صدور نخستین بیمه‌نامه کوثر در دفتر پلیس+۱۰

صدور نخستین بیمه‌نامه کوثر در دفتر پلیس+۱۰
نخستین بیمه‌نامه شرکت بیمه کوثر در دفتر پلیس+۱۰ با حضور مدیران بازرسی و اتکایی بیمه کوثر صادر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه کوثر، میز خدمت شرکت بیمه کوثر در دفاتر پلیس+۱۰ به‌منظور افزایش ارایه خدمت به آحاد جامعه مستقر شد.
بر پایه این گزارش، میز خدمت این شرکت به‌صورت آزمایشی در دفاتر استان البرز مستقر و نخستین بیمه‌نامه نیز با پوشش بیمه مسافرتی در یکی از این دفاتر صادر شد.
براساس این گزارش؛ این طرح برای تامین حقوق بیمه‌گذاران و تکریم و افزایش میزان رضایت آنان، پاسخگویی مناسب و ارایه خدمات به‌موقع و سریع به بیمه‌گذاران اجرایی شد.
برپایه این گزارش، از مهرماه امسال در دفاتر پلیس+۱۰ سراسر کشور، میزخدمت شرکت بیمه کوثر مستقر می‌شود و متناسب با آن، تعدادی از کارکنان شایسته، ماهر، آموزش‌دیده و مطلع این شرکت نیز برای پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان به میزخدمت انتخاب می‌شوند. این افراد تمامی پوشش‌های بیمه‌ای و خدمات و اطلاعات مورد نیاز بیمه‌گذاران شامل بیمه‌های آتش‌سوزی، اتومبیل و …. را در این دفاتر ارایه می‌دهند.
گفتنی است؛ دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) زیرمجموعه‌ای از خدمات الکترونیکی ارایه شده پلیس در ایران است. طرح پلیس+۱۰ با سه خدمت عمومی گذرنامه، گواهینامه، اجرائیات (تخلفات راهنمایی و رانندگی) در دهه فجر انقلاب اسلامی سال ۸۲ آغاز شد و به تدریج تعداد دفاتر در سطح کشور افزایش پیدا کرد و بر اساس آیین‌نامه به بخش خصوصی واگذار شد. هدف‌گذاری اولیه راه‌اندازی این دفاتر، ارایه ۱۰ خدمت از خدماتی بود که پیشتر در ناجا ارایه می‌شد و اکنون با همکاری مسئولان، ارایه خدمت بیمه‌ای در این دفاتر میسر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.