سال گذشته، چادرملو رکوردهای متعددی را در تولید به‌دست آورد

آخرین اخبار تاریخ انتشار: 01/02/21 دیدگاه‌ها برای سال گذشته، چادرملو رکوردهای متعددی را در تولید به‌دست آورد بسته هستند   119 بازدید

اندازه فونت    
سال گذشته، چادرملو رکوردهای متعددی را در تولید به‌دست آورد
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مراسم تکریم و معارفه مدیر مجتمع صنعتی چادرملو گفت: با تلاش کارگران و مدیران، در سال گذشته، چادرملو رکوردهای متعددی را در تولید به‌دست آورد.

 ناصر تقی‌زاده اظهار داشت : در سال گذشته، چادرملو توانست در بازار بورس  بالاترین بازده سرمایه را در کل شرکت‌ها به‌دست آورد.

وی با اشاره به برنامه‌های سال ۱۴۰۱ شرکت چادرملو، گفت: فاکتورهای متعددی ازجمله افزایش دستمزد براساس قانون کار، تورم، عوارض اعمال‌شده بر صادرات، عدم امکان استفاده از ارز ناشی از صادرات و کمبود مواد اولیه در سوددهی شرکت‌ها اثر منفی خواهد گذاشت.

مهندس ناصر تقی‌زاده با اشاره به خدمات مهندس ‘وحید خلیلی’ در مجتمع صنعتی چادرملو بیان داشت: تولید با تناژ بالا و کاهش هزینه‌های تولید از شاخصه‌های مدیریت خلیلی در سمت معاون تولید و بهره‌برداری چادرملو بوده است.

در پایان این مراسم، از زحمات مهندس خلیلی تقدیر و مهندس مهدی حسین‌پور به‌عنوان معاون تولید و بهره‌برداری و مدیر مجتمع صنعتی چادرملو معرفی شد

برچسب ها:
آخرین اخبار
رفتن به ابتدای صفحه