حمایت مجمع کارآفرینان از مدرس خیابانی برای وزارت صمت

حمایت مجمع کارآفرینان از مدرس خیابانی برای وزارت صمت

با صدور نامه ای خطاب به سران قوا انجام شد
بنابراین امید است دولت محترم با نظری استوار، ایشان را به نمایندگان منتخب ملت معرفی کرده و با رای اعتماد ‎قاطع و حداکثری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به ایشان، شاهد راهگشایی و ….

مجمع کارآفرینان ایران و انجمن های تولید کننده به نمایندگی از صاحبان صنایع و معادن و فعالان کسب و کار بخش خصوصی کشور و با نگاه به عملکرد قابل تقدیر  دکتر “حسین مدرس خیابانی”، وزیر پیشنهادی “صنعت، معدن و تجارت”در حمایت از وی نامه ای خطاب به سران سه قوه صادر کردند.

بنابر این گزارش، متن کامل نامه به این شرح است:

محضر مبارک سران قوای جمهوری اسلامی ایران؛

جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهور
جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف
ریاست محترم مجلس شورای اسلامی
حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی
ریاست محترم قوه قضاییه

با سلام و احترام؛
باستحضار می رساند با شرایط اقتصادی شکل گرفته در سال های اخیر که سرمنشاء آن تحریم های ناجوانمرادانه استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران است و با تاکید بر تلاش‌های شبانه‌روزی فرزندان این مرز و بوم برای راه اندازی و سرعت بخشیدن به چرخه تولید و کارآفرینی، بی‌شک نیازمند حضور افرادی آگاه و توانمند در عرصه صنعت بیش از پیش حس خواهد شد. کسانی که تحقق اهداف مقاومتی را در کنار برنامه کلان خود درک کرده و بهترین تصمیمات و شایسته‌ترین اقدامات را به عمل آورند و در این مسیر ثابت قدم باشند. گام‌هایی که با حضور افراد کلیدی برای اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های کلان برداشته می‌شود با فردای صنعت این کشور در هم تنیده است؛ آن هم در مسیری طولانی که متاسفانه گاهاً نگاه‌های سیاسی و منافع بخشی به افق‌های بلند آن ترجیح داده شده است.
لذا جایگاه‌هایی که می‌توانند تولید ملی را به معنای واقعی کلمه در مختصات اقتصاد مقاومتی تعریف کنند باید به شدت مراقبت شده و از حضور افراد توانمند در آن حمایت شود. بی شک جایگاه “وزارت صنعت، معدن و تجارت” از جمله این جایگاه‌ها محسوب شده و در این خصوص دارای نقشی کاملا محوری و پر رنگ است.