آرشیو نویسنده :کوتاه آنلاین

معابر و دیوارهای شهری منطقه ۸ از تبلیغات انتخاباتی پاکسازی شد

معابر و دیوارهای شهری منطقه ۸ از تبلیغات انتخاباتی پاکسازی شد

به گزارش روابط معابر و دیوارهای شهری منطقه ۸ از تبلیغات انتخاباتی پاکسازی شدعمومی شهرداری منطقه ۸ ،معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۸گفت : پاکسازی نواحی ۳گانه منطقه از تبلیغات نامزدهای انتخابات، پس از اعلام پایان رای گیری انجام شد.

ناصر رضاپور با اشاره به اینکه بعد از پایان زمان قانونی انتخابات جمع‌آوری این اقلام و پاکسازی چهره شهر، از دغدغه‌های شهروندان و مدیریت شهری بود،گفت: به منظور ارتقای زیبایی بصری محیط شهری پاکسازی دیوار نویسی ها و برچسب های تبلیغاتی ،پوسترها و تراکت های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات، با استفاده از تمام تجهیزات و عوامل خدمات شهری انجام شد.
او افزود: پس از اعلام زمان پایان رای گیری سازه ها و داربست های نصب شده در میادین و معابر اصلی نیز جمع آوری و همه شعارنویسی ها با استفاده از مواد پوشاننده نیز در نواحی پاکسازی و همچنین بنرهای تبلیغاتی جمع آوری و رفت و روب معابر نیز با بسیج نیروهای خدمات شهری به اتمام رسید.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی یازدهم و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر، ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

افتتاح سکوی شهروندی منطقه ۱۳ در جهت تحقق مطالبه گری و شنیدن صدای مردم

برای اولین بار در شهر تهران :
افتتاح سکوی شهروندی منطقه ۱۳ در جهت تحقق مطالبه گری و شنیدن صدای مردم
با حضور دکتر سالاری ، عضو شورای اسلامی شهر تهران ، شهردار منطقه ۱۳، جمعی از مدیران شهری، اعضای شورایاری و عموم شهروندان، نخستین سکوی شهروندی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ در بوستان پیروزی افتتاح و آبنمای موزیکال نیز به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، همزمان با گرامیداشت دهه کرامت ، آئین بهره برداری از سکوی شهروندی با حضور دکتر سالاری عضو شورای اسلامی شهر تهران ، مجتبی شکری شهردار منطقه و معاونین اجرائی ، امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه از سوی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی در بوستان پیروزی برگزار شد.
مجتبی شکری ، شهردار منطقه در جمع شهروندان ، تریبون شهروندی را محلی برای ارتباط مستقیم مدیریت شهری منطقه با شهروندان ساکن محلات این منطقه دانست و افزود : همواره در شهرداری تهران، ارتباط و گفتمان بین شهرداری و شهروندان دو سویه بوده ، و تریبون هایی نیز برای سخنرانی مسئولان و مدیران هست ، منتها ، جای خالی سکوی شهروندی در شهر خالی بود ، از این رو با اختصاص محلی برای برای شنیده شدن صدای شهروندان در شهر ، سعی کردیم به نوعی این جای خالی را پر کنیم تا شهروندان احساس کنند، صحبت هایشان به مدیران منتقل و به درخواست هایشان رسیدگی می شود.
او اضافه کرد: تریبون شهروندی به عنوان نماد وسمبل ارتباط دو سویه و ترویج فرهنگ مطالبه گری راه اندازی شده تا شهروندان بتوانند مطالب و مسائل خود را با آزادی کامل مطرح کنند.
شهردار منطقه بیان کرد : این سکو در در روز های دوشنبه و چهارشنبه‌ به دو روش حضوری و آنلاین فعال خواهد بود و با این تریبون ارتباط دوسویه با شهروندان ارتباط برقرار می شود.
شکری یادآور شد : با توجه به نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری ، شورای شهر و مجلس خبرگان رهبری ، سعی کردیم با ایجاد شور و نشاط بین شهروندان ، صندوق های رای برای مشارکت کودکان و نوجوانان برپا کنیم تا ضمن ارتباط دو سویه با اقشار مختلف مردم ، اهمیت موضوع حضور آگاهانه در انتخابات را مطرح کرده تا شهروندان بدانند رای آنها در آینده کشور تاثیر گذار است .
سکوی شهروندی منطقه۱۳؛ الگویی منحصر به فرد در تحقق مردم سالاری
همچنین، دکتر سالاری عضو شورای اسلامی شهر تهران با ابراز خرسندی از حضور در فضای شاد و سرزنده ای که به ابتکار منطقه ۱۳ ایجاد شده و شاهد تغییرات زیادی در بوستان پیروزی هستیم گفت : علاوه بر تعمیر و بازسازی چشمه های سرویس بهداشتی بر اساس استاندارد های موجود که همواره جز خواسته های شهروندان بوده ، شاهد راه اندازی آبنمای موزیکال بعد از مدتها خاموشی بودیم که رضایت شهروندان به ویزه کودکان کاملا مشهود بود .
اواضافه کرد : راه اندازی سکوی شهروندی در منطقه۱۳ از مهم ترین اتفاقات امروز بود که در راستای تحقق جمهوریت نظام و الگویی منحصر به فرد در تحقق مردم سالاری به بهره برداری رسید.
او تأکید کرد: این الگو می بایست در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها بر مبنای نظرات شهروندان باشد مورد توجه سایر مناطق و حتی کلانشهرها قرار گیرد.
دکتر سالاری بیان کرد : امروز در دنیا اساسا مدیران شهری و شوراهای شهری موفق هستند که به خصوص در کلانشهر هایی با جمعیت میلیونی بتوانند اعتماد دو طرفه بین مدیریت شهری و شهروندان ایجاد کنند این اعتماد اتفاق نمی افته مگر اینکه ما در اصل فضای تعامل و انتقاد و گفتمان سازی را در فضای شهری ایجاد کنیم ، بر این اساس ، ایجاد سکوی شهروندی در منطقه ۱۳ به عنوان الگویی در شهر تهران نشان دهنده نگاه تعاملی شهردار محترم منطقه ۱۳ که به دریافت نظر شهروندان اهمیت می دهد.
او یادآور شد : این طرح می تواند به عنوان الگویی در سطح شهر تهران در محلات ، بوستان ها و دیگر اماکن فرهنگی مطرح شود تا به صورت هفتگی و مستمر ارتباط بین شهروندان و مسئولین شهری ایجاد شود.
همچنین گذر نشاط دختران با برپایی هفت غرفه مشاوره ، آموزش و خلاقیت ، بازی و نشاط صنایع دستی و فوتبال دستی ، پذیرای شهروندان و شرکت کنندگان در مراسم بود .
اجرای ویژه برنامه جشن دهه کرامت، تقدیر شهردار منطقه ۱۳ از دختران نمونه و فعال، اهدای نشان شهروندی به شهروندان مشارکت جو، بهره برداری از آبنمای موزیکال، برپایی صندوق نمادین رای با شعار رای آگاهانه ، شهر آباد با کودکانی مسئول و با نشاط از دیگر بخش های این برنامه بود .

سه شنبه های پاسخگوی بیمه رازی به ایستگاه پنجم رسید

سه شنبه های پاسخگوی بیمه رازی به ایستگاه پنجم رسید

 

 

سه شنبه های پاسخگوی بیمه رازی به ایستگاه پنجم رسید

حضور معاون برنامه ریزی و نوآوری بیمه رازی در پنجمین هفته سه شنبه های پاسخگو به صورت برخط با نمایندگان سراسر کشور در ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۲۵ خردادماه برگزار می شود.

 

حضور معاون برنامه ریزی و نوآوری بیمه رازی در پنجمین هفته سه شنبه های پاسخگو به صورت برخط با نمایندگان سراسر کشور در ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۲۵ خردادماه برگزار می شود.

 

 به گزارش رویداد خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، سه شنبه های پاسخگو  هر هفته به صورت برخط برگزار می شود و مدیران ارشد این شرکت به عنوان میهمن در برنامه حضور یافته و به پاسخگویی در خصوص سوالات مطروحه از سوی نمایندگان سراسر کشور می پردازند.

این نشست های مجازی ابتکار جدیدی بود که از سوی مدیرعامل محترم شرکت بیمه رازی در مدت کوتاهی که در این کسوت حضور دارند و با همراهی تیم رسانه‌ای بیمه رازی هر هفته سه شنبه برگزارمی‌شود و اکنون پس از گذشت قریب به یکماه ،این مسأله به یک رویه کاری منجر شده است که بنا به نظر کارشناسان شبکه فروش و نمایندگان سراسر کشور اتفاق مطلوبی بوده که باعث ایجاد حس هم افزایی و عاملی جهت محرک شغلی در بدنه اجرایی شرکت شده است.

گفتنی است در چهار نشست گذشته موضوعاتی همچون مشکلات نمایندگان فروش،ایجاد ظرفیت سازی و جذب مشتریان وفادار، بررسی استراتژی بازار برای شبکه فروش و بحث بیمه های زندگی و بیمه‌های زود بازده مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و با استقبال خوبی از سوی نمایندگان سراسر کشور مواجه شد.

در نشست پنجم از این سلسله نشست های هفتگی، مهدی ملکی معاون برنامه ریزی بیمه رازی در ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۲۵ خردادماه مهمان این هفته خواهد بود و به موضوعات و سوالات مرتبط در حوزه برنامه ریزی و نوآوری پاسخ خواهد داد.

مرکز جهادی ثامن الحجج (ع) آغاز به کار کرد

مرکز جهادی ثامن الحجج (ع) آغاز به کار کرد

دست به دست هم تا محرومیت زدایی

نخستین جلسه راه اندازی مرکز فعالیت های جهادی و حمایتی ثامن الحجج (ع) درمنطقه ۸ برگزار شد. «مسعود رنجبریان» شهردار منطقه ۸ در این جلسه از جمع آوری بانک اطلاعاتی نیازمندان ، ساماندهی و انسجام تشکل های مردم نهاد، گروه های جهادی، مؤسسات خیریه، شناسایی معتمدان محلی داوطلب در منطقه ۸خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۸، رنجبریان در این نشست گفت: «خدمت به مردم و یاری رساندن به آنها از وظایفی است که بسیاری از شهروندان خواهان انجام آن هستند. برخی این وظیفه را به صورت انفرادی و هر زمان که توانایی آن را داشته باشند انجام می‌دهند، به یاری نیازمندان می شتابند و در کارهای خیر مشارکت می‌کنند و در این راه دریغ نمی‌کنند اما برخی دیگر به صورت گروهی و جهادی به دیگران خدمت‌رسانی می‌کنند. از طرفی کمیته امداد امام خمینی (ره) وسازمان بهزیستی نیازمندان را تحت پوشش قرار داده اند و دراین مسیر همواره هدف ارائه خدمت است. در منطقه ۸ هدف ما این است که بتوانیم همه این گروه ها و سازمان ها را ساماندهی کنیم تا با تعامل و ارتباط موثر بتوانیم اقدامات گسترده تری برای رفع مشکلات و دغدغه های شهروندان کم برخوردار برداریم.
رنجبریان افزود: «برای بهبود روند کار، جمع آوری بانک اطلاعاتی یکپارچه در دستور کار قرارگرفته است.»
وی با تاکید بر اهمیت تهیه یک بانک اطلاعاتی یکپارچه، گفت: «هدف ما این است که مباحث اقتصادی، اجتماعی و آموزشی را برای تمامی مردم منطقه۸ به سطح مطلوبی برسانیم، به همین سبب درحال حاضر بانک اطلاعاتی ما در حال بروز رسانی است.»
در این نشست همچنین رجب زاده فرمانده ناحیه شهید بهشتی،نبی زاده رییس بنیاد شهید و ایثارگران منطقه ،قلی بیگی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) در منطقه ۴و۸،امیرمتوسلیان دبیر هیات های مذهبی ،روزبهانی دبیر مجمع خیرین و معتمدین شرق تهران،شهلایی مدیر مرکز خیریه مهر خاور گسترو تیموری رییس بهزیستی شمال شرق تهران و کربلایی مشاورشهردار منطقه حضور داشتند و درباره راه اندازی و انسجام مرکزفعالیت های جهادی وحمایتی ثامن الحجج(ع) نظرات و پیشنهادات خود را ارئه کردند.

تغییر در ساعت کاری شعبه خرم آباد

تغییر در ساعت کاری شعبه خرم آباد

اندازه فونت  
تغییر در ساعت کاری شعبه خرم آباد

 

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، با اشاره به مصوبه استانداری لرستان و صورتجلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان مذکور مبنی بر تغییر ساعت کاری با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، ساعت کاری شعبه خرم آباد از روز یکشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ تا اطلاع ثانوی برای حضور کارکنان در شعبه در روزهای شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ لغایت ۱۳:۰۰و برای ارائه خدمات به مشتریان۰۸:۰۰ لغایت ۱۲:۳۰ است . همچنین ساعت کاری حضور کارکنان در روز پنج شنبه ۷:۳۰ لغایت ۱۲:۳۰ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۰۸:۰۰ لغایت ۱۲:۰۰ است .

بر اساس این گزارش هرگونه تغییر در ساعت کاری این شعبه، از طریق وب‌سایت بانک کارآفرین اعلام خواهد شد

نقد فائزه هاشمی علیه مهرشاد سهیلی

واکنش فعال رسانه‌ای به صحبت‌های اخیر فائزه هاشمی درخصوص فعالیت‌های جهادی مهرشاد سهیلی را میخوانید.

واکنش فعال رسانه‌ای و پژوهشگر سیاسی درخصوص فعالیت‌های جهادی مهرشاد سهیلی با توجه به صحبت‌های اخیر فائزه هاشمی نوشت؛ مهرشاد سهیلی نوجوانترین جهادگر کشور است که تا کنون فعالیت های محرومیت زدایی گسترده ی در کشور داشته است که مورد حمله فائزه هاشمی قرار گرفته است

حدود ۴۰۰۰کامیون نخاله های شهر سنگ را تخلیه کردند

54

شهردار منطقه ۵ خبر داد: حدود ۴۰۰۰کامیون نخاله های شهر سنگ را تخلیه کردند/ تبدیل چاردیواری شهر سنگ به سایت مرکزی تعمیرات مخازن

محمود کلهری شهردار منطقه۵ تهران با اینکه حدود ۴۰۰۰ کامیون نخاله و ضایعات چاردیواری شهر سنگ را به بیرون از شهر بردند گفت: این مکان تبدیل به سایت مرکزی تعمیرات اساسی مخازن منطقه شد و قرار است در آنجا مخازنی که امکان تعمیر آنها وجود دارد مورد بازسازی قرار گرفته و به چرخه خدمات شهری برگردند.

به گزارش کوتاه انلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، محمود کلهری شهردار منطقه ۵ در مورد تعطیلی چاردیواری شهر سنگ در این منطقه که مکانی برای جمع آوری ضایعات غیر پسماند بود گفت: تکلیف پیمانکاران نگهداری رفت و روب سطح شهر تهران این است که ضایعات ،نخاله ، ضایعات هرس، تیر و تخته ،چوب ، لجن ، لاستیک و هرچه غیر از پسماند تر هست را به گودهای مجاز بیرون از تهران منتقل کنند اما در مجموع در مناطق مختلف به دلایلی از جمله بعد مسافت این قضیه رعایت نمی شد و به صورت سنتی در چند دهه گذشته مکان‌هایی به عنوان گودمیانی یا چار دیواری تاسیس شد که پیمانکاران این ضایعات را در آنجا تخلیه می‌کردند و در ادامه به سمت گودهای بیرون تهران تخلیه می‌شدند.
وی افزود: این اتفاق باعث می شد که در آن نقاط که ما چاردیواری یا گودمیانی داریم آلودگی‌های زیست محیطی، آتش سوزی و بحث های اینچنینی پیش بیاید و باعث مزاحمت های جدی شود.
شهردار منطقه ۵ تاکید کرد: بر اساس تکلیف دکتر یزدانی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران بنا شد که در همه مناطق ۲۲ گانه به خصوص در مناطق شمالی این گودها جمع‌آوری شود که این کار سختی بود و مقاومت پیمانکاران را در پی داشت
کلهری تصریح کرد: از چند ماه گذشته در یک پروژه گام به گام با یک شیب ملایم پیمانکاران را متقاعد کردیم که به صورت گام به گام ،در گام اول ضایعات چوب، بعد خاک و نخاله و بعد لجن و لاستیک و … را مستقیما به بیرون از تهران ببرند و این اتفاق در سه چهار ماه رخ داد و در این مدت حدود ۴۰۰۰ کامیون نخاله و ضایعات از این مرکز به بیرون از شهر برده شد تا در شب عید به سرانجام رسید و در روزهای اول سال ۱۴۰۰ اعلام کردیم که در چاردیواری شهر سنگ از ابتدای سال پذیرش این موارد را نخواهیم داشت و پیمانکاران مستقیم خودشان طبق نظامنامه پیمانهای رفت و روب،ضایعات را به خارج از تهران منتقل می‌کنند.
شهردار منطقه۵ ادامه داد: این فرایند در مناطق شمال تهران تا کنون اتفاق نیفتاده بود و همچنین گود شهر سنگ به صورت خاص باعث شده بود تا شهروندان به دلایل مختلف گلایه هایی حتی به مدیریت کلان شهری هم داشته باشند. تصاویر ماهواره‌ای موجود از سنوات گذشته نشان می داد که در این مکان شاهد آتش سوزی و زباله سوزی ها هستیم که با توجه به نزدیکی به اماکن مسکونی بعضاً مخاطراتی در پی داشت و حالا این مکان برای همیشه جمع آوری شد.
وی افزود: این مکان تبدیل به سایت مرکزی تعمیرات اساسی مخازن منطقه شد و قرار است در آنجا مخازنی که امکان تعمیر آنها وجود دارد مورد بازسازی قرار گرفته و به چرخه خدمات شهری برگردند.

افزایش سطح نگهداشت شهر در منطقه۱۳

در جلسه نظارت ستادی شهربان اعلام شد:
افزایش سطح نگهداشت شهر در منطقه۱۳
طبق اعلام شرکت شهربان در جلسه نظارت ستادی منطقه۱۳، سطح نگهداشت شهر در حوزه ساخت و ساز ، حفاظت از معابر و حریم در این منطقه افزایش داشته است .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، جلسه نظارت ستادی و بررسی مسائل ، نیاز ها و موضوعات در حوزه شهربان و حریم بان منطقه۱۳ با حضور مجتبی شکری ، شهردار منطقه ، سید امیر فتاحیان مدیر عامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران و جمعی از معاونین و مدیران دو حوزه در محل سالن کنفرانس پایگاه ویژه مدیریت بحران برگزار شد.
در ابتدای این نشست، مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳ ، با تاکید بر حساسیت‌ها و سختی‌های موجود در حوزه وظایف شرکت شهربان، گفت: همکاری بسیار نزدیک و کارشناسانه‌ای بین شهربان و شهرداری منطقه ۱۳ وجود دارد که صمیمانه از شهربان و مدیریت آن به دلیل این تعامل ارزشمند که نفع آن نصیب شهر و شهروندان خواهد شد، قدردانی می‌کنم.
در این نشست، سید امیر فتاحیان مدیرعامل شهربان گفت: سطح نگهداشت شهر در حوزه ساخت و ساز، حفاظت از معابر عمومی و حریم در منطقه ۱۳ افزایش داشته است.
وی اظهار داشت: حفظ کرامت شهروندان و دستفروشان از سوی شهربانان، حریم‌بانان و معبربانان مستقر در منطقه و انجام ماموریت‌ها بدون حتی یک مورد تنش، از دیگر موضوعات قابل تقدیر در منطقه ۱۳ است.
در این جلسه گزارشی درخصوص وضعیت آماری منطقه ۱۳ از سوی شرکت شهربان ارائه شد که وضعیت منطقه در زمینه های سد معبر ، نگهداشت و موضوعات ساختمانی شناسایی شده املاک فاقد مجوزو…. به ترتیب با کاهش ۴۴ درصدی ، ۶۸ درصدی و ۳۹ درصدی منطقه در بازه زمانی ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ رو به رو بوده و تغییر مطلوبی داشته است .

عملکرد یک ماهه “افق” با تحقق درآمد ۱.۴ هزار میلیاردی و رشد ۶۹ درصدی

عملکرد یک ماهه

عملکرد یک ماهه “افق” با تحقق درآمد ۱.۴ هزار میلیاردی و رشد ۶۹ درصدی

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش هم اقدام به ارائه عملکرد نخستین ماه از سال مالی جدید کرد و با تحقق ۱.۴ هزار میلیارد تومان درآمد با رشد ۶۹ درصدی همراه شد.

 

به گزارش کوتاه انلاین از پایگاه خبری بورس پرس، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش اقدام به انتشار گزارش عملکرد نخستین ماه از سال مالی جدید کرد و در جریان معاملات امروز با رشد اندک قیمت سهام روبرو شد.

براین اساس، “افق” در این مدت از فروش داخلی محصولات نوشیدنی، شوینده، خوراکی، سبزیجات، لوازم منزل سبک، پروتئینی، پوشاک و غرفه ای بالغ بر ۱٫۴ هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶۹ درصدی رشد داشته است.

 

 

نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تأمین نیازهای عمومی و تخصصی شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر برگزار می‌شود

نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تأمین نیازهای عمومی و تخصصی شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر برگزار می‌شود

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، با هدف توانمندسازی مشاغل خانگی، کارگاه‌ها و صنایع خرد شهرستان بندر ماهشهر، نمایشگاه توانمندسازی مشاغل، برگزار می‌کند.

 

به گزارش اولین ستاد خبری نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تأمین نیازهای عمومی و تخصصی شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر، صبح امروز جلسه کارگروه توانمندسازی جامعه محلی با حضور دکتر سید رضا مرویان حسینی مشاور مسئولیت اجتماعی هلدینگ خلیج فارس و تعدادی از روسای روابط عمومی، بازرگانی و خودکفایی شرکت‌های تابع هلدینگ در منطقه در سالن همایش شرکت فجر انرژی خلیج فارس برگزار شد.
مرویان حسینی در ابتدای این جلسه به تشریح دومین گزارش مطالعات حوزه مسئولیت اجتماعی در سطح شهرستان بندرماهشهر پرداخت و گفت: از ۵ پروژه خدمات محور که سال گذشته آغاز شدند ۳ پروژه توانمندسازی دانش آموزان، کانون‌های تحکیم و تعالی خانواده و اشتغال‌زایی پیشرفت‌های بسیار خوبی داشته و باید تلاش کنیم تا دو پروژه در حوزه بهداشت و درمان و ورزش را نیز به سرانجام برسانیم.
مشاور مسئولیت اجتماعی هلدینگ خلیج فارس در ادامه عنوان کرد: در سال ۱۴۰۰ نیز همانند سال گذشته ۵ طرح حمایتی خدمات محور با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال در جریان خواهند بود؛ این طرح‌ها در قالب توانمندسازی آموزشی دانش آموزان مستعد، حمایت از کارآفرینی و اشتغال، حمایت از استقرار کانون‌های تخصصی تحکیم و تعالی خانواده، ارائه خدمات درمانی و ارائه خدمات ورزشی به نوجوانان و جوانان مناطق محروم شهرستان بندرماهشهر و بندر امام خواهند بود.
در این جلسه نیز جزییات برگزاری نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای مجتمع‌های پتروشیمی شهرستان بندر ماهشهر اعلام شد.
این نمایشگاه قرار است ۲۷ تا ۲۹ اردیبهشت ماه در صورت مساعد شدن شرایط برای برگزاری و اخذ مجوزهای لازم از ستاد ملی مبارزه با کرونا، در مصلی نماز جمعه بندر ماهشهر از ساعت ۱۷ الی ۲۲ میزبان بازدیدکنندگان باشد.
نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تأمین نیازهای عمومی و تخصصی شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر به منظور شناسایی محصولات و خدمات عمومی و تخصصی مورد نیاز شرکت‌های پتروشیمی از واحدهای تولیدی در بندرماهشهر، ایجاد و راه‌اندازی مشاغل مستعد و اثر بخش متناسب با شرایط منطقه و تقویت تشکل‌های تولید کنندگان میان دستی و پایین دستی برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه به همت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس،شرکت‌های تابعه و تمامی شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه و با همکاری فرمانداری شهرستان بندرماهشهر، شهرداری بندرماهشهر، شرکت شهرک‌های صنعتی استان خوزستان، کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی شهرستان بندرماهشهر و سازمان زندان‌ها و امور تامینی شهرستان بندر ماهشهر برگزار خواهد شد.

جزییات بهره‌مندی سهامداران نمادهای نوری، پارس، مبین و شگویا از بیمه‌نامه سهام با اوراق اختیار فروش تبعی از امروز

اوراق اختیار فروش تبعی نمادهای نوری، پارس و مبین از امروز منتشر می‌شود و برای خرید در دسترس سهامداران این شرکت‌ها قرار می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سهامداران این نمادها برای اطمینان از سرمایه‌گذاری خود در بازار سرمایه، می‌توانند این اوراق را که حکم بیمه سهام با سود ۲۲ درصد به مدت یکسال دارد، خریداری کنند.
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مدبران اقتصاد درباره انتشار این اوراق گفت:این روزها صحبت از روش‌های مختلف حمایت از بازار سرمایه است؛ یکی از ابزارهایی که در جهان کاربرد زیادی دارد و از سال گذشته در بازار سرمایه ایران هم شروع شد،اوراق اختیار فروش تبعی است.
جواد عشقی‌نژاد تصریح کرد:با استفاده از اوراق اختیار فروش تبعی که به بیمه سهام معروف است، سهامداران حقیقی می‌توانند به کمک این ابزار نگرانی خود از پایین آمدن بیش از حد قیمت سهام را کاهش دهند. همچنین می‌توان با این ابزار در طول سال حداقل سودی را برای سرمایه‌گذاری متصور بود.
وی خاطر نشان کرد:هر سرمایه گذار می‌تواند هر نمادی که در پرتفوی خود دارد، چنانچه ناشر اقدام به انتشار اوراق تبعی فروش کرده باشد،سهامدار از همان مکانیزم‌های عادی خرید سهام خود اقدام به خرید این بیمه نامه‌ها کند و با داشتن آن متناسب با طول مدت یکساله‌ای که برای آن در نظر گرفته شده است به شرط نگهداری سهام در طول این مدت می‌تواند حداقل سودی را که ناشر در قرارداد خود منتشر کرده است را مشمول شود.
گفتنی است، از امروز هفتم اردیبهشت ماه به شرط آمادگی زیر ساختی فناوری بورس، اوراق اختیار فروش تبعی برای سهم‌های مبین، پارس و نوری در تابلو معاملاتی بورس از زیرمجموعه‌های هلدینگ خلیج فارس امروز منتشر می‌شود. همچنین برای نماد شگویا در تابلو معاملاتی فرابورس نیز از دو روز آینده اوراق فروش تبعی منتشر خواهد شد.

بیمه تعاون، حامی جشنواره فرهنگی‌هنری کودکان و دوران کرونایی

بیمه تعاون در راستای مسئولیت اجتماعی و ایجاد انگیزه فعالیت‌ در دوران خانه‌نشینی کودکان و نوجوانان، حامی جشنواره فرهنگی‌هنری «فرفره؛ کودکان و دوران کرونایی» شد.

به گزارش کوتاه انلاین از  روابط عمومی بیمه تعاون، نخستین جشنواره فرهنگی‌هنری «فرفره؛ کودکان و دوران کرونایی» با هدف برداشتن قدمی موثر برای بهبود سبک زندگی، ایجاد انگیزه فعالیت‌ در دوران خانه‌نشینی و قرنطینه و جلوگیری از افسردگی و انزوا طلبی اعضای جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می شود.
این جشنواره بـا محوریـت موضوعــی «کــودکان و دوران کرونایــی» در چهــار رشــته عکاســی، نقاشــی، شــعر و داســتان کوتاه برگزار شده و در نظر دارد که در فرایند رشد، هویت‌پذیری و اجتماعی شدن کودکان و نوجوانان اثرگذار باشد.
شایان ذکر است که شرکت بیمه تعاون نیز در راستای مسئولیت اجتماعی در کمک ‌رساندن و ایفای نقش موثر نسبت به جامعه و مانع زدایی از محدودیت هایی که پاندمی کرونا در فرایند رشد و جامعه‌پذیری کودکان و نوجوانان ایجاد کرده از این جشنواره حمایت کرده است.

فصل نوینی از همکاری بیمه رازی با کارگزاران رسمی بیمه آغاز شد

در پی اجرای برنامه های اصلاح ، بهبود و رویکردهای نوین کسب و کار شرکت بیمه رازی، همکاریهای بیمه رازی با کارگزاران رسمی بیمه توسعه و تعمیق می یابد.

به گزارش کوتاه انلاین از روابط عمومی و بین الملل بیمه رازی ؛ دکتر علی جباری مدیرعامل بیمه رازی در دیدار اعضای هیات مدیره انجمن کارگزاران رسمی بیمه ضمن استقبال از علاقمندی کارگزاران بیمه در سراسر کشور،ارایه خدمات کیفی،حمایت و پشتییانی فنی و بازاریابی و توجه به منافع و درآمد منصفانه کارگزاران رسمی را در اولویت برنامه های موردنظر شرکت دانست و از تاسیس یک مرکز خدمات اختصاصی برای همکاری ویژه با کارگزاران رسمی خبر داد.

دکتر جباری تعامل در زمینه فروش بیمه های الکترونیکی و آموزش شبکه کارگزاری از آن طریق را از دیگر محورهای همکاری متقابل عنوان نمود.

در این نشست مهندس محمدرضا خاوری ریاست هیات مدیره و سایر اعضای هیات مدیره انجمن کارگزاران رسمی بیمه پیشنهادات خود را ارایه و خاطرنشان کردند که با راهبری عالی بیمه رازی و کادر فنی تخصصی منتخب ، اصل کیفیت در خدمات و خلق محصولات جدید بیمه رازی موجبات تفاوت و تمایز هر چه بیشتر این شرکت در بازار بیمه کشور فراهم می گردد.

قابل ذکر است در این جلسه مقرر گردید ؛ با تداوم جلسات کمیته مشترک،موارد از طریق حوزه فنی شرکت بصورت عملیاتی دنبال گردد

۱۹ پلاک باقی مانده طرح تعریض خیابان پیروزی آزاد سازی می شود

۱۹ پلاک باقی مانده طرح تعریض خیابان پیروزی آزاد سازی می شود

شهردار منطقه ۱۳ تهران از اتخاذ تمهیداتی برای آزادسازی ۱۹ پلاک باقی مانده طرح تعریض خیابان پیروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، «مجتبی شکری» ، شهردار منطقه در خصوص آزاد سازی پلاک های باقی مانده در طرح تعریض خیابان پیروزی گفت : این طرح، در راستای رویکرد شهرداری تهران در طراحی فضاهای شهری با نگاه انسان محوری ، حفظ نظم شهری و تسهیل در رفت و آمد شهروندان، انجام می شود .

وی افزود: این ۱۹ پلاک در قسمت شمالی محور پیروزی منطقه۱۳ با مجوز اداری ، تجاری و مسکونی وجود دارد که عقب نشینی در آن انجام نشده بود .

شکری تاکید کرد: با تعریض قسمت شمالی محور پیروزی، ضمن تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و کاهش بار ترافیکی و ایمن سازی این محدوده ، منظر شهری بهسازی و به لحاظ زیبایی شناسی متحول می شود .

وی با اشاره به مشخصات و مساحت پلاک های باقی مانده و راهکار هایی برای ترغیب مالکان برای توافق و درخواست پروانه ساخت، اظهار داشت: نصب بنر های اطلاع رسانی در طول محور پیروزی و استفاده از تسهیلات مصوبه کرونا برای تسریع و تسهیل در این روند از راهکار های ارائه شده برای این ۱۹ پلاک بود .

به گفته وی، قرار است حقوق مکتسبه مالکان طبق طرح تفصیلی به آنها داده شود
همچنین از تسهیلات مصوبه کرونا برای تسریع و تسهیل در آزاد سازی، استفاده می شود.

وی، استفاده بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی و بحرانی ناشی از گسترش ویروس کرونا بر اساس مصوبه شورای شهر و تشکیل کارگروه تخصصی جهت ارائه اطلاعات و راهنمایی متقاضیان را از دیگر راهکار های منطقه برای توافق با مالکان در روند آزاد سازی ۱۹ پلاک باقی مانده در قسمت شمالی محور پیروزی عنوان کرد .

همکاری‌های بانک دی و صندوق قرض‌الحسنه شاهد افزایش می‌یابد

همکاری‌های بانک دی و صندوق قرض‌الحسنه شاهد افزایش می‌یابد

  بانک و بیمه

  به گزارش کوتاه انلاین  ،مدیرعامل بانک دی و مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد در جلسه مشترک بر ضرورت توسعه دامنه خدمات و ارائه راهکارهای مالی متنوع به جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کردند.
  به گزارش روابط‌عمومی بانک دی، برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در این جلسه ارائه خدمات باکیفیت به خانواده معزز شهدا و ایثارگران را یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های بانک دی برشمرد و گفت: در یک سال گذشته با رفع موانع موجود در مسیر همکاری‌های متقابل بانک و بنیاد شهید و امور ایثارگران، شاهد گسترش و جهش چشمگیر خدمات و محصولات بانک دی برای جامعه هدف بنیاد شهید و افزایش رضایتمندی جامعه معظم ایثارگری از کیفیت خدمات ارائه شده هستیم.
  وی افزود: شبکه شعب بانک از طریق استقرار باجه‌های خدمات بانکی در بنیاد شهید مراکز استان‌ها و انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک با پست‌بانک به منظور بهره‌مندی جامعه هدف از خدمات باجه‌ای و شعب پست بانک در سراسر کشور، به انتظار چندین ساله خانواده معزز شهدا و ایثارگران برای دسترسی سریع و آسان به خدمات شعبه‌ای پایان داد که این مهم جز در سایه گسترش تعاملات متقابل میسر نبود.
  مدیرعامل بانک دی با اشاره به ضرورت ارائه راهکارهای مالی متنوع به خانواده بزرگ ایثارگری کشور گفت: یکی از مزایای تعامل با مجموعه‌های تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران، شناسایی نیازها و انتظارات گوناگون جامعه هدف بود که در بانک دی با حرکت به سمت طراحی محصولات مختلف و ارائه راهکارهای مالی متناسب با نیازهای این قشر عزیز، قدم‌های مؤثری برای پاسخگویی به این نیازها برداشته شد.
  کریمی اظهار داشت: امیدوارم با تحقق رهنمودهای ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران بتوانیم خدمتگزار راستین و امانت‌دار واقعی سرمایه‌های خانواده‌ معزز شهدا و ایثارگران باشیم.
  در ادامه این دیدار، اسلام کریمی، مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات ارزشمند بانک دی در زمینه خدمت‌رسانی مطلوب به خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: هدف از گسترش تعامل با بانک دی، توسعه صندوق قرض‌الحسنه شاهد و بالندگی در ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری است.
  وی افزود: یکی از نیازهای اساسی جامعه ایثارگری دسترسی به تسهیلات ارزان‌قیمت است که امیدواریم در سایه حمایت‌های بانک دی از صندوق قرض‌الحسنه شاهد بتوانیم با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها در مسیر ارائه تسهیلات ارزان‌قیمت و ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه گام برداریم.
  وی در پایان با ابراز امیدواری از برگزاری جلسات مشترک با بانک دی گفت: امیدوارم همکاری‌های مشترک بانک دی و مجموعه‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران زمینه هم‌افزایی و بالندگی هر چه بیشتر طرفین را فراهم کند

  آغاز پذیره نویسی اوراق گواهی سپرده ۱۸ درصدی بانک آینده

  آغاز پذیره نویسی اوراق گواهی سپرده ۱۸ درصدی بانک آینده

  بانک آینده اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام را پذیره نویسی می کند.
  این اوراق، با نرخ سود علی‌الحساب سالانه ۱۸ درصد، نرخ سود بازخرید قبل از سررسید ۱۰ درصد سالانه و مدت آن یک‌ساله است.
  فروش این اوراق تا پایان شهریورماه امسال، ادامه دارد.
  هم‌وطنان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر با مرکز ارتباط بانک آینده به‌شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱، تماس بگیرند.

  لوفت‌هانزا هتل‌ها فرودگاهی را برای اقامت کروی پروازی خود برگزید

  مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات :
  لوفت‌هانزا هتل‌ها فرودگاهی را برای اقامت کروی پروازی خود برگزید/ خون تازه در ضریب اشغال هتل‌های فرودگاهی

  مدیرعامل شرکتت توسعه گردشگری آریا زیگورات اعلام کرد: برای نخستین بار شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا از بین سه هتل برتر پنج ستاره در تهران، پس از دو ماه بازرسی تخصصی، هتل‌های فرودگاهی را برای اقامت کروی پروازی خود برگزید.
  به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، سمانه یوسفی گفت: با انعقاد قرارداد بین شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات و شرکت هواپیمایی لوفت هانزا، از این پس شرکت مذکور برای اقامت کروی پروازی خود از هتل های فرودگاهی استفاده می کند.
  وی افزود: همچنین هتل‌های فرودگاهی به دلیل رعایت کامل پروتکل‌‌ها‌ی بهداشتی درخصوص مقابله با کرونا و همچنین انجام تبلیغات مفید و موثر در ایام نوروز امسال نسبت به سال گذشته، مورد استقبال چشمگیر مسافران فرودگاه امام خمینی(ره) قرار گرفت.
  یوسفی ادامه داد: مسافران پروازهای فرودگاه امام(ره) با وجود تعداد پایین پروازها، نوروز امسال هتل های فرودگاهی را به عنوان مکانی برای حفظ آرامش و دارا بودن امنیت برای گذراندن ساعات قبل و یا بعد از پرواز خود انتخاب کردند که این موضوع منجر به افزایش ضریب اشغال هتل نسبت به نوروز سال گذشته شد.
  وی تصریح کرد: هتل‌های فرودگاهی به علت نزدیکی به درگاه خروجی کشور و رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح مطلوب، مکان مناسبی برای ورود مسافر به حساب می آید؛ لذا وفور رفت و آمدها نشان دهنده جریان خون تازه در ضریب اشغال هتل‌های فرودگاهی است.
  یوسفی افزود: شرکت آریازیگورات علاوه بر لوفت هانزا با چند شرکت دیگر هواپیمایی معتبر نیز مذاکره کرده که این شرکت‌ها نیز به دلیل نزدیک بودن هتل‌های “ایبیس” و “نووتل” به فرودگاه بین‌المللی امام (ره)، هتل‌های فرودگاهی را برای اقامت کروی پروازی خود انتخاب کرده یا در حال برنامه‌ریزی در این زمینه هستند.
  وی ضمن تشکر از همکاری شرکت شهر فرودگاهی با هتل‌های فرودگاهی گفت: با برگزاری جلسات مستمر با مسئولان شهر فرودگاهی با هم‌افزایی(سینرژی) بوجود آمده، تبلیغات محیطی پیرامون هتل و در پایانه اصلی فرودگاه بین المللی امام(ره) صورت پذیرفت که در نظرسنجی‌ از مسافران هتل فرودگاهی، تمام کسانی که از فرودگاه امام(ره) به هتل آمده بودند، اذعان داشتند که تبلیغات صورت گرفته پیرامون فرودگاه در انتخاب این هتل موثر بوده است.
  شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات وابسته به شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) از زیرمجموعه های گروه مالی گردشگری است.

  تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با حضور رمضانعلی

  انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و شرکت ملی پست ج.ا.ایران
  تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با حضور رمضانعلی سبحانی‌فر، معاون وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ملی پست و دکترمحمد فطانت، مدیرعامل بانک آینده، اعضای هیأت مدیره و جمعی از مدیران ارشد این بانک، منعقد شد.
  بر اساس این تفاهم‌نامه، همکاری دوجانبه بانک آینده و شرکت ملی پست ج.ا.ایران در قالب ارائه سبد خدماتی و تسهیلاتی بانکی از سوی بانک آینده و انجام نیابتی خدمات بانکی توسط پست؛ با هدف خدمت‌رسانی مطلوب به هم‌وطنان، صورت می‌پذیرد.
  دکترمحمد فطانت، مدیرعامل بانک آینده در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از امضای این تفاهم‌نامه، با اشاره به جایگاه مهم پست گفت: باوجود تحولات عصر حاضر و ظهور فضای دیجیتال، پست نه‌تنها جایگاه خود را از دست نداد، بلکه با انجام مأموریت‌های جدید همراه با ارزش‌افزوده‌های بیش‌تر، دستآوردهای ارزنده‌ای را برای کشور رقم زد که به‌عنوان بازوی اصلی حاکمیت و در کنار مردم، اطمینان‌خاطر بیش‌تری را در جامعه، نهادینه ساخت.
  مدیرعامل بانک آینده با اشاره به شرایط ویژه کرونایی در کشور و تلاش این بانک برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های بانکداری الکترونیکی خود برای انجام امور بانکی بدون مراجعه به شعب، گفت: برای اولین بار در کشور، افتتاح حساب از مرحله نخست تا مراحل نهایی بر روی سامانه «کیلید» بانک آینده، فراهم گردید و در صورت لزوم، سایر خدمات تکمیلی با حضور همکاران، درب خانه مشتریان انجام می‌شود که در این مورد خاص می‌توان از ظرفیت‌های بی‌شمار شرکت ملی پست کمک گرفت.
  ارائه دیگر خدمات و محصولات بانکی نظیر: طرح آینده‌داران، ویژه خرید اعتباری از فروشگاه‌های مجموعه ایران‌مال و دیگر پذیرنده‌های طرف قرارداد با بانک آینده در سراسر کشور با بازپرداخت مدت‌دار و کارمزد اندک به کارکنان شرکت ملی پست ج.ا.ایران، شرکت‌های تابعه و پیمانکاران آن، از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.
  در ادامه، رمضانعلی سبحانی‌فر، مدیرعامل شرکت ملی پست ج.ا.ایران نیز با اشاره به امکان ارائه خدمات نیابتی از سوی این شرکت، این امکان را عاملی برای کاهش هزینه‌ها و هم‌چنین رضایت‌مندی مشتریان و نهایتاً بهره‌وری بیش‌تر مجموعه عنوان کرد. این خدمات در مواردی نظیر: افتتاح حساب، بازرسانی ابلاغیه‌ها و اخطاریه‌ها و هم‌چنین کمک به بخش پشتیبانی، قابل بهره‌برداری است.

  مشارکت همراه اول در پروژه‌های جهادی عمرانی سال مانع زدایی‌ها

  همسو با نگاه ویژه به امر محرومیت زدایی، همراه اول در روزهای آغازین سال با همکاری مراکز، مؤسسات و قرارگاه های جهادی، توجهی ویژه به توسعه امور عمرانی در مناطق محروم و دورافتاده کشور داشته است.

  🔹همراه اول با سرلوحه قرار دادن مقوله «مانع زدایی» که بخشی از شعار سال ۱۴۰۰ است، اقدام به مشارکت در پروژه‌های خیرخواهانه با رویکردهای ساخت مدرسه، مسکن، درمانگاه و کلینیک، کارگاه کارآفرین، مسجد و … کرده است.

  🔹نحوه مشارکت همراه اول در این پروژه‌ها که بیشتر در مناطق محروم استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان اجرا خواهد شد، به‌شکل تأمین تجهیزات بوده که در این راستا ده‌ها کانتینر و کانکس به ارزش بیش از ۵۰میلیارد ریال به مناطق محروم ارسال کرده است.

  🔹بخش قابل‌توجهی از حمایت‌های اپراتور اول مربوط به زمان وقوع حوادث در اقصی نقاط کشور بوده است؛ یکی از این موارد مربوط به زلزله کرمانشاه و ایلام بود که همراه اول به‌دلیل شرایط جوی و سرمای هوا اقدام به ارسال ۱۳۰۰ کانکس کرد و مبلغ ۵۰میلیارد ریال را به امر ساخت و بازسازی مدارس آن مناطق اختصاص داد.
  http://mci.ir/-NC9ZXR

  بی نیازی کشور از واردات بنزن با تحقق ۱۰۰ درصدی تولید در پتروشیمی بوعلی سینا

  بی نیازی کشور از واردات بنزن با تحقق ۱۰۰ درصدی تولید در پتروشیمی بوعلی سینا / افزایش ۲۵ درصدی فروش در سال ۱۳۹۹

  با تحقق ۱۰۰درصدی تولید بنزن پتروشیمی بوعلی سینا در سال ۱۳۹۹، کشور از واردات این محصول استراتژیک بی نیاز شد.

  به گزارش کوتاه انلاین از روابط عمومی پتروشیمی بوعلی سینا و برپایه گزارش تولید سالانه، این مجتمع آروماتیکی در سال ۱۳۹۹ موفق به تولید بیش از ۱۰۰ درصد برنامه تولید خود در محصول بنزن شده و با تولید ۸۵۶۱۰ هزارتن محصول نسبت به سال قبل با ۸ درصد افزایش، به تولید حداکثری رسیده است.

  مدیر بازرگانی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در این رابطه اظهار داشت: این افزایش تولید کشور را از واردات محصول استراتژیک بنزن که به عنوان محصول پایه در شوینده ها و مواد بهداشتی به کار می رود بی نیاز کرده تا علاوه بر جلوگیری از خروج ارز از کشور، در شرایط همه گیری ویروس کرونا و لزوم افزایش مصرف شوینده ها، کشور بدون چالش و با تکیه بر تولیدات داخلی نیازهای مصرف‌کنندگان را برطرف کند.

  اردلان صداقت زاده ادامه داد: با تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تولید در سال ۱۳۹۹، علاوه بر جلوگیری از واردات‌ محصول بنزن، بخشی از تولید این محصول استراتژیک را به خارج از کشور صادر کرده‌ایم که در‌ شرایط سخت تحریم‌های یکجانبه‌ و ظالمانه علیه کشور، ارز‌ آوری قابل توجهی را برای کشور به ارمغان آورده‌ است.

  وی افزود: همچنین در سال ۱۳۹۹، تولید محصولات برش سبک با ۲۲%، برش سنگین با ۷%، و گاز مایع با ۷% افزایش تولید همراه بوده است.

  مدیر بازرگانی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در ادامه تصریح کرد: در سال ۱۳۹۹ نیز صادرات زمینی رشد چشمگیر ۳۴۰ درصدی را نشان می دهد که با افزایش حمل و نقل زمینی و کاهش حمل و نقل دریایی، هزینه حمل محصولات نیز به شدت کاهش داشته و موجب افزایش سود این شرکت شده است.

  صداقت زاده خاطر نشان کرد: سال ۱۳۹۹ میزان فروش شرکت در مجموع ۲۵ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان‌ داده که روزهای خوب شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در روزهای تحریم با تکیه بر توان داخلی و بی اثر ساختن تحریم ها در صنعت پتروشیمی را نوید می‌دهد.

  بررسی تغییر پهنه خیابان دماوند در کمیسیون ماده ۵

  بررسی تغییر پهنه خیابان دماوند در کمیسیون ماده ۵

  شهر: طرح تغییر پهنه بخش هایی از خیابان دماوند که دارای بافت فرسوده و متروکه های باقیمانده از کارخانجات قدیمی است برای ترغیب مالکان به ساخت در کمیسیون ماده ۵ مطرح و تصویب می شود.

  کلام الله نظری، معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۳  درباره موضوع تغییر پهنه و جبران عقب ماندگی در رشد و توسعه این محور گفت: در بخشی از محور دماوند با توجه به وجود بافت فرسوده و متروکه و نقاط ناایمنی که از کارخانه های قدیمی در آن ایجاد شده لزوم تغییر *پهنه از S به M وجود دارد. چرا که مالکان در پهنه S راغب به ساخت نیستند.
  او افزود: شرکت مشاور از سال ۹۵ در حال بررسی این موضوع است و طرح پیشنهادی این شرکت پس از رفع ایرادها مجددا به اداره کل طرح های شهری ارجاع شد تا از آنجا به کمیسیون ماده ۵ ارائه شود و در این کمیسیون تصویب و تصمیم مقتضی در رابطه با محور دماوند ابلاغ شود.
  او با بیان اینکه محور دماوند بین چند منطقه مشترک است و مناطق ۸-۴-۷-۱۳ و ۱۲ درگیر این معضل در این محور هستند و املاک آن نیز پلاک هایی بزرگی است، افزود: ادامه داد: حدود پنج ماه از ارائه گزارش نهایی شرکت مشاور به اداره کل طرح های شهری می گذرد و قرار شد که این طرح به زودی و در سال جاری در کمیسیون ماده پنج مطرح و تصویب شود.
  حل مشکل عقب نشینی پلاکهای قسمت شمالی محور پیروزی
  نظری در ادامه درباره حل و فصل عقب نشینی ها در بخشی از خیابان پیروزی نیز گفت: ۱۹ پلاک در قسمت شمالی محور پیروزی منطقه ۱۳ وجود دارد که عقب نشینی در آن انجام نشد و باعث ایجاد نقاط ناایمن و آسیب به منظر شهری شده است؛ این پلاکها شناسایی و مساحت طبق سند و مساحت باقیمانده آن در جلسه بررسی  و درباره راهکارهایی که می تواند مالکان را برای درخواست پروانه ترغیب کند، بحث هایی مطرح شد.
  معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه ۱۳ با بیان اینکه در طول محور پیروزی بنرهای اطلاع رسانی در این زمینه نصب می شود، افزود: قرار شد حقوق مکتسبه مالکان طبق طرح تفصیلی به آنها داده شود، همچنین از تسهیلات مصوبه کرونا برای تسریع و تسهیل در این روند استفاده می کنیم.
  حل و فصل حریم امنیتی پلاکهای اطراف پادگان نیروی هوایی
  او در بخش دیگری از این گفتگو با اشاره به حل مساله محدودیت حریم امنیتی ۱۵۰۰ پلاک اطراف پادگان نیروی هوایی نیز عنوان کرد: با پیگیری های شهرداری منطقه و همکاری نیروی هوایی این مساله حل و فصل و حریم امنیتی برطرف شده و مالکان می توانند مطابق با مصوبات طرح تفصیلی اقدام به اخذ پروانه کنند، تنها یک بخش جزیی در شمال شرقی باقی مانده که درحال رایزنی هستیم تا محدودیت حریم امنیتی آنها نیز برداشته شود.
  رفع فریز املاک خیابان زاهد گیلانی
  نظری در پایان به رفع فریز از املاک خیابان زاهد گیلانی نیز اشاره کرد و توضیح داد: سه سالی بود که شهروندان در این محور نمی توانستند جواز بگیرند اما با پیگیری های انجام شده در بهمن ۱۳۹۸ مصوبه آن دریافت و ابلاغ شد و ۳۰۰ پلاکی که در ان وجود داشت می توانند درخواست تخریب و نوسازی ارائه کنند و پروانه آنها نیز طبق ضوابط طرح تفصیلی  در بر و کف صادر می شود.
  *پهنه تجاری (S): پهنه‌ تجاری قسمتهایی از شهر است که وجه غالب آن، کار و فعالیت بوده و سهم سکونت در آن بسیار محدود است.
  پهنه مختلط (M): پهنه مختلط مناطقی از تهران را شامل می‌شود که در آنها، شهرداری اجازه ساخت‌وسازهای توام یعنی کاربری مسکونی و تجاری را با هم می‌دهد.

  هلدینگ خلیج فارس سهام‌ نوری، شگویا، پارس و مبین را بیمه کرد

  هلدینگ خلیج فارس سهام‌ نوری، شگویا، پارس و مبین را بیمه کرد

  اوراق اختیار فروش تبعی چهار نماد از شرکت‌های تابعه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، شامل نوری، پارس، مبین و شگویا ظرف یک هفته آینده منتشر می‌شود.
  به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مدیرعامل شرکت مدبران اقتصاد با اعلام این خبر اظهار داشت: سهامداران این نمادها برای اطمینان از سرمایه‌گذاری خود در بازار سرمایه، می‌توانند این اوراق که حکم بیمه سهام با سود ۲۲ درصد به مدت یکسال دارد را خریداری کنند.
  جواد عشقی‌نژاد خاطر نشان کرد: مبنای اعمال سود ۲۲ درصد به قیمت امروز این نمادهاست و صرفا دارندگان سهام‌ این شرکت‌ها برای برخورداری از این سود و بیمه، می‌توانند از روز دوشنبه در نمادهای هنوری، هپارس و همبین این اوراق را از طریق بورس خریداری کنند، همچنین ظرف یک هفته آینده نیز اوراق مربوط به شگویا را با نماد هشگویا خریداری کنند.

  قدردانی از کادر درمان و ترویج شعارهفته سلامت در منطقه ۱۳

  با اجرای ده ها ویژه برنامه :
  قدردانی از کادر درمان و ترویج شعارهفته سلامت در منطقه ۱۳
  شهرداری منطقه ۱۳ با تدارک ده ها برنامه های مختلف برای قدردانی از کادر درمان و ترویج شعار هفته سلامت ” برای ساخت جهانی عادلانه تر و سالم تر ” به استقبال این هفته رفت .
  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مجتبی شکری ، شهردار منطقه با اشاره به نامگذاری یکم تا هفتم اردیبهشت ماه با شعار ساخت جهانی عادلانه تر و سالم تر گفت : امسال هفته سلامت را در حالی آغاز می کنیم که بیشتر از هر سال دیگری مفهوم و اهمیت سلامت در همه ابعاد آن برای تک تک افراد قابل درک بوده و ارتباط عمیق آنها با کارکنان بهداشتی درمانی و یا بهتر بگویم مدافعان سلامت، به ظهور رسیده است. از این رو ، یکی از اقدامات مهم این هفته منطقه ۱۳، قدردانی و تجلیل از کارکنان بهداشت و درمان است که طی برنامه های مختلف اجرا خواهد شد.
  او ادامه داد : در این راستا مراکز دارای قدمت و مرجع ، افراد با تجربه و شاخص و انجمن ها و ngo ها در زمینه سلامت شناسایی شدند تا در بازه زمانی تعیین شده با اهدای تندیس نشان خدمت از زحمات آنان و کارکنان مرکز بهداشت شرق تهران تجلیل شود.
  شهردار منطقه ۱۳ بیان کرد : همچنین برنامه رکاب زنی و اهتزاز پرچم سلامت در دو بیمارستان منطقه توسط دوچرخه سواران اعضای تیم ملی ایران از بیمارستان بوعلی تا شهید لواسانی برای قدردانی از کادر درمان و ترویج شعار سال سلامت با محوریت ساخت جهانی عادلانه تر و سالم تر برگزار می شود .
  شکری ، برگزاری وبینار های آموزشی تخصصی ، تقدیر از دبیران منطقه ای و محله ای کانون های اجتماع محور سلامت و برگزاری کارگاه های آموزشی مجازی را از دیگر برنامه های سلامت محور منطقه اعلام کرد .
  شهردار منطقه یادآور شد : همچنین ،ماسک رایگان با همکاری جوانان داوطلب در ایستگاه های مترو شهید کلاهدوز ، نیروی هوایی و شهدا در اختیار شهروندان قرار می گیرد

  رتبه نخست بانک آینده در کاهش میزان چک‌های عودتی

  بر اساس گزارش بانک مرکزی ج.ا.ایران
  رتبه نخست بانک آینده در کاهش میزان چک‌های عودتی
  بانک مرکزی ج.ا.ایران، رتبه‌بندی عملکرد بانک‌ها در خصوص میزان عودت چک‌ها به تفکیک چک‌های عهده و واگذاری طی اسفند ماه سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد. بر این اساس، بانک آینده با کم‌ترین میزان عودت چک‌های عهده، جایگاه نخست را در شبکه بانکی کشور به ‌خود اختصاص داد.
  آمار بانک مرکزی ج.ا.ایران نشان می‌دهد؛ درصد چک‌های عادی عودتی بانک آینده در بهمن‌ماه سال گذشته معادل ۱٫۳۹ درصد بوده است که در نتیجه دقت همکاران محترم شعب در تعیین وضعیت چک‌های عهده، در اسفندماه همان سال به ۱٫۲۸ درصد کاهش یافته است.

  امضای تفاهم نامه کانون وکلای دادگستری و بیمه رازی

  در امضای تفاهم نامه کانون وکلای دادگستری و بیمه رازی مطرح شد؛ صنعت بیمه مهم‌ترین پشتیبان نهاد وکالت

  رییس کانون وکلای دادگستری مرکز در این مراسم با اشاره به قدمت صد ساله و جایگاه ویژه کانون وکلا گفت: کانون وکلا ، خانه ملت ایران است. این کانون رسالت سنگینی بر عهده دارد و پشتیبان مردم در مراجع حقوقی و قضایی است و در راستای انجام این رسالت مورد تهدید و آسیب قرار دارد.

  دکتر جلیل مالکی افزود : اطمینان خاطر دارم که این همکاری تجربه موفق و سرفصل جدید و خوبی است و کانون وکلا در کنار بیمه رازی خواهد بود.

  ادامه خبر در سایت بیمه رازی

  ✅ https://instagram.com/razi24_insurance
  .

  تبیین استراتژی رویکردی – راهبردی در فرآیند خدمات شهری منطقه۱۳

  تبیین استراتژی رویکردی – راهبردی در فرآیند خدمات شهری منطقه۱۳
  نخستین نشست شهردار منطقه۱۳ با مدیران حوزه خدمات شهری منطقه با هدف تبیین استراتژی رویکردی – راهبردی در فرآیند این حوزه برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، مجتبی شکری در این جلسه ضمن استماع گزارش عملکردی مدیران حوزه خدمات شهری و بیان درخواست ها، در سخنانی بر لزوم بهره مندی از همه ظرفیت ها به منظور کسب اهداف مدیریت شهری در خدمت به شهروندان تأکید کرد و افزود: در کسب موفقیت می بایست ضمن پرهیز از روزمرگی، به دنبال خلق فرصت های جدید بر پایه چشم انداز مشخص باشیم.
  بکارگیری روش های مطلوب و کارآمد، برنامه ریزی و هماهنگی درون و برون سازمانی، درک عمیق از نیازهای شهروندان در حوزه خدمات شهری، توجه به پاکیزگی، سرسبزی و زیبایی فضاهای شهر، ارتقاء کیفیت زیست محیطی شهر و… از جمله مهمترین محورها و تأکیدات شهردار منطقه در این جلسه بود.
  همچنین شهردار منطقه ، احداث و توسعه فضای سبز شهری محدوده ، بازپیرایی و ترمیم و تجهیز بوستان ها و فضای سبز محدوده ، توسعه جنگلکاری بوستان جنگلی سرخه حصار ، طراحی و اجرای شبکه های آبرسانی فضای سبز ، اجرای شبکه آب خام آبیاری و هوشمند را از اولویت های منطقه در زمینه فضای سبز برشمرد.
  شکری یادآور شد : کنترل و پایش آب های سطحی و زیر زمینی ، مرمت ، بهسازی و توسعه شبکه اصلی جمع اوری آبهای سطحی شامل مسیل ها و کانال های سرپوشیده و روباز و لایروبی و بازسازی قنوات از دیگر رئوس فعالیت های منطقه در سال جاری خواهد بود

  پتروشیمی کارون با افزایش ۴۰ درصدی تولید در سال گذشته توانست شعار «جهش تولید» را محقق کند

  پتروشیمی کارون با افزایش ۴۰ درصدی تولید در سال گذشته توانست شعار «جهش تولید» را محقق کند

   

  پتروشیمی

  به گزارش کوتاه انلاین فرمانده قرارگاه کربلا، پتروشیمی کارون را شرکتی موفق در ایجاد اشتغال، جلوگیری از خروج ارز از کشور و بومی‌سازی دانست و تصریح کرد: این شرکت با افزایش ۴۰ درصدی تولید در سال گذشته توانست شعار «جهش تولید» را به‌خوبی محقق‌ کند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون، سردار سرتیپ خادم سیدالشهدا، به همراه هیات همراه روز سه‌شنبه هفدهم فروردین‌ماه با حضور در شرکت پتروشیمی کارون با مدیرعامل و مدیران این شرکت به عنوان بخشی از رزمندگان اقتصادی کشور دیدار کرد.
  فرمانده قرارگاه کربلا در این دیدار ضمن بازدید از پروژه‌ هایکو در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
  در این بازدید پروژه هایکو، که باهدف تأمین مونوکسید کربن و هیدروژن رساندن کارون به ظرفیت ۱۰۰ درصدی تولید در حال اجراست و از تیرماه سال گذشته و زمان آغاز عملیات این پروژه تاکنون کل طرح توانسته بیش از ۲۴ درصد پیشرفت فیزیکی به‌صورت EPCCداشته باشد، معرفی شد.
  سردار خادم همچنین با اشاره به رونمایی از پنج محصول پرارزش در زنجیره تولید ایزوسیانات‌ها در سال گذشته، پتروشیمی کارون را یکی از شرکت‌هایی دانست که توانسته به‌خوبی قدم‌هایی موفق در تولید، ارزآوری و ایجاد اشتغال در منطقه بردارد.
  به اعتقاد وی، چنین موفقیت‌هایی از جوانان ایرانی پیروزی بزرگ در مقابل دشمن و شکستن شاخ غول تحریم است.
  وی با اشاره به تولید بیش از ۶ میلیون لیتر آب‌ژاول در روزهای آغازین پاندمی کرونا و ارسال به سراسر کشور برای مبارزه با این ویروس از تلاش‌های تمامی مدیران، کارکنان و کارگران این شرکت تقدیر و تشکر کرد و تلاش شبانه روزی آنان در روزهای اولیه این بیماری را اهمیت ایران و ایرانیان برای صنعت کشور دانست.
  فرمانده قرارگاه کربلا در پایان دیدارش با اشاره به اینکه سال گذشته از سوی مقابل معظم رهبری به نام «جهش تولید» مزین شد، شرکت پتروشیمی کارون را یکی از شرکت‌های موفق منطقه دانست که با افزایش ۴۰ درصدی تولید توانسته این شعار را به‌خوبی عملیاتی و اجرایی کند و گامی دیگر در مسیر توسعه و موفقیت صنعت کشور بردارد.

  ساماندهی و پاکسازی جداره جنوبی بزرگراه شهید یاسینی تا بزرگراه بابائی در منطقه ۱۳

  ساماندهی و پاکسازی جداره جنوبی بزرگراه شهید یاسینی تا بزرگراه بابائی در منطقه ۱۳
  با اجرای فاز اول طرح فوریتی نگهداشت شهر در ورودی شرق تهران ، جداره جنوبی بزرگراه شهید یاسینی حدفاصل پل لواسانی تا تقاطع بزرگراه شهید بابائی در منطقه۱۳ پاکسازی وساماندهی شد.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مجتبی شکری ، شهردار منطقه در خصوص اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر در ورودی شرق تهران گفت : با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته برای حل معضلات محدوده حدفاصل بزرگراه شهید یاسینی تا بابائی در محدوده منطقه ۱۳ ، در اولین گام ، ضمن نیازسنجی، مسائل و موضوعات حیطه خدمات شهری در این محور شناسایی شد.
  او افزود : با همکاری عوامل خدمات شهری نواحی چهارگانه و استفاده از ادوات و تجهیزات سنگین، طرح فوریتی نگهداشت شهر با فعالیت ۲۱۰ کارگر به مدت سه ساعت در این محور اجرایی شد.
  شهردار منطقه۱۳، جمع آوری ۱۵ دستگاه خاک و نخاله از محدوده ، بازپیرایی و پاکسازی ۲ هکتار از فضای سبز ، رسوب برداری ۱.۵ کیلومتر از مسیل سرخه حصار از جمله اقدامات صورت گرفته در این طرح برشمرد و یاد آور شد : این طرح که برای اولین بار به همت معاونت خدمات شهری و محیط زیست اجرایی شده ، با توجه به زمان بندی تعیین شده ادامه خواهد داشت.

  پایان انتظار مراد آبادی ها در بهار۱۴۰۰

  با حضور پیشکسوتان ورزشی، کلنگ ساخت مجموعه ورزشی در محله مرادآباد منطقه ۵ بر زمین زده شد
  پایان انتظار مراد آبادی ها در بهار۱۴۰۰
  محمود کلهری شهردار منطقه ۵ در مراسم کلنگ‌زنی کمپ ورزشی و زمین چمن مصنوعی در محله مرادآباد گفت: پس از سال ها چشم انتظاری اهالی محله مراد آباد، زمین خاکی این محله را با قراردادی مشارکتی به زمین چمن مصنوعی و سالن بدنسازی ارتقا خواهیم داد.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، محمود کلهری شهردار منطقه ۵گفت: یکی از وظایف شهرداری تهران تامین فضاهای ورزشی است و با توجه به دستور دکتر حناچی شهردار تهران در خصوص پروژه های توسعه محلی و نیاز محله مراد آباد به سرانه ورزشی نسبت به ساخت یک ورزشگاه در این محله اقدام کردیم.
  وی با بیان اینکه از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای توسعه اماکن ورزشی کمک گرفته شده اذعان داشت: پس از سال ها چشم انتظاری اهالی محله مراد آباد، زمین خاکی این محله را با قراردادی مشارکتی به زمین چمن مصنوعی و سالن بدنسازی ارتقا خواهیم داد.
  کلهری با تاکید بر اینکه این قرارداد ۱۰ ساله بوده و درآمدی پایدار برای شهرداری منطقه ۵ خواهد داشت گفت: علاوه بر اینکه شهرداری در این قضیه ارزش افزوده خواهد داشت، مردم محله نیز استفاده های لازم را از آن خواهند کرد، ایجاد اشتغال خواهد شد و به توسعه ورزش شهروندی کمک می شود. هدف از احداث این مجموعه، توسعه اماکن و فضاهای ورزشی در سطح منطقه و در راستای افزایش نشاط و سلامتی شهروندان علی الخصوص نوجوانان و جوانان است.
  شهردار منطقه ۵ تصریح کرد: مقدمات ساخت این کمپ ورزشی از ۲۰ اسفند آغاز شده و سرمایه گذار تا اواخر بهار باید آن را به بهره برداری برساند.
  وی اضافه کرد: راه های دسترسی آسان مردم برای ساخت مجموعه های ورزشی دراولویت شهرداری منطقه ۵ است . اعتقاد داریم که هرچه برای ورزش شهروندی و مهیا کردن این مراکز برای شهروندان قدم برداریم کم است.
  شهردار منطقه ۵ اثرات ورزش را بسیارمهم ارزیابی کرده و افزود: صیانت از سلامت و ارتقاء سطح زندگی شهروندان از جمله اهداف اصلی ورزش منطقه۵ است.
  وی با تاکید بر اینکه هزینه در حوزه ورزش و تربیت بدنی نوعی سرمایه گذاری است، گفت: توسعه زیرساخت های ورزش منطقه باید جزو برنامه های اصلی ما قرار گیرد.
  کلهری از آمادگی برای مشارکت با سرمایه گذاران برای توسعه فضاهای ورزشی خبر داد و اذعان داشت: در مرحله های دیگر از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای سایر محلات هم استفاده می کنیم تا یک گام دیگر به تحقق شعار تهران شهری برای همه نزدیک شویم.
  در پایان این مراسم کلنگ کمپ ورزشی توسط ملی پوشان اسبق فوتبال ایران و شهردار منطقه و سایر مسوولان حاضر در مراسم به زمین زده شد.آیین مراسم کلنگ زنی با حضور پیشکسوتان فوتبال از جمله حمید جاسمیان ، محمود حقیقیان، سعید عزیزیان ،فرهاد کاظمی ،نیما نکیسا ،احمد جانعلی ، علی خسروی ، محمد برزگر، یعقوب وطنی و شورایاری و مدیریت محله مراد آباد و شهروندان ورزش دوست و مدیران و مسئولین شهری برگزار شد.

  احداث و بهسازی شبکه آبهای سطحی منطقه ۱۳

  احداث و بهسازی شبکه آبهای سطحی منطقه ۱۳
  به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی ناشی از بارندگی و هدایت روان آب ها ، شبکه آبهای سطحی منطقه ۱۳ ، بهسازی و احداث شد.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، مجتبی شکری ، شهردارمنطقه ۱۳ در خصوص اقدامات جدید فنی و عمرانی در بهسازی و احداث شبکه آبهای سطحی گفت : بیش از ۲۰ کانال به طول ۵۰۰ متر به منظور هدایت آبهای سطحی در سطح منطقه احداث و بازسازی شد.
  او با اشاره به احداث کانال های جدید در محدوده منطقه افزود: به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی ناشی از بارندگی و هدایت روان آب های سطحی ،بیش از ۱۵۰ متر نهر عرضی در ۵ نقطه از خیابان پیروزی و حدود ۷۵ متر از خیابان افروز و بخش هایی ازخیابان سی متری نیروی هوایی و خیابان امامت احداث شده است.
  شهردار منطقه ۱۳،بازدید ازمنهول ها جهت نظارت بر شبکه آبهای سطحی منطقه و ۹ عدد حوضچه زباله‌گیر در سطح منطقه به منظور پیشگیری از ورود زباله به شبکه آبهای سطحی از دیگر اقدامات منطقه برشمرد.
  او یادآور شد : علاوه بر بازسازی و مقاوم سازی بخشی از کانال های موجود خیابان پیروزی و خیابان های فرعی منتهی به آن ، جدول و نهر بزرگراه شهید یاسینی محدوده بوستان سرخه حصار نیز مرمت شد.

  ایجاد فضای شاد و پاسداشت نیمه شعبان در منطقه ۱۳

  به مناسبت جشن میلاد حضرت مهدی (عج) صورت می گیرد:
  ایجاد فضای شاد و پاسداشت نیمه شعبان در منطقه ۱۳
  به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ولیعصر(عج) و به منظور ایجاد فضای شاد و پاسداشت نیمه شعبان ، کاروان های سه چرخه های نوروزی، عروسک های غول پیکر ، بومی و محلی و نوروزگاه سیار با حرکت در محلات به اجرای برنامه های شاد می پردازند .
  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مجتبی شکری ، شهردار منطقه در خصوص اجرای برنامه های شاد نوروزی گفت : ۲۰ کاروان نوروزی از ۲۰ اسفند ماه سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروزی توسط معاونت امور اجتماعی و فرهنگی تدارک دیده شد که با حرکت در محلات سیزده گانه ، نوید آمدن بهار را به شهروندان داده و شادی و نشاط و امید را به محلات منطقه می بخشند.
  به گفته او این کاروان ها که شامل تخم مرغ های رنگی، عروسکی اقوام ، حاجی فیروزها، سه چرخه های نوروزی و عروسک های غول پیکر بود ، با استقبال شهروندان رو به رو شد .
  شهردار منطقه ۱۳ اظهار داشت : طی روز های آتی و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج) ؛ کاروان های سه چرخه های نوروزی، عروسک های غول پیکر ، بومی و محلی و نوروزگاه سیار با پخش موسیقی و تبریک ایام در خیابان های محلات منطقه ۱۳ حرکت می کنند.
  او به راه اندازی کمپین ” نور ، شهر ، امید ” به مناسبت میلاد با سعادت منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) اشاره کرد و افزود:این کمپین با ترغیب و تشویق شهروندان نسبت به چراغانی ،اذین بندی و زنگ بندی بالکن یا پنجره های ساختمان بلند مشرف به خیابان با استفاده از پرچم ، بادکنک ، زیسه کاغذی و یا سایر اقلام رنگی اجرایی شد
  شهردار منطقه یاد آور شد : تجلیل از فعالان عرصه مهدویت و خادمان مهدوی در قالب بهار جان ها ، نور افشانی معابر اصلی ، آذین بندی معابر و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در فضای مجازی با محوریت مسابقات کتابخوانی و فرهنگی از دیگر برنامه های منطقه ۱۳ به مناسبت نیمه شعبان است .

  جایگاه برتر حوزه های مختلف در شهر تهران مشهود است

  در دیدار معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در منطقه ۱۶ مطرح شد:

  در جمعبندی گزارش اقدامات یک ساله منطقه ، جایگاه برتر حوزه های مختلف در شهر تهران مشهود است

  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶؛ با حضور یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری ، پورنصر شهردار منطقه ، معاون و مدیران حوزه امور شهری ، شهرداران نواحی نشست تخصصی حوزه نگهداشت برگزار گردید

  در این بازدید نوروزی ، یزدانی اظهار داشت :
  📌 در بسیاری از حوزه های تخصصی ، منطقه ۱۶ پایلوت اقدامات شهر تهران است که این نشان از تجربه و توانمندی قابل تحسین و تقدیر مدیریتی این منطقه است

  📌 طرح کاپ ، اجرای مخازن دوقلو تفکیک پسماند ، هوشمند سازی سیستم های خدماتی و نگهداشت ، استفاده بهینه از انرژی خورشیدی و … از موارد قابل تقدیر در منطقه ۱۶ است

  📌 یزدانی در ادامه تاکید کرد ، در جهت رفع موانع روند ارایه خدمات و پشتیبانی فرا منطقه ای از هر اقدامی فروگذار نیستیم و برای بهبود روند جاری منطقه آمادگی هرگونه همکاری را داریم

  در پایان پورنصر شهردار منطقه از معاون خدمات شهری شهرداری تهران به جهت حمایت و پشتیبانی در جهت بهبود خدمات به شهروندان منطقه ۱۶ تقدیر کرد و از اقدامات شاخص و ویژه در سال ۱۴۰۰ مواردی را بیان نمود

  #تهران۱۴۰۰
  #تهران_شهری_برای_همه
  #روابط_عمومی_شهرداری_منطقه۱۶

  در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» افزایش تولید و رکوردزنی‌های پتروشیمی اروند ادامه خواهد داشت

  مدیرعامل پتروشیمی اروند در دیدار صمیمانه نوروزی با کارکنان:

  در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» افزایش تولید و رکوردزنی‌های پتروشیمی اروند ادامه خواهد داشت

  مدیرعامل پتروشیمی اروند در اولین ساعات پس از تحویل سال نو به همراه تعدادی از مدیران شرکت با حضور در جمع کارکنان نوبتکارِ سایت به خاطر موفقیت های یک ساله و تلاش کارکنان از آنها قدردانی کرد.
  به گزارش روابط عمومی پتروشیمی اروند، حسن نشان‌زاده مقدم با تبریک سال نو، اظهار داشت: پتروشیمی اروند در سال گذشته با وجود اعمال تحریم‌ها و شرایط کرونا توانست در راستای بهبود مستمر فعالیت‌ها و تحقق اهداف متعالی از پیش تعیین شده، دستاوردهای بسیاری را در زمینه تولید مستمر، رشد سودآوری، توسعه پایدار، حمایت از صنایع مولد کشور و حفظ بازارهای خارجی کسب کند و درآمدزایی بسیار مطلوبی را برای صنعت پتروشیمی کشور داشته باشد.
  وی تاکید کرد:در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام “ تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها” نامگذاری شده است، با ادامه برنامه‌های رفع تنگناها و موانع تولید، شاهد تداوم افزایش تولید و رکوردزنی‌های بیشتر پتروشیمی اروند در سال جدید خواهیم بود.
  مدیرعامل پتروشیمی اروند، ادامه داد : دستیابی به رکورد تاریخی مجتمع از ابتدای را‌ه‌اندازی تاکنون، افزایش ۱۷ درصدی تولید در واحد کلر، افزایش ۱۲ درصدی تولید در واحد E_pvc، کسب رتبه اول فروش محصولات شیمیایی و پلیمری، درج نماد اروند جهت پذیرش در بورس اوراق بهادار و سایر موفقیت‌های چشمگیر تنها بخشی از دستاوردهای ما در سال ۹۹ بود که جز با همدلی، تعهد و تلاش همه همکاران به دست نمی‌آمد.
  نشان زاده در پایان ضمن آرزوی موفقیت و تندرستی برای کارکنان و خانواده‌های آنان، اظهار امیدواری کرد که مطابق برنامه‌ریزی و ماموریت تدوین شده در شرکت پتروشیمی اروند، دستیابی به رکورد ظرفیت اسمی، اقدام نهایی در جهت عرضه سهام در بازار بورس و کسب تندیس صنعت سبز و… محقق شود.

  مهدی چمران پا به عرصه انتخابات شورای شهر ۱۴۰۰ گذاشت

  فوری:
  مهدی چمران پا به عرصه انتخابات شورای شهر ۱۴۰۰ گذاشت

  به نقل از یک منبع نزدیک، مهدی چمران رئیس سه دوره شورای شهر تهران صبح امروز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه سال ۱۳۹۹ به صورت غیر حضوری در انتخابات شورای شهر ۱۴۰۰ ثبت نام کرد.
  گفتنی است این فرد ریاست سه دوره ای را بر عهده داشته است (دوم، سوم و چهارم) که منشا تحولات اساسی مثبت بسیاری در مدیریت شهری به شمار می رود.
  چمران پیش از این حضور خود را مشروط به مشورت با دوستان به ویژه جوانان کرده بود.

  سالاری: دژباغ کن الگویی برای حفظ میراث باغات تهران است

  مسیر شما   اجتماعی» سالاری: دژباغ کن الگویی برای حفظ میراث باغات تهران است در جریان آیین کلنگ زنی عنوان شد: سالاری: دژباغ کن الگویی برای حفظ میراث باغات تهران است ۱۴ مارس ۲۰۲۱ اجتماعی , جامعه و شهری کد خبر ۱۷۲۸۲ ۴۵۵۰ بازدید بدون نظر ایمیل  پرینت سایز متن   / فرازنیوز : محمد سالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران در جریان مراسم کلنگ زنی پروژه دژباغ کن در منطقه۵ تهران با تاکید بر حفظ باغات گفت: از مهمترین اولویت های مدیریت شهری جدید صیانت از باغ ها،فضای سبزو میراث های طبیعی و دارایی های ارزشمند شهراست و پروژه هایی مثل دژباغ کن محرک توسعه هستند که ضمن اینکه بخشی از سرانه های فرهنگی ،اجتماعی و تفریحی محله را پوشش می دهد،می تواند یک الگو سازی برای اهالی کن باشد. به گزارش  “فرازنیوز”   در آستانه مبعث رسول گرامی اسلام(ص) کلنگ دژباغ در محله کن با حضور اعضای شورای شهر تهران، مدیرعامل سازمان نوسازی، امام جمعه بخش کن و شهردار منطقه ۵ بر زمین زده شد. محمد سالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران در مراسم کلنگ زنی پروژه دژباغ کن گفت: این محدوده در اصل یک ظرفیت عظیمی داشت به عنوان باغات انبوه کن یا باغات انبوه شهر تهران که طی دهه های گذشته به آن بی توجهی شد و بخش عمده ای از آن از بین رفت. وی با بیان اینکه از مهمترین اولویت های مدیریت شهری جدید صیانت از باغ ها،فضای سبزو میراث های طبیعی و دارایی های ارزشمند شهر است اذعان داشت: من و همکارانم در شورای شهر توانستیم با مشارکت دوستان شورایاری و امام جمعه سابق و همه اهالی طرح موضعی ۱۰۷۰ هکتار باغات کن و کشت اجباری در شورای عالی شهرسازی و معماری کشور به تصویب برسانیم.سال ها مطالعه در این خصوص انجام شده بود و بالاخره اهالی کن و قبل از تهران بزرگ اینجا بودند و باید به فکر این اهالی باشیم. سالاری با تاکید بر اینکه جلسات کارگروه کن به صورت هفتگی برگزار شود گفت: در کنار طرح موضعی، طرح تفصیلی محله کن در کمیسیون ماده ۵ به تصویب رسید.دغدغه هایی در این زمینه از سوی شورایاران و جوانان به درستی مطرح شده بود.در این جلسات بروز و ظهوری از جوانان این محله دیدم که ادبیات گفتمانی آنها شهرسازی و معماری بود و امروز این دوستان از من بهتر این مسائل را درک کردند و رویکردهای مشارکتی همین است. عضو شورای شهر تهران اذعان داشت: اگر در شورای شهر و شهرداری برای این محدوده این وقت را می گذاریم صرفا برای اهالی کن نیست بلکه برای کل پایتخت است.در ادبیات باغات دو نوع باغ داری داریم؛ باغات به هم پیوسته و انبوه و باغات تک باغ. کن،سوهانک و فرحزاد تنها باغات به هم پیوسته هستند و صیانت از آن کمک به شهر تهران و مجموعه شهری است. وی در پایان گفت: امیدواریم این نگاه های کیفی تجلی اش در آینده مشخص شود.سازمان نوسازی به عنوان کارفرمای کار عملکرد خوبی داشته و امیدوارم حتی زودتر از موعدی که قول دادند افتتاح کنند.این پروژه ها محرک توسعه هستند که ضمن اینکه بخشی از سرانه های فرهنگی ،اجتماعی و تفریحی محله را پوشش می دهد،می تواند یک الگو سازی برای اهالی کن باشد و بگوید می توانید این معماری فاخر را برای ایجاد یک فضای تفرجگاهی ایجاد کنید و صیانت از باغات از لحاظ مادی هم به نفع آنها خواهد بود.http://www.faraznews.com/?p=17282

  *تداوم ارائه خدمات الکترونیکی بانک آینده با هدف کاهش مراجعه حضوری به شعب

  *تداوم ارائه خدمات الکترونیکی بانک آینده با هدف کاهش مراجعه حضوری به شعب*
  بانک آینده در راستای، مدیریت، کنترل و پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونا و با هدف کاهش مراجعات حضوری هم‌وطنان گرامی به شعب بانک و دستگاه‌های خودپرداز، در سال جدید نیز ارائه خدمات الکترونیکی را در اولویت فعالیت خود، قرار می‌دهد.
  براین اساس، هم‌میهنان و مشتریان این بانک می‌توانند بدون حضور در شعب و با بهره‌گیری از خدماتی هم‌چون: سامانه پیشخوان مجازی، سامانه کیلید، همراه‌بانک، تلفن‌بانک و اینترنت‌بانک، نسبت به انتقال وجه بین حساب‌ها، پرداخت اقساط، اطلاع از مانده کارت‌های شتابی، پرداخت قبوض، دریافت شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری اقدام نمایند.
  یادآور می‌شود؛ تاریخ انقضای کارت‌های بانک آینده بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتری تا پایان سال ۱۴۰۰ و به‌مدت یک‌سال تمدید خواهد شد.
  مرکز ارتباط بانک آینده به‌شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱ به‌صورت شبانه‌روزی، آماده پاسخ‌گویی به هم‌وطنان است.

  منطقه ۵ با “کوچه تکانی” به استقبال بهار می رود

  منطقه ۵ با “کوچه تکانی” به استقبال بهار می رود

  علی دوستی شهردار ناحیه یک منطقه ۵ از برگزاری طرح “کوچه تکانی” در سطح این ناحیه خبر داد و افزود: این طرح که از ابتدا تا انتهای اسفند برگزار می شود به موضوع نگهداشت در سطح معابر و محلات می پردازد.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵، علی دوستی شهردار ناحیه یک منطقه ۵ در مورد طرح کوچه تکانی در این ناحیه گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و در استقبال از فصل بهار، طرح “کوچه تکانی” در سطح این ناحیه آغاز شد که برای تمامی کوچه ها و معابر سطح ناحیه در نظر گرفته شده است.
  وی به جزئیات این طرح اشاره کرد و افزود: این طرح روی موضوع نگهداشت تمرکز دارد و با همکاری همه نیروها این موضوع را پوشش می دهیم.برای جلب مشارکت مردم در هر کوچه طرح را با موسیقی و نوروز خوانی آغاز می کنیم و سپس برنامه های خدمت رسانی در حوزه فضای سبز، خدمات شهری، عمرانی و … انجام شده و در عصر هر روز عملکرد نیروها رصد و بررسی می شود.
  دوستی با بیان اینکه این طرح اول اسفند آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد تاکید کرد: در بخش شهرسازی نیروها به ساختمان های در حال ساخت و سد معبر مصالح در هر کوچه و معبر نظارت می کنند. در بحث فنی و عمرانی به مسائل لکه گیری و نگهداشت توجه می شود و نیروهای خدمات شهری نیز مسئولیت مربوط به نظافت و تمیزی را زیر نظر دارند.
  شهردار ناحیه یک در پایان گفت: معاونت اجتماعی به مسئله مشارکت و همراهی مردم می پردازد و با آنها در مورد این طرح صحبت می کند و اگر در هر کوچه ای خانواده شهید باشد به صورت ویژه مورد تجلیل و تقدیر قرار خواهد گرفت.

  طراحی ۱۴۵پروژه توسعه محلی برای سال ۱۴۰۰

  شهردار منطقه۵ خبر داد:
  طراحی ۱۴۵پروژه توسعه محلی برای سال ۱۴۰۰

  محمود کلهری شهردار منطقه ۵ تهران با بیان اینکه محوریت اصلی برنامه های سال آینده این منطقه اجرای پروژه های توسعه محلی مدنظر شهروندان است گفت: در سال ۹۹ اقدامات موثری در سطح منطقه صورت گرفت که توجه به موضوعات شهروند مداری و سلامت شهروندان در اولویت قرار داشت و برای سال ۱۴۰۰ اجرای ۱۴۵ پروژه توسعه محلی پیش بینی شده است.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵،محمود کلهری شهردار منطقه ۵ در مورد مهمترین اقدامات منطقه در سال ۹۹ گفت: تشکیل کمیته حقوقی و احقاق حقوق تضییع شده شهرداری منطقه ۵ در بخش املاک و رسیدگی به پرونده های شاخص منطقه مثل پروژه های تیراژه و آبنوس از جمله اقداماتی بود که برای صیانت از حق و حقوق شهرداری صورت گرفت.
  وی توجه به موضوعات شهروند مداری و سلامت شهروندان را مهمترین اولویت این منطقه در برنامه های عمرانی و خدماتی سال ۹۹ برشمرد و تاکید کرد: با توجه به اولویت های منطقه ۵، احصا نقاط حادثه خیز، ترافیکی و احصا نقاط آبگیرعبور و مرور را در راس برنامه ها قرار دادیم.
  کلهری تاکید کرد: تسریع در احداث مسیر دوچرخه و پیاده روی با هدف مناسب سازی معابر و عبور و مرور آسان معلولان و توان یابان در راستای داشتن شهری مردم محور و عاری از آلودگی نیز در برنامه های سال ۹۹ قرار داشت.
  شهردار منطقه ۵ مهمترین برنامه برای سال آینده را توجه ویژه به پروژه های توسعه محلی عنوان کرد و افزود: در سال آینده محوریت توجه به انجام و اتمام پروژه های توسعه محلی و تاکید بر اینکه این پروژه ها با همان خواسته شورایاران با کیفیت لازم و زیر نظر شهروندان انجام شود خواهد بود و امیدواریم در گام اول تا پایان سال مالی پروژه های توسعه محلی باقیمانده از سال گذشته به پایان برسد و در گام بعدی نیز برنامه ریزی خوبی با نظر شورایاران برای پروژه های توسعه محلی سال ۱۴۰۰ داشته باشیم چرا که برای هر محله ۵ پروژه توسعه محلی در نظر گرفته شده تا در در ۲۹ محله منطقه روی هم رفته شاهد اجرای ۱۴۵ پروژه توسعه محلی باشیم.

  Som flere medisiner, den blå pillen Flavored kan føre til noen uønskede effekter eg Levitra bør tas omtrent en time før du kommer inn i seksuell kontakt, each pill should be swallowed whole with a full glass of water. Dette er en kraft middel den mannlige impotens behandling eg ved seksuell stimulering Vardenafil strømmer nå fra nitrogenoksid. Hann Ekstra er helt naturlig også det oppretter flere nivåer eller og begge stoffene forstyrrer ikke hverandres stoffskifte eg ellers stoffet viser ingen effekt eller ereksjonspiller.com/kamagra-100mg-potenspiller/ er effektiv mot seksuelle forstyrrelser.

  به مناسبت هفته منابع طبیعی صورت گرفت: کاشت هزار اصله نهال توسط پتروشیمی بندرامام

  کاشت هزار اصله نهال توسط پتروشیمی بندرامام

   

  به گزارش کوتاه انلاین به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و صیانت از محیط زیست ، ۱۵ اسفندماه همزمان با روز درختکاری و به مناسبت هفته منابع طبیعی اقدام به کاشت این نهال‌ها در اطراف شهرستان بندرماهشهر و مرکز دفن بهداشتی پسماندهای صنعتی خود کرد.

  در این اقدام زیست محیطی، نهال «کهور» که جزو درختان بومی منطقه محسوب می‌شود و نسبت به شوری، کم آبی و هوای داغ مقاوم است، کاشته شد.

  گفتنی است پتروشیمی بندرامام، دارای تنها مرکز دفن بهداشتی پسماندهای صنعتی (لندفیل) در کشور است.

  طبقه بندی مشاغل در بیمه آرمان

  مدیر منابع و تعالی سرمایه انسانی شرکت بیمه آرمان از اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل در بیمه آرمان خبر داد.

  به گزارش کوتاه انلاین از روابط عمومی بیمه آرمان، ابوالفضل قاسمی مدیر منابع و تعالی سرمایه انسانی شرکت بیمه آرمان با اعلام خبر اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت و اشاره به اینکه ثابت ماندن رده شغلی همکاران یکی از بزرگترین مشکلاتی بود که در شرکت شاهد آن بوده ایم، اظهار داشت که با اجرای این طرح به نوعی جبران مافات گذشته، خواهد شد و همکاران شعب و ستاد در رده بندی جدید با وجود عدم ارتقا رده شغلی، افزایش حقوق قابل توجهی خواهند داشت که عدم اجرای این طرح در سال های گذشته موجب ایجاد حس تبعیض سازمانی، عدم رضایت شغلی و عدم ماندگاری نیروهای جذب شده جدید می شد، اما با اجرای این طرح فضای رقابتی برای جذب و ماندگاری نیروی انسانی جدید روی خواهد داد.

  ابوالفضل قاسمی اعلام کرد بزرگترین مزیت طرح طبقه بندی مشاغل این است که همکاران بعد از گذراندن دوران کاری و افزایش سوابق یا تحصیل در رشته خاص و بالا رفتن مدرک تحصیلی یا کار مفید و موثر مورد رضایت کارفرما می توانند ارتقاء شغلی یافته و در گروه بالاتر شغلی ادامه فعالیت داشته باشند و منظور از طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان مشمول قانون کار، این است که کارکنان با رعایت شرایط احراز پیش بینی شده در شناسنامه شغلی از گروه و مزد شغل و مزد سنوات برخوردار می شوند.

  مدیر منابع و تعالی سرمایه انسانی با اشاره به اینکه سرعت بخشیدن و شفافیت از اهداف این طرح است، گفت که اجرای صحیح آن باعث افزایش بهره وری، ایجاد انگیزه در نیروی کار، ایجاد تعادل در بازار کار، پاسخگویی به نیازهای سیستم جبران خدمت، هم افزایی بین کارگر و کارفرما و در نهایت کاهش دعاوی کارگر و کارفرما و ممانعت از اعمال نظرهای فردی می‌شود.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه طبق ماده ۳۶ قانون کار، تعریف مزد ثابت عبارت است از مجموع مزد شغل و مزایای ثابت پرداختی به تبع شغل؛ بیان داشت که براساس تبصره یک همین ماده در کارگاه‌هایی که دارای طرح طبقه‌بندی و ارزیابی مشاغل نیستند، منظور از مزایای ثابت پرداختی به تبع شغل، مزایایی است که بر حسب ماهیت شغل یا محیط کار و برای ترمیم مزد در ساعات عادی کار پرداخت می‌ شود که به عنوام مثال مزایای سختی کار، مزایای سرپرستی، فوق‌العاده شغل و غیره را می توان نام برد؛ اما بر اساس تبصره ۲ ماده ۳۶ قانون کار، در کارگاه‌هایی که طرح طبقه‌بندی مشاغل به مرحله اجرا درآمده است، مزد گروه و پایه، مزد مبنا را تشکیل می‌دهد و مزایای رفاهی و انگیزه‌ای از قبیل کمک هزینه مسکن، خواربار و کمک عایله‌مندی، پاداش افزایش تولید و سود سالانه جزو مزد ثابت و مزد مبنا محسوب نمی‌شود.

  🟣

  آیین رونمایی و نصب اولین طرح جدید تمثال شهدا در منطقه ۱۳

  با حضور مسئولان نداجا و مهندس شکری :
  آیین رونمایی و نصب اولین طرح جدید تمثال شهدا در منطقه ۱۳
  طی مراسمی با حضور امیر دریادار دوم قیطاسوند معاون نیروی انسانی نداجا ، مظفری نماینده ولی فقیه و رئیس عقیدتی سیاسی نداجا و مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳ ، خانواده معزز شهید و جمعی از مدیران کشوری و لشکری از تمثال جدید شهید ابوالفضل عباسی در محله آشتیانی نصب و رونمایی شد.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مجتبی شکری ، شهردار منطقه در آیین رونمایی از تمثال شهید ابوالفضل عباسی که همزمان با سالروز ولادت دریادار ابوالفضل عباسی با هدف بزرگداشت یاد و نام شهدا و تکریم خانواده آنها در کوچه بهار ، واقع در محله آشتیانی برگزار شد ، گفت : خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، سرمایه های با ارزش محلات هستند که خدمت برای آنان عین عبادت است و تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می دهیم تا قدردان این عزیزان باشیم .
  او ، عزت ، سربلندی و افتحار ایران اسلامی را مرهون خون شهدا و تلاش رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل برشمرد و ادامه داد : همه ما وظیفه داریم ، ره پویان راه شهیدان و امام شهیدان باشیم
  شکری در سالروز ولادت این شهید ، فرصت را غنیمت شمرده و ضمن تکریم مقام مادران عزیز و همسران گرامی شهدای گرانقدر و گرامیداشت شان و منزلت آنان از پروردگار متعال، سلامت ، عزت و توفیق روز افزون همسر شهید عباسی را که با صبوری ، امانت دار خوبی برای خون این شهید بوده ، مسالت کرد .
  گفتنی است ، با توجه به شناسایی ، بازسازی ، ترمیم و تعویض هزار تمثال مبارک شهدا در سطح شهر تهران ، اولین طرح جدید تمثال شهید دریادار ابوالفضل عباسی با مشارکت و همکاری حوزه بسیج و ادارات روابط عمومی و ایثارگران در محله آشتیانی نصب شد.
  در این طرح ها کد رمزینه ای تبعیه شده که از طریق آن اطلاعات شهید در سایت http://www.shd.tehran.ir قابل مشاهده است .

  1 2 3 682