بیش از ۱۵۰ طرح به ناجی هنر رسید

بیش از ۱۵۰ طرح به ناجی هنر رسید/ اثر سریال پلیسی در کاهش جرم

مجتبی رشوند مدیرعامل موسسه ناجی هنر معتقد است که فیلم و سریال های پلیسی به دلیل آگاهی رسانی در کاهش آمار جرائم تاثیر دارند.

مجتبی رشوند مدیرعامل موسسه سینمایی، فرهنگی و هنری ناجی هنر در گفتگو با خبرنگار مهر به طرح هایی که برای نیروی انتظامی به این موسسه ارائه شده است اشاره و بیان کرد: بیش از ١۵٠ طرح برای ساخت در هفته پلیس  به ما رسید که بخشی از آنها به کارگردانانی حرفه ای تعلق داشت اما چون طرح هایشان خوب نبود آنها را نپذیرفتیم و طرح هایی را انتخاب کردیم که به نتیجه فعلی منجر شد.

وی با اشاره به اینکه بخشی از افراد هم در این زمینه توصیه شده بودند، گفت: خدا را شکر سعی کردیم براساس اصول پیش رویم و افراد توصیه ای را قبول نکنیم بنابراین وارد تولید این آثار شدیم و گروه ها را حمایت کردیم.

مدیرعامل ناجی هنر با اشاره به کمبود امکانات در موسسه تصریح کرد: ما کم و کاستی‌های زیادی در حوزه تجهیزات و امکانات داریم که همین کمبودها باعث می‌شود نیروی انسانی چندین برابر کار کند و طبیعی است که در حجم کار خیلی بالا برخی اوقات اشتباهاتی هم صورت می‌گیرد که با وجود فرض این توجیه، اشتباه پلیس طبق آمار در کمترین حالت خود است و نمی توان از مظلومیت پلیس در ایران گذشت.

وی در پایان درباره تاثیر ساخت فیلم و سریال های پلیسی برای آگاهی مردم عنوان کرد: هرچقدر اطلاعات مردم بالا برود و فرهنگشان ارتقا پیدا کند به همان ترتیب آمار جرائم هم کمتر می‌شود و این اتفاق از طریق همین فیلم و سریال و برنامه ‌ها رخ ‌می‌دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.