برگزاری مراسم گلریزان آزادی مادران زندانی در زورخانه جوانمردان

برگزاری مراسم گلریزان آزادی مادران زندانی در زورخانه جوانمردان

مراسم جمع آوری کمک های مردمی برای آزاد سازی مادران زندانی جرائم غیر عمد در زورخانه جوانمردان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، فریدون حیدری شهردار منطقه گفت : ما در هر جایگاه و مسئولیتی نباید همدیگر را فراموش کنیم و باید در هر زمانی ثابت کنیم که انسان هستیم و یاریگر و حامی در مشکلات و گرفتاری ها .

شهردار منطقه افزود : ما در این مکان گرد هم آمده ایم تا حمایت گروه های مختلف مردم را جلب کنیم و شاهد آزادی ۲۶ مادر زندانی در روز ولادت بانوی مهربانی حضرت زهرا (س) باشیم .

شهردار منطقه در ادامه گفت : در جامعه ما جوانمردی و فتوت گره گشای مشکلات بوده و هست و جامعه ما این روزها به شدت به فداکاری نیاز دارد .

وی دلیل انتخاب زورخانه جوانمردان برای برگزاری این مراسم را الگوی رادمردی بودن این مکان دانست و گفت : زورخانه ها از گذشته تبلور فرهنگ ایرانی – اسلامی بوده ، که با خلق و خوی مردانگی و صفت های پسندیده اخلاقی همراه هستند و با کمک به همنوعان و مستضعفان پیوندی عمیق دارند . شهردار منطقه تاکید کرد : در این برنامه قائل به مکان جغرافیایی خاصی نبوده ایم و تمامی مادران گرفتار و زندانی تهران را در نظر گرفته ایم . وی گفت : امیدواریم با حمایت سازمان زندان ها و همچنین جلب رضایت خانواده های دادخواه ، تعداد بیشتری از مادران دربند را آزاد و به کانون خانواده بازگردانیم.