نقاهتگاه نمایشگاه بین المللی بدون حضور یک بیمار تخلیه شد

دکترحسین زاده :

نقاهتگاه نمایشگاه بین المللی بدون حضور یک بیمار تخلیه شد

مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران، از تخلیه نقاهتگاه نمایشگاه تهران ویژه بهبود یافتگان کرونایی خبر داد و گفت: در این مدت حتی نیاز به بستری یک نفر هم پیش نیامد.

 

دکتر بهمن حسین زاده اعلام کرد:  در راستای تعهد و مسئولیت اجتماعی و با تصمیم وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت  سهامی نمایشگاه ها در شرایط مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا اقدام به همکاری و راه اندازی نقاهتگاهی ویژه  بهبود یافتگان کرونایی با ۲۰۰۰ تخت بیمارستانی کرد.

وی افزود: در تمام این مدت  که نمایشگاه برای پذیرش  بهبود یافتگان کرونایی تجهیز شده بود، حتی  یک نفر هم در این مجموعه بستری نشد.
وی با اشاره به  اینکه مقام معظم رهبری سال ۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند و قرار است آغاز فعالیت نمایشگاه هم برپایی نمایشگاهی با عنوان جهش تولید و  دستاوردهای کرونا باشد، اظهار داشت:

به همین منظور در جلسه مشترک مدیران ارتش جمهوری اسلامی ایران و مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران توافق شد،

ارتش نسبت به تخلیه سریع نمایشگاه تهران از تجهیزات و امکانات نقاهتگاه بهبود یافتگان کرونایی اقدام کند.

وی ادامه داد:  همچنین در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری های مشترک شرکت سهامی نمایشگاه با ارتش در شرایط دشوار کرونا، از همه مدیران و کارکنان شرکت نمایشگاه ها  هم تقدیر بعمل آمد.دیدگاهها بسته شده است.