جلسه مهمی که در تاریکی برگزار شد

پایگاه خبری کوتاه آنلاین/ مشاوران ارشد رئیس‌جمهور جدید آمریکا به علت پیدا نکردن کلید برق در کاخ سفید، وادار شدند جلسه خود را در تاریکی برگزار کنند.
به گزارش پایگاه خبری کوتاه آنلاین به نقل از به گزارش روزنامه انگلیسی ایندیپندنت در مطلبی نوشت: تیم مشاوران ارشد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، به این علت که نتوانست کلید لامپ های روشنایی اتاق جلسات کاخ سفید را پیدا کند به اجبار جلسه را در تاریکی برگزار کرد و در پایان نیز درب خروج را به سختی پیدا کردند.


بر اساس این ادعا، این اتفاق به طور اجتناب‌ناپذیری مورد تمسخر افراد نزدیک به دولت قبلی آمریکا قرار گرفته است و پیت سوزا، عکاس باراک اوباما -رئیس جمهور قبلی امریکا- در پیامی در توییتر نوشت کلید روشنایی درست در کنار در خروجی است!

«رونالد کلین»، مشاور جو بایدن -معاون اوباما- نیز در پیامی دیگر در توییتر نوشت: آخرین باری که من کلید روشنایی اتاق جلسات را دیدم درست کنار در بود!

در ادامه این مطل آمده است: ترامپ علاوه بر مشکلاتی که با وسایل برقی پیدا می کند، به طور آشکار دلش برای تشویق های هوادارانش در روزهای تبلیغات انتخاباتی تنگ شده است و در پی انتقاد گسترده رسانه ها از وی در پی اجرای ناموفق دستور اجرایی‌اش درباره مسئله مهاجرت به طور آشکار، ناامید به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.