راه اندازی صفحه اینترنتی ویژه اربعین در سامانه مرکز مدیریت راههای کشور

راه اندازی صفحه اینترنتی ویژه اربعین در سامانه مرکز مدیریت راههای کشور

در راستای اهداف تعیین شده برای اطلاع رسانی پویا به هموطنان و ارائه خدمات بهینه به زائران اربعین حسینی، صفحه ویژه اربعین از سوی مرکز مدیریت راه های کشور راه اندازی شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، این صفحه در وب سایت ۱۴۱ به نشانی اینترنتی www.141.ir/arbaeen راه اندازی شد و با توسعه تکنولوژی و سامانه‌های حمل و نقل هوشمند ،اطلاعات ارائه شده در این سامانه نیز به صورت لحظه ای در اختیار کاربران و هموطنان قرار می گیرد.
این گزارش حاکی است است، نمایش دستورالعمل ها و اطلاعیه های مرتبط، تعریف و نمایش کریدور های پر تقاضا از مراکز استان ها به پایانه های مرزی، نمایش تصاویر دوربین های نظارتی برای کریدورهای فوق،  نمایش شرایط جوی شهرهای مرزی، نمایش اطلاعات ترافیک برخط برای استان های غربی کشور،  ارائه اخبار و اطلاعیه های برخط، نمایش امکانات بین راهی شامل پمپ بنزین‌ها، مجتمع های خدماتی رفاهی، راهدارخانه ها و غیره ، نمایش امداد خودرو های فعال در استان های غربی، نمایش مسیر پیاده روی اربعین به همراه اطلاعات امکانات بین‌راهی از جمله خدمات ارائه شده در این وب سایت است.
شایان ذکر است، هموطنان عزیز می توانند با ارسال عدد ۴۰ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ آخرین وضعیت راه های مسیر های منتهی به مرزهای خروجی کشور را دریافت کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.