱۰ میلیارد ریال روکش آسفالت به پایان رسیده است.
وی با اشاره به این که روکش آسفالت ۸٫۵ کیلومتر با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال در محور سرپل‌ذهاب -ازگله روکش آسفالت انجام شده است، عنوان کرد: رمپ مجتمع‌های خدماتی رفاهی  ، نیازی و مرادی در اسلام‌آباد با اعتبار ۶ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.
کرمی با بیان این که روکش آسفالت قصرشیرین – سرپل ذهاب به طول پنج کیلومتر و با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال انجام شده است، گفت: باند برگشت پایانه مرزی پرویزخان  به طول ۲ کیلومتر و عرض ۲۲ متر و با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال آماده بهره برداری می باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.