افتتاح سیزدهمین شعبه بانک قرض الحسنه مهرایران در گلستان

 
افتتاح سیزدهمین شعبه بانک قرض الحسنه مهرایران در گلستان

افتتاح سیزدهمین شعبه بانک قرض الحسنه مهرایران در گلستان

در راستای گسترش شبکه شعب و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان طی مراسمی، سیزدهمین شعبه بانک قرض الحسنه مهرایران در استان گلستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، سیزدهمین شعبه بانک قرض الحسنه مهرایران در استان گلستان با حضور محسن پدرام رییس هیات مدیره، عیسی امامی عضو هیات مدیره، نجدی مدیر امور استان ها و همراهی مدیر شعب بانک ملی، مدیر منطقه ای بیمه دانا، امام جمعه اهل سنت استان و جمعی از شهروندان به بهره برداری رسید.

امام جمعه اهل سنت گلستان به عنوان یکی از سخنرانان این مراسم از کلیه دست اندرکاران بانک، به ویژه مدیران ارشد به منظور حمایت از افزایش خدمات قرض الحسنه به مردم استان از طریق افزایش شعب تقدیر و قدردانی کرد و بانک قرض الحسنه مهر ایران را انتخاب اول جامعه اهل سنت این استان دانست.
در ادامه، پدرام رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران به پتانسیل بسیار مناسب گلستان در جذب منابع قرض الحسنه اشاره کرد و افزایش شعبه در این استان را اقدامی شایسته در راستای اهداف بانک در ترویج فرهنگ قرض الحسنه و توانمندسازی جامعه دانست.
شایان ذکر است، شعبه آفتاب (کد ۶۲۱۶) به عنوان سیزدهمین شعبه بانک قرض الحسنه مهرایران با هدف ارائه خدمات قرض الحسنه در شهر گرگان گشایش یافت.