حضور مدیرعامل ملل دراولین یادواره شهدای شبکه بانکی سمنان

اولین یادواره شهدای شبکه بانکی استان سمنان و تجلیل از خانواده های محترم و معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران شبکه بانکی استان سمنان در هفتمین روز از هفته دفاع مقدس در مرکز همایش های حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس در شهر شهید پرور سمنان برگزار گردید.

 این مراسم باشکوه با حضور خانواده معزز شهدا، شخصیتها، فرماندهان نیروهای جان برکف مسلح و مسئولین کشوری با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران اغاز گردید نخست جناب آقای کیومرثی دبیر محترم کمیسیون هماهنگی بانک های استان سمنان گزارشی را ارائه و اظهار داشتند کارکنان شبکه بانکی در دوران دفاع مقدس دوشادوش اقشار مختلف مردم و رزمندگان در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور یافته و چندین شهید گلگون کفن تقدیم اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است و یک شهید نیز در دفاع از حرم اهل البیت تقدیم اسلام نموده است در ادامه بیان داشتند ۲۴ آزاده و ۱۷۰ جانباز و ۶۰۰ ایثارگر از خانواده شبکه بانکی استان در دوران دفاع مقدس حضوری فعال داشته اند.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین جوادی مدیر عامل موسسه اعتباری ملل به نیابت از بانک های خصوصی کشور در جایگاه حاضر و با ابلاغ سلام مدیران عامل بانک های عضو کانون بیان داشتند زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا کار بزرگی است که باید مهم شمرده شود عزت و سربلندی و اقتدار امروز نظام و انقلاب اسلامی ایران مدیون رشادت های ایثارگران و شهیدان گرانقدر در دوران دفاع مقدس است اثر شهادت با زنده نگهداشتن یاد شهدا نمایان خواهد شد و این اثر امروز موجب عزت و غرور جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی شده است.
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل در بخش هایی از صحبت هایشان اظهار داشتند جهاد در راه خدا اجری بزرگ دارد و این اجر عظیم نصیب کسانی شده است و یا می شود که اخلاص در عمل و نیت پاک و صادق داشتند و یا دارند وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به همکاران نظام بانکی فرمودند، تکلیف امروز ما (همکاران شبکه بانکی) حفظ راه و یاد شهدا با ولایت مداری و بصیرت افزایی است.
در انتهای این برنامه از خانواده های معزز شهدا،۲۳ ایثارگر و جانباز و خانواده آنان تجلیل بعمل آمد و از تمبر یاد بود شهدای شبکه بانکی رونمائی شد.
همچنین در خلال برگزاری یادواره شهدا برنامه روایتگری دفاع مقدس و نامه فرزند شهید قنبریان از شهدای مدافع حرم قرائت شد و مورد توجه حاضرین قرار گرفت.
در ادامه مدیرعامل محترم موسسه و هیئت همراه بازدیدی هم از سرپرستی شعب حوزه موسسه در استان بعمل آوردند، در ابتدای این بازدید ریاست حوزه سمنان گزارشی از وضعیت شعب تحت سرپرستی ارائه و سپس مدیر عامل موسسه با بررسی دقیق عملکرد شعب حوزه سمنان در خصوص جذب منابع، وصول مطالبات و پرداخت تسهیلات جهت سودآوری خواستار تلاش و کوشش مضاعف همکاران در راستای تحقق اهداف عالی موسسه شدند.
ایشان در ادامه تاکید نمودند که باید همه با هم عهد ببندیم برای حل مشکلات مردم و سپرده گذاران تلاش کنیم و با انجام صحیح امور و مهندسی دقیق آن در راستای منویات مقام معظم رهبری حفظه الله و در سالی که به نام رونق تولید نامگذاری نمودند در عمران و آبادانی کشور سهیم باشیم.
ایشان در ادامه فرمودند سرمایه اصلی موسسه همکاران خدوم، پر تلاش، صادق، دلسوز و مدیران جوان مجرب آن هستند و ما در مرکز به پشتوانه همکاران کارها را پیش می بریم.
در حاشیه این دیدار از ساختمان سرپرستی و مرکز داده دوم موسسه در شهر سمنان بازدید بعمل آمد، معاونت محترم امور شعب جناب آقای طحان و معاونت محترم اداری و منابع انسانی جناب آقای ابهری و ریاست محترم منطقه چهار جناب آقای رحمانی مدیر عامل محترم موسسه را همراهی می نمودند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.