همکاری پست و کانون سردفتریاران گسترش 

همکاری پست و کانون سردفتریاران گسترش می‌یابد

در نشست مشترک  مدیرکل پست و رییس کانون سردفتران و دفتریاران استان تهران ، راه‌های گسترش همکاری‌ها و تعاملات دو سویه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش کوتاه  انلاین به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهدی مقصودی مدیرکل پست تهران در این دیدار اجرای طرح‌های مشترک کانون سر دفتران و پست را یکی از موفق‌ترین طرح‌های اجرا شده عنوان کرد و گفت: پست با به کاری گیری نیروی انسانی متخصص، توانمند و همچنین توان عملیاتی بالا توانسته با ارائه خدمات نیابتی به مردم، از بسیاری ترددهای غیر ضروری جلوگیری کرده و نقش موثری در ارتقا سلامت اداری، بهبود شاخص‌های توسعه و بهره وری اقتصادی به ویژه در شرایط کنونی بحران شیوع کرونا داشته باشد.

علی خندانی رییس کانون سردفتران و دفتریاران استان نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از همکاری پست و کانون سر دفتران در راستای تسهیل خدمت رسانی به شهروندان به ویژه در بحث توزیع سند تک برگی، از عملکرد مطلوب مجموعه پست استان قدردانی کرد و خواستار توسعه همکاری های دوجانبه شد.

در پایان مقرر شد، تفاهم نامه واگذاری وب سرویس کدپستی ده رقمی به منظور تحویل تاییدیه کدپستی به مراجعان دفاتر اسناد رسمی، در راستای تامین رفاه بیشتر شهروندان منعقد شود.