مدنی فر: تولید گندله سناباد ۱۲درصد بیش از ظرفیت اسمی طی ۴۵ روز

در آستانه روز صنعت و معدن اعلام شد:

مدنی فر: تولید گندله سناباد ۱۲درصد بیش از ظرفیت اسمی طی ۴۵ روز

مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد، از رشد تولید روزانه این شرکت خبر داد. محمد مدنی فر تصریح کرد: تولید روزانه این شرکت به ۹ هزار و ۳۷۵ تن گندله رسیده است. وی افزود: این میزان تولید در حالی به ثبت رسیده است و ادامه دارد که ۴۵ روز از راه اندازی گندله سازی سناباد می گذرد.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، محمد مدنی فر که در آستانه روز صنعت و معدن سخن می گفت، افزود: این افزایش تولید گندله در حالی به دست آمده است که شروع تولید آزمایشی گندله سازی سناباد، ۲۳ اردیبهشت امسال انجام و در ۲۲ خرداد افتتاح شد.

وی گفت: تولید اسمی کارخانه گندله، ۸ هزار و ۳۰۰ تن در روز است و برنامه روزانه تولید برای تولید حدود ۷ هزار تن گندله هدفگذاری شده بود که خوشبختانه ۱۲ درصد فراتر از ظرفیت اسمی عمل کردیم.

طراحی، مهندسی و اجرای کارخانه گندله سازی سناباد، توسط متخصصان ایرانی انجام شده است و بیش از ۵۰ درصد تجهیزات کارخانه فوق به لحاظ وزنی، ساخت داخل است.

این کارخانه خرداد امسال با فرمان رئیس جمهور و با حضور سرپرست صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو در منطقه معدنی “سنگان” استان خراسان رضوی- شهرستان خواف- افتتاح شد.دیدگاهها بسته شده است.