اعطای ۴٫۲۰۰ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه توسط بانک آینده

:۴۶
اعطای 4<a href=http://kotahonline.ir>.</a>200 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه توسط بانک آینده

بانک آینده، از زمان پیوستن به سامانه ازدواج بانک مرکزی تا پایان مردادماه سال جاری، بیست و هشت هزار فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.

 بانک آینده، هم‌زمان با روز بانکداری اسلامی، در راستای تحقق مواد قانونی عملیات بانکداری بدون ربا و هم‌چنین توسعه و ترویج سنت الهی قرض‌الحسنه، اعلام کرد؛ از زمان پیوستن به سامانه ازدواج بانک مرکزی، (سال ۱۳۹۴)، تا پایان مردادماه سال جاری، تعداد بیست و هشت هزار فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج و با مبلغی بالغ بر سه‌هزار و هشتصد و شصت میلیارد ریال، پرداخت و توانسته است؛ نقش خویش را در ایفای مسئولیت اجتماعی از این طریق ایفا کند.

ضمناً، از سال ۱۳۹۸ نیز با توجه به افزایش سقف وام ازدواج براساس تبصره (۱۶) قانون بودجه، بانک آینده، داوطلبانه، مبلغ تعهدات ماهانه خویش را به مبلغ ۴۵۹ میلیارد ریال در ماه افزایش داده و به منظور تسریع و تسهیل فرآیند پرداخت برای متقاضیان، تعداد شعب ارائه‌دهنده خدمات وام قرض‌الحسنه ازدواج را به ۱۸۰ شعبه گسترش داده است.
شایان ذکر است؛ قریب ۳ هزار فقره وام قرض‌الحسنه با مجموع ۴۱۹ میلیارد ریال، در قالب طرح‌های اشتغال‌زائی، مشاغل خانگی، کمک هزینه تحصیلی، درمان، سیل و زلزله، ضروری و تعمیر مسکن، نیز توسط بانک آینده، در طی این مدت، پرداخت شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.