پست اینستاگرامی صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران

پست اینستاگرامی صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران

دو روز گذشته، از دو منظر روزهای مهمی برای بنده و همکارانم در بانک صادرات ایران بودند.

نخست این‌که صورت‌های مالی شش‌ماهه بانک منتشر شد که بحمدالله در ادامه روند اجرای برنامه عملیاتی خروج از زیان، سود شش ماهه به میزان پانصد و بیست و ‌ هفت میلیارد ریال تحقق یافت و امیدوارم تا پایان سال روند به مراتب بهتری را طی کنیم و این ممکن نمی‌شد مگر با تلاش تمام بیست و شش هزار و سیصد همکار شریف و ارزشمندم در سراسر کشور و شعب خارج که باید بوسه زد بر دست‌هایشان.

دوم آن که با بیش از سیصد همکار عزیزم که مدیران میانی بانک هستند در سراسر کشور، در جلسه‌های متعددی در حدود دوازده ساعت، به مرور عملکرد هفت‌ماهه و برنامه‌ریزی برای پنج ماه آینده پرداختیم. موضوع محوری بحث و تبادل نظرمان، تمرکز بر روش‌های کار عملیاتی در سطح حوزه و شعبه و اصلاح و ارتقاء آن‌ها بود که بسیار گفتیم و شنیدیم و آموختیم.

روش‌شناسی (متدولوژی) از بزرگ‌ترین دستاوردهای بشر خردورز امروز است و باور داریم که که در کنار سیاست‌ها و خط‌مشی‌ها و اهداف، تمرکز ویژه بر روش‌ها و شیوه‌ها، مسیر دستیابی به اهداف را هموارتر می‌سازد.

عهد بستیم که سال جهش بزرگ را به سالی به یادماندنی در بانک صادرات ایران تبدیل کنیم تا نقش مهم این بانک بزرگ در توسعه اقتصادی کشور پهناورمان را بیش از پیش برجسته‌تر سازیم. این‌چنین‌تر باد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.