ماژول های DDR5 برای مصرف کنندگان و گیمرها

آخرین اخبار , اقتصادی تاریخ انتشار: 00/11/05 دیدگاه‌ها برای ماژول های DDR5 برای مصرف کنندگان و گیمرها بسته هستند   3578 بازدید

اندازه فونت    

ماژول های DDR5 برای مصرف کنندگان و گیمرها

ارتقاء عملکرد فوق العاده با ماژول حافظه دسکتاپDDR5-4800  شرکت اپیسر

 

شرکت اپیسر ماژول های حافظه مصرفی و بازی  DDR5-4800 16گیگابایت با فرکانس ۴۸۰۰ مگاهرتز که فقط ۱.۱ ولت نیاز دارد رونمایی کرده است که در آن عملکرد، ظرفیت، پایداری و بهره وری توان همگی به سطح بالاتری ارتقا یافته اند. این امر باعث می شود که ماژول های DDR4 به عقب رانده شوند

مطابقت ماژول های DDR5-4800 شرکت اپیسر با استاندارد JEDEC منجر به ایجاد فرکانس کاری ۴۸۰۰ مگاهرتز  شده است که در مقایسه با حد فرکانس بالای استاندارد DDR4 3200 مگاهرتز ۵۰ درصد افزایش پهنای باند دارد.

همچنین مصرف برق DDR5 از ۱.۲ ولت به ۱.۱ ولت کاهش یافته است که باعث می شود ۸ درصد کارایی و راندمان بیشتری داشته باشد که آنها را با استفاده از آی سی های مدیریت برق دارای گواهی JEDEC می سازد و که منجر به ایجاد منبع تغذیه پایدارتر شده و نویز را در مدار به حداقل می رساند.

ماژول‌های DDR5-4800 از تصحیح خطا در حالت پشتیبانی نیز پشتیبانی می‌کنند که با اصلاح خودکار خطاهای داده در صورت ظاهر شدن، سیستم را پایدار نگه می‌دارد به عبارتی ازOn-Die ECC برای پایداری بیشتر پشتیبانی می کند.

علاوه بر ماژول حافظه استانداردDDR5، شرکت اپیسر در حال راه اندازی یک ماژول حافظه بازی NOX DDR5 است. این قابلیت اورکلاک بسیار پایدار با یک کلیک را برای گیمرها فراهم می کند و هر زمان که به آن نیاز داشته باشند، عملکرد را افزایش می‌دهند. در واقع، انتظار می‌رود مدل‌های Apacer NOX DDR5 دارای سرعت پردازش ۵۲۰۰ تا ۷۲۰۰ مگاهرتز باشند و تصاویر جوهر افشان آن را به یک ابزار اضافی چشم نواز برای هر دستگاه پاورگیمر تبدیل می کند. همچنین مدیریت مصرف انرژی نیز در DDR5 ارتقا یافته است.

آخرین دستاورد شرکت اپبسر در بازار مصرف کننده و بازی با ارائه DDR5، نمونه دیگری از تعهد آن برای شعار  “افزودن ارزش، افزایش همکاری” است.

برچسب ها:
آخرین اخبار
رفتن به ابتدای صفحه