تاکید قاطع دکتر حسینی به تولید محصولات جدید و گسترش بازارهای نو و صادراتی

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات، دکتر حسینی در جلسه ای که با حضور دکتر بابائی مشاور اجرائی مدیر عامل، مهندس امجدی معاون هماهنگی تولید ، دکتر خوشخو مدیر امور بین الملل و توسعه بازار ، دکتر مطلق معاون بازاریابی و هماهنگی توزیع و معاونان و مدیران تولید شرکت های تحت پوشش تشکیل شده بود، خاطر نشان کرد : استراتژی ما در این مقطع زمانی، که مشکلات تامین ارز، واردات مواد اولیه و بسته بندی، تورم و کاهش توان خرید مردم وجود دارد، توجه جدی باید به کاهش هزینه های تولید و افزایش بهره وری، تولید محصولات جدید بر مبنای ذائقه مردم و خواست بازار، توسعه بازار های داخلی و خارجی و اهتمام جدی به صادرات است. حسینی در ادامه خطاب به مدیران تولید افزود: در واحد های خود جانشین پروری کنید و با به کارگیری نیروهای جوان، که هم مورد تاکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم و سایر مقامات است ، ایده های جدید تولید و اطلاعات خود را با سایر شرکت ها در میان بگذارید. ایشان در بخشی از سخنان خود اظهار داشتند، دید شما باید کل مجموع پگاه باشد نه هر مدیری فقط چارچوب شرکت خویش را ببیند. حسینی تاکید کرد ملاک و معیار باید برنامه و بودجه و تحقق سود مورد نظر باشد. هم چنین باید در زمینه تامین مواد اولیه و قطعات، تولید و توان داخلی را مورد حمایت قرار دهید.
در ادامه دکتر بابائی نیز به برسی فرایندها و نقاط ضعف و قوت اشاره نمود و بر استفاده از سیستم BOM و سرعت بخشیدن به فرایندهای تصمیم گیری و اجرا تاکید کرد.
در پایان مدیران تولید شرکت های تحت پوشش نیز نقطه نظرات خود را در حوزه تولید و روش های پیشنهادی برای افزایش و رونق تولید مطرح نمودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.