تقدیر نماینده و مدیران ماهشهر و بندر امام از عملکرد پتروشیمی بندرامام در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی

پایگاه خبری کوتاه انلاین : اقدامات پتروشیمی بندرامام در راستای مسئولیت‌های اجتماعی که در بخش‌های مختلف در منطقه انجام شده، مورد تقدیر نماینده ‏مجلس و مدیران شهری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، شهردار و اعضای شورای شهر بندرامام خمینی (ره) و نماینده مجلس شورای ‏اسلامی شهرستان بندرماهشهر، بندرامام خمینی (ره)، امیدیه و هندیجان با اهداء لوح تقدیر به حمیدرضا رستمی مدیرعامل ‏پتروشیمی بندرامام از فعالیت‌ها و اقدامات پتروشیمی بندرامام به منظور کمک به منطقه تقدیر و تشکر کردند.
‏ پتروشیمی بندرامام در سال‌های گذشته و سال جاری و به ویژه در دوران بیماری ناشی از ویروس کرونا کمک‌های سیستمی و ‏تجهیزاتی بسیاری در شهرستان ماهشهر، بندرامام خمینی (ره) و چمران انجام داده است.
در همین راستا نماینده شهردار و اعضای شورای شهر بندرامام خمینی (ره) در دیدار با مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با اهداء لوح ‏تقدیری از جانب شهردار و اعضای شورای شهر از زحمات و خدمات این مجموعه تشکر کرد.
همچنین رئیس دفتر ارتباطات مردمی حبیب آغاجری نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان ماهشهر، بندرامام خمینی (ره)، ‏امیدیه و هندیجان با حضور در مجتمع پتروشیمی بندرامام و دیدار با حمیدرضا رستمی از ایشان در راستای کمک به منطقه تقدیر ‏کرد.
شایان ذکر است بیشترین قدرالسهم از بودجه شورای راهبردی منطقه متعلق به پتروشیمی بندرامام است و این شرکت علاوه بر ‏شورای راهبردی، در راستای مسئولیت‌های اجتماعی کمک‌های بسیاری به منطقه انجام داده است.