تولید قدرت دفاعی بدون نهادینه شدن ارزش‌ها پایدار نمی‌ماند

تولید قدرت دفاعی بدون نهادینه شدن ارزش‌ها پایدار نمی‌ماند

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: تولید قدرت دفاعی بدون نهادینه شدن ارزش های اسلامی پایدار نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به همراه رؤسای ادارات عقیدتی سیاسی ارتش و معاونین این سازمان با حضور در سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با حجت‌الاسلام سید ضیاء الدین آقاجان‌پور دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام آقاجان پور در این دیدار با تشکر از رئیس سازمان عقیدتی ارتش و معاونین این سازمان، اظهار داشت: وزارت دفاع امروز به لحاظ دستیابی به تکنولوژی های دفاعی در جایگاه رفیعی ایستاده و توانسته عزت، افتخار و غرور ملی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

وی افزود: این دستاورد مهم جز با حفظ ایمان و رشد ارزش های معنوی در درون انسان اتفاق نخواهد افتاد و بحمد الله سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع تا کنون توانسته است در مسیر روشنگری بصیرتی کارکنان و خانواده های آنها موفق عمل نماید و ان شاالله این مسیر را با جدیت و اهتمام بیشتر دنبال خواهد کرد.

آقاجان پور در ادامه تصریح کرد: تولید قدرت در نظام اسلامی بدون نهادینه شدن ارزش های اسلامی پایدار نخواهد بود و در پیاده سازی ارزش های اسلامی در بدنه صنعت دفاعی به عنوان یک ضرورت انکار ناپذیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: امروز نظام جمهوری اسلامی به یک اقتدار بازدارند دست یافته که موجب شده دشمنان به خود اجازه تعدی و تعرض به مرزهای جغرافیایی کشور اعم از زمینی، هوایی، و دریایی را ندهند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: در راستای دفاع از مرزهای عقیدتی و ارزشی، ما دارای نیروهای مومن، مکتبی و ولایت مدار هستیم که در مقابل هجمه‌های دشمنان برای تعرض به مرزهای عقیدتی با تمام قدرت دفاع می کنند. کار سازمان عقیدتی ارتقاء هوشیاری، بصیرت دینی و انقلابی و صیانت از نیروهای نخبه است.

حجت‌الاسلام آقاجان‌پور با بیان اینکه امروز با وجود نخبگان و سرمایه های ارزشمند انسانی متخصص و متعهد در وزارت دفاع به اقتدار دفاعی بازدارنده دست یافته ایم خاطرنشان کرد: قدرت جمهوری اسلامی ایران مایه فخر و مباهات انسان‌های آزاده، ملت های منطقه و محور مقاومت است و همانگونه که دفاع از تمامیت ارضی و تولید امنیت به واسطه وجود نیروهای مسلح مقتدر در سطح مطلوبی است ما نیز در سازمان عقیدتی سیاسی بایستی از مرزهای ارزشی به نحو شایسته دفاع کنیم.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.