پیام تبریک مدیرعامل به مناسب هفده مهر روز جهانی پست

حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در پیامی فرا رسیدن ۱۷ مهر، روز جهانی پست را تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرعامل به مناسب هفده مهر روز جهانی پست
  در متن این پیام آمده است:

تورُق بر گذشته تاریخ بشر و نگاهی به حال و آینده نشان می دهد، پست و خدمات آن همواره در دوران مختلف یار و همراه انسان بوده و هست.از زمانی که کبوترهای نامه بر و اسب های تیزپا، سفیران پست بودند تا امروز که مکاتبات و مراسلات بر بستر ابزارها و فناوری های مدرن، به دست مردم می رسد، پست، نام آشنای همیشگی بوده و هست.

بررسی صنعت پست در دنیا به ویژه کشورهای توسعه یافته و توصیه های اتحادیه پستی جهانی موید آن است که باید متحول شویم و با بازنگری در تمامی عملیات و فرایندهای مدیریتی و اجرایی، مبتنی بر فناوری های دیجیتال، همسو با نیاز جامعه حرکت کنیم تا بیش از پیش شاهد رونق کسب و کار پست باشیم.

توجه به تقویت و تکمیل زیرساخت ها و ظرفیت های شبکه از دیگر مواردی بود که از سال گذشته با جدیت دنبال شد، نوسازی ناوگان موتوری و همچنین نوسازی بخشی از ناوگان حمل و نقل بخشی از این اقدامات است.

امسال نیز با تکیه بر ظرفیت های اساسنامه شرکت ملی پست و با توجه به بستر آماده جامعه و میل روزافزون به گسترش کسب و کارهای الکترونیکی؛ برنامه راهبردی شرکت ملی پست مورد بازنگری قرار گرفت و طرح تحول دیجیتال و سکوی تجارت الکترونیک پست برای آن ترسیم شد، تا بیش از پیش شاهد رونق و ارتقا نام و جایگاه پست در جامعه باشیم.

بازنگری در برنامه راهبردی و چشم انداز پستی همراه با تغییر در چهره و ظاهر آن، افقی جدید به سوی آینده ترسیم کرده که نوید بخش فردایی بهتر، هم برای مردم و هم کارکنان پرتلاش این شبکه است.

در این تغییر رویکرد، فرصتی به وجود آمده است تا درهای شرکت ملی پست بیش از پیش به روی بخش غیردولتی به ویژه کسب و کارهای نوپا باز شود تا به مدد توسعه خدمات مشارکتی، فصلی جدید از خدمات رسانی را رقم بزنیم. البته این هدف محقق نمی­شود، مگر با همراهی و همدلی تک­تک همکاران شبکه پستی کشور.

در مسیر تحقق این هدف، آنچه نباید از آن غافل ماند، نگاه مترقی و رهنمودهای مهندس محمدجواد آذری جهرمی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات است که همواره حامی پویاتر شدن و توسعه پایدار شرکت ملی پست در سایه خدمات رسانی شایسته تر به مردم است.

۱۷ مهر روز جهانی پست، فرصت مغتنمی است تا زحمات شبانه روزی همکاران صبور، دقیق و وظیفه شناس شبکه پستی، در سراسر کشور را پاس بدارم و این نکته را متذکر شوم که قدردان همراهی و تلاش های خستگی ناپذیر شما عزیزان در تمام طول سال، به ویژه ایام و مناسبت های خاص که با خدمت رسانی مشفقانه تان، موجب سربلندی و عزت شبکه پستی می باشید، هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.