دسته بندی های ارشیو: بانک و بیمه

نسخه دسکتاپ سامانیوم عرضه شد

نسخه دسکتاپ سامانیوم عرضه شد

اندازه فونت  
نسخه دسکتاپ سامانیوم عرضه شد

باشگاه مشتریان بانک سامان، باهدف توسعه خدمات الکترونیک خود نسخه سازگار با مرورگر رایانه ای سامانیوم را برای کاربران عرضه کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک سامان، تیم توسعه باشگاه مشتریان بانک سامان (سامانیوم) نسخه سازگار با مرورگر رایانه ای سامانیوم (دسکتاپ) را باهدف بهبود خدمات‌رسانی به کاربران عرضه کرد.
بر اساس این گزارش، تمامی کاربران این باشگاه برای استفاده از نسخه یادشده نیاز به دانلود و نصب برنامه ندارند و می‌توانند با استفاده از مرورگر رایانه/تبلت خود از خدمات سامانیوم استفاده کنند.
گفتنی است، با این اقدام، ارائه خدمات به کاربرانی که از تلفن‌های همراه هوشمند استفاده نمی‌کنند، تسهیل شده است.
این دسته از کاربران برای استفاده از این نسخه باید از طریق مرورگر سیستم خود به آدرس https://sb24.ir/samanium مراجعه کنند. در همین ارتباط، لازم به ذکر است که شرایط ورود به برنامه سامانیوم تغییری نکرده و کاربران با شماره موبایل و رمز خود می‌توانند از این نسخه استفاده کنند.
کاربران در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانند با مرکز سامان ارتباط به شماره ۰۲۱۶۴۲۲ تماس گرفته و یا با آدرس پستی samanium@sb24.ir مکاتبه کنند

انتصاب سرپرست معاونت فنی بیمه تعاون

انتصاب سرپرست معاونت فنی بیمه تعاون

اندازه فونت  
انتصاب سرپرست معاونت فنی بیمه تعاون

 

سرپرست معاونت فنی شرکت بیمه تعاون منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، با حکم یونس مظلومی، مدیرعامل، محمد باباکردی به عنوان سرپرست معاونت فنی شرکت منصوب شد.
در حکم مدیرعامل شرکت بیمه تعاون آمده است : با توجه به ضرورت حرکت در مسیر منافع و مصالح شرکت و افزایش هماهنگی و برقراری ارتباط موثر کاری بین مدیریت های زیرمجموعه و نیز ارتقاء عملکرد واحدهای فنی صف و ستاد، معاونت فنی در ساختار شرکت بیمه تعاون راه اندازی شده است.
در بخش دیگری از این حکم آمده است: لازم است راهبردهای سازمانی شامل «توسعه متوازن بازار بیمه تعاون در همه رشته ها اعم از زندگی وغیر زندگی؛ کنترل ضریب خسارت و توجه به سودآوری؛ افزایش رضایتمندی بیمه گذاران، زیان دیدگان و شبکه فروش؛ طراحی محصولات جدید بیمه ای و بهبود فرایندهای ارائه خدمات بیمه ای اعم از صدور و خسارت» طراحی و اجرا شود.
محمد باباکردی، پیش از این به عنوان مدیر بیمه های مسئولیت و مهندسی بیمه تعاون مشغول به فعالیت بوده است.
همچنین باباکردی، به تازگی و برای چهارمین سال متوالی به عنوان دبیر کارگروه بیمه های مهندسی و انرژی سندیکای بیمه گران انتخاب شده است

ابودر ندیمی مشاور عالی بیمه آرمان شد

ابوذر ندیمی مشاور عالی بیمه آرمان در تعریف بیمه های نوین و افزایش سهم بیمه در اقتصاد کشور و ارائه خدمات ارزنده اجتماعی به بیمه شدگان شد.

به گزارش  کوتاه انلاین  از روابط عمومی بیمه آرمان،جناب اقای ابوذر ندیمی به عنوان مشاور عالی بیمه آرمان در تعریف بیمه های نوین و افزایش سهم بیمه در اقتصاد کشور و ارائه خدمات ارزنده اجتماعی به بیمه شدگان منصوب شد تا با عنایت به دانش تجربیات ارزنده ایشان جهت پیشبرد اهداف بیمه آرمان انجام وظیفه نماید.
جناب آقای دکتر ندیمی سابقه سه دوره حضور در مجلس شورای اسلامی، معاونت حقوقی و امور مجلس و استانهای وزارت صمت را در کارنامه دارد.

روابط عمومی بیمه آرمان ضمن تبریک، برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیقات روزافزون را دارد.

 

با اولین افتتاح حساب امروز در شعبه شهریار؛ جمع مشتریان بانک آینده پنج میلیونی شد

با اولین افتتاح حساب امروز در شعبه شهریار؛ جمع مشتریان بانک آینده پنج میلیونی شد

اندازه فونت  
با اولین افتتاح حساب امروز در شعبه شهریار؛ جمع مشتریان بانک آینده پنج میلیونی شد

محمدحسین جبلی با افتتاح حساب در شعبه شهریار بانک آینده در حالی به جمع مشتریان خانواده بزرگ بانک آینده پیوست که با اهدای سکه و لوح سپاس از این شعبه، مورد تکریم قرار گرفت.
وی با ابراز خشنودی و رضایت از خدمات متنوع و پرکاربرد بانک آینده گفت: “نام و آوازه این بانک را از سایرین شنیده بودم و فرصتی به دست آمد تا با مراجعه به شعبه شهریار بانک آینده، افتتاح حساب کنم تا از خدمات و محصولات آن به خصوص سامانه کیلید بهره مند شوم.
بر اساس این گزارش کادر حرفه ای، تنوع خدمات و محصولات بانکی، تسریع در انجام امور بانکی، دارا بودن سامانه بسیار پرکاربرد کیلید و در دسترس بودن شعبه از جمله دلایل این مشتری برای انتخاب بانک آینده بوده است

چهار انتصاب دیگر در بیمه کوثر

چهار انتصاب دیگر در بیمه کوثر

اندازه فونت  
چهار انتصاب دیگر در بیمه کوثر

مدیریت سرپرستی بیمه کوثر در استان‌های قم، اصفهان، مازندران و اردبیل طی احکامی جداگانه، به سیدمسعود سپهری‌فر، محمدحسین شیرانی‌نژاد، علیرضا فاطمی بهشتی و سعید میرزاپور محول شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر، سپهری‌فر و شیرانی‌نژاد، پیش از این، به ترتیب، در سمت مدیریت سرپرستی استان‌های اصفهان و قم، علیرضا فاطمی بهشتی طی سال‌های ۹۳ تا ۹۵ در سمت مدیریت سرپرستی استان تهران و سعید میرزاپور در جایگاه مسئول خسارت سرپرستی اردبیل مشغول به کار بودند.
مجید مشعلچی فیروزآبادی پس از امضا و ابلاغ این احکام، ضمن ابراز رضایت از عملکرد گذشته همکاران گفت: بنابه شرایط موجود و مصالحی که در نظر داشتیم، این جابه‌جایی‌ها صورت گرفت و انتظار داریم عزیزان در جایگاه جدید نه تنها، همچون گذشته با تمام توان به کار ادامه دهند بلکه شاهد تلاش برای بهبود شرایط، افزایش فروش و بالابردن رضایت مشتریان در استان‌های قم، اصفهان، مازندران و اردبیل باشیم

پرداخت سرمایه فوت بیمه شده عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه دی

پرداخت سرمایه فوت بیمه شده عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه دی

اندازه فونت  
پرداخت سرمایه فوت بیمه شده عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه دی

 

شرکت بیمه دی سرمایه عمر یک نفر بیمه شده شرکت آب و فاضلاب استان لرستان را به ذینفعان این بیمه نامه پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه دی؛ مدیر استان لرستان بیمه دی با همراهی چند تن از همکاران شعبه، ضمن حضور در منزل متوفی، از بازماندگان ایشان دلجویی کرده و سرمایه فوت بیمه شده را به خانواده ایشان تحویل داد.
بیمه دی بر اساس منشور حقوق مشتریان، در راستای تکریم بیمه شدگان و زیان دیدگان خود در تلاش است با پرداخت خسارت ها در کوتاه ترین زمان، گام موثری در جهت توسعه فرهنگ بیمه و همچنین افزایش اعتماد جامعه نسبت به صنعت بیمه بردارد.

افتتاح نمایشگاه بین المللی بانک، بورس و بیمه با حضور مدیرعامل بانک مسکن     

افتتاح نمایشگاه بین المللی بانک، بورس و بیمه با حضور مدیرعامل بانک مسکن

اندازه فونت  
افتتاح نمایشگاه بین المللی بانک، بورس و بیمه با حضور مدیرعامل بانک مسکن
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بانک، بورس و بیمه با حضور مدیرعامل بانک مسکن و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، امروز (سه شنبه ۱۸ خرداد) سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بانک، بورس و بیمه با حضور محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن و حسن زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی آغاز به کار کرد.

بر اساس این گزارش در این نمایشگاه شرکت فناوری اطلاعات ناواکو به نمایندگی از بانک مسکن شرکت کرد که این موضوع به تمرکز بانک مسکن بر حوزه فناوری اطلاعات و بسترهای الکترونیکی دلالت دارد.

در حاشیه این نمایشگاه محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه اظهار داشت: امروز تکنولوژی از یک سرعت قابل قبولی برخوردار است و اگر نتوانیم با فناوری همسو شویم از بازار کسب و کار عقب خواهیم ماند.

وی با بیان اینکه امروزه نحوه خدمات دهی بانک ها متفاوت شده است، ادامه داد: بخش عمده ای از خدمات بانک مسکن به سمت بانکداری دیجیتال هدایت شده است.

مدیرعامل بانک مسکن همچنین از راه اندازی «مرکز نوآوری مسکن تک» خبر داد و گفت: علاوه بر این، کیف پول بانک مسکن و برچسب پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی (ETC) نیز در بانک مسکن راه اندازی شده است. بانک مسکن در حال هدایت خدمات خود در بستر خدمات الکترونیک است تا مشتریان بانک بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

روشن شدن تابلوی صنعت و تجارت با برگزاری نمایشگاه

همچنین در جریان این بازدید حسن زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی گفت: خوشبختانه امسال سیزدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت و موسسه برگزار شده است که یکی از غنی ترین نمایشگاه ها در زمینه بورس، بیمه و بانک است.

وی گفت: هر چه بتوانیم در این زمینه نمایشگاه ها را توسعه دهیم قطعا اثر آن را در هر سه بخش خواهیم دید.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی، با بیان اینکه پیشرفت نمایشگاه هم از منظر کیفیت و هم از نظر کمیت کار نسبت به گذشته محسوس است، گفت: امیدواریم در پایان نمایشگاه خروجی کار قابل توجه باشد و ضمن اینکه تلاش می کنیم نقاط قوت و ضعف را به مدیران مربوطه اعلام کنیم.

زمانی تاکید کرد: نمایشگاه ها با رعایت تمام دستورالعمل های کرونایی و هماهنگی دستگاه های ذیربط برگزار می شود. همچنین با برگزاری نمایشگاه ها تابلوی صنعت، تولید، تجارت و صادرات روشن می شود. نمایشگاه بانک، بورس و بیمه نیز می تواند این سه صنعت را بیشتر در جامعه در معرض توجه و اطلاع رسانی قرار دهند

شفاف سازی بانک ملی ایران درباره سود قطعی اوراق مشارکت شرکت نفت و گاز پارس

شفاف سازی بانک ملی ایران درباره سود قطعی اوراق مشارکت شرکت نفت و گاز پارس

اندازه فونت  
شفاف سازی بانک ملی ایران درباره سود قطعی اوراق مشارکت شرکت نفت و گاز پارس

بانک ملی ایران درباره سود قطعی اوراق مشارکت منتشره شرکت نفت و گاز پارس اطلاع رسانی کرد.

 در اطلاعیه این بانک آمده است: بر اساس اعلام موسسه حسابرسی فریوران راهبرد (امین اوراق مشارکت) سود قطعی اوراق مشارکت منتشره در سال ۱۳۸۹ که در سال ۱۳۹۳ سررسید شده است، از سودهای علی الحساب پرداخت شده که با نرخ ۲۰ درصد تعیین شده است، فراتر نبوده است.
بر این اساس، وجه دیگری از این بابت به دارندگان اوراق قابل پرداخت نیست.

گفتنی است اوراق مشارکت مورد اشاره به منظور اجرای پروژه توسعه میادین گازی پارس جنوبی منتشر شده بود

پانزدهمین رویداد فیناپ با سخنرانی مدیرعامل بیمه تعاون برگزار خواهد شد

پانزدهمین رویداد فیناپ با سخنرانی مدیرعامل بیمه تعاون برگزار خواهد شد

اندازه فونت  
پانزدهمین رویداد فیناپ با سخنرانی مدیرعامل بیمه تعاون برگزار خواهد شد

مدیرعامل بیمه تعاون در پانزدهمین رویداد فیناپ درباره تحول در ساختار مدل های کسب و کار در صنعت بیمه»، سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، اینشورتک، موضوع پانزدهمین رویداد فیناپ است که به استفاده از فناوری‌های نوین برای کاهش ریسک و افزایش کارایی در صنعت بیمه اشاره دارد.
اینشورتک باعث ارتقای سهولت در صنعت بیمه شده و کمک می‌کند تا محصولات و خدمات بیمه در دسترس همگان قرار بگیرد و باعث صرفه‌جویی در فرآیندهای سنتی خرید بیمه می‌شود. از این‌رو آشنایی بیشتر با مفهوم اینشورتک، بازیگران آن و چالش‌های این حوزه، موضوعی مهم برای علاقه‌مندان، مدیران و متخصصان صنعت بیمه است.
در این رویداد، یونس مظلومی «مدیرعامل بیمه تعاون» با موضوع «عملیات غیرممکن، تحول در ساختار مدل های کسب و کار در صنعت بیمه» سخنرانی خواهد کرد.
همچنین ستار هاشمی «معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات»، غلامرضا تاج‌گردون «مدیرعامل بیمه سرمد»، تیم لطیف «رئیس هیئت‌مدیره ازکی و بیمیتو»، علیرضا ماهیار «مشاور حوزه فناوری و نوآوری»، حمیدرضا نورعلیزاده «جانشین مدیرعامل در تحول دیجیتال شرکت بیمه سامان»، حامد شیدائیان «بنیان‌گذار و رئیس هیئت‌مدیره ذهن چابک»، حسین حسینی «قائم‌ مقام مدیرعامل بیمه دانا»، مهدی صارمی «بنیان‌‌گذار استارتاپ لیتیوم»، حامد ولی‌پوری «مدیرعامل ازکی و بیمیتو»، محمود کریمی «مدیرعامل مرکز نوآفرینی پلنت»، حامد عابدینی «معاون نوآوری و برنامه‌ریزی بیمه البرز»، مهدی ایمانی مهر «قائم مقام مدیرعامل شرکت فناوران اطلاعات خبره» و رسول قربانی «سردبیر پایگاه خبری راه پرداخت» از دیگر سخنرانان این نشست خواهند بود.
قابل توجه است که این رویداد از ساعت ۱۳ تا ۱۸ پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ به‌صورت زنده از کانال آپارات فیناپ پخش خواهد شد و شرکت‌کنندگان می‌توانند سؤالات و نظراتشان را با هشتگ Finupevent در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند.
همچنین علاقه مندان می توانند از طریق نشانی https://evnd.co/o7rJV در این رویداد ثبت نام کنند.

کاهش قابل توجه مطالبات غیرجاری بانک کارآفرین

کاهش قابل توجه مطالبات غیرجاری بانک کارآفرین

 

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، بررسی صورت‌‌های مالی حسابرسی شده بانک کارآفرین منتشر شده بر روی کدال نشان می دهد که نسبت مطالبات غیرجاری به تسهیلات اعطایی از ۷٫۹۹درصد در سال ۹۸ به ۲٫۰۵ درصد در سال ۹۹ کاهش پیدا کرده است قابل ذکر است که این نخستین بار است که این نسبت بین ۲ تا ۴ قرار می‌گیرد.
همچنین بر اساس این گزارش ،نسبت مطالبات غیرجاری بدون بازده نیز از ۱۳٫۲درصد در سال ۹۸ به ۴٫۳ درصد رسیده که نشان‌‌دهنده عملکرد قوی بانک در مدیریت ریسک اعتباری است. همچنین نرخ کفایت سرمایه برای بانک کارآفرین از ۷٫۱۶ درصد در سال ۹۸ به ۱۱٫۰۳ درصد در سال ۹۹ افزایش پیدا کرده که عملکرد خوب بانک در مدیریت سرمایه را نشان می‌‌دهد.
نسبت مطالبات غیرجاری به تسهیلات اعطایی، یکی از متداول‌‌ترین نسبت‌‌ها برای اندازه‌‌گیری میزان ریسک اعتباری است. این نسبت از تقسیم کل مطالبات ایجاد شده غیرجاری یعنی سررسید گذشته، معوق و مشکوک‌‌الوصول بر کل تسهیلات و وام‌‌های پرداختی به دست می‌‌آید. حالت بهینه این نسبت آن است که بین ۲ تا ۴ درصد قرار بگیرد.
همچنین، مهم‌‌ترین نسبتی که میزان ریسک اعتباری و همچنین کیفیت دارایی‌‌های بانک را مورد سنجش قرار می‌‌دهد، نسبت مطالبات غیرجاری بدون بازده به کل تسهیلات و وام‌‌ها است. مطالبات غیرجاری بدون بازده در واقع مطالباتی هستند که فرآیند شناسایی سود تعهدی آن‌‌ها متوقف شده است.
استاندارد جهانی برای شناسایی مطالبات غیرجاری بدون بازده، عدم پرداخت اقساط وام‌‌های تجاری پس از گذشت ۹۰ روز از سررسید و وام‌‌های خرد، پس از گذشت ۱۸۰ روز است. باید توجه داشت دستورالعمل‌‌های ابلاغی بانک مرکزی بابت نحوه و زمان شناسایی درآمد تاثیر جدی در تعیین اقلام صورت کسر دارد. با توجه به اینکه بانک‌‌های کشور برای مطالبات معوق و سررسید گذشته نیز سود شناسایی می‌‌کنند، لذا برای محاسبه این نسبت مطالبات مشکوک‌‌الوصول در نظر گرفته شده است.
در نهایت نیز نرخ کفایت سرمایه به عنوان مهم‌‌ترین شاخص اندازه‌‌گیری مدیریت سرمایه بانک، مورد بررسی قرار گرفته است.
جدول زیر بیانگر نسبت مطالبات غیرجاری، نسبت مطالبات غیرجاری بدون بازده و نرخ کفایت سرمایه بانک کارآفرین از سال ۹۵ تا ۹۹ است؛

نسبت های منتخب  ۱۳۹۹ ۱۳۹۸ ۱۳۹۷ ۱۳۹۶ ۱۳۹۵
نسبت مطالبات غیر جاری به تسهیلات اعطایی ۲.۰۵% ۷.۹۹% ۱۶.۶۱% ۲۳.۷۷% ۱۱.۰۴%
نسبت مطالبات غیرجاری بدون NPL بازده ۴.۳۴% ۱۳.۲۲% ۱۸.۷۹% ۱۱.۰۵% ۹.۷۱%
نرخ کفایت سرمایه ۱۱.۰۳% ۷.۱۶% ۵.۰۴% ۴.۸۷ % ۱۳.۶۳%

منبع: سایت کدال (صورت‌‌های مالی حسابرسی شده بانک کارآفرین)

نمودار زیر، وضعیت سه متغیر مذکور (نسبت مطالبات غیرجاری، نسبت مطالبات غیرجاری بدون بازده و نرخ کفایت سرمایه) را (بین سال‌های ۹۵ تا ۹۹) به تصویر کشیده است تا نمایش بهتری از عملکرد و وضعیت بانک در سال ۹۹ است.

جدول مطالبات

 

افتتاح حساب با اپلیکیشن “گردش پی” و تحویل رایگان

آنلاین و در عرض چند ثانیه در بانک گردشگری حساب باز کنید:

افتتاح حساب با اپلیکیشن “گردش پی” و تحویل رایگان

با استفاده از قابلیت‌های اپلیکیشن “گردش پی” و ورود به بخش “شباهنگ” بانک گردشگری، می توانید در چند ثانیه نسبت به افتتاح حساب غیرحضوری(آنلاین) اقدام کنید.
“گردش‌پی”، اپلیکیشنی هوشمند است که بواسطه “شباهنگ” بانک گردشگری، امکان احراز هویت و افتتاح سپرده کاملا آنلاین در بانک گردشگری را بدون حضور در شعبه ، در کمترین زمان برای شما فراهم می کند.
شما می‌توانید پس از نصب اپلیکیشن “گردش‌پی” با ورود به بخش “شباهنگ” پس از احراز هویت ، سپرده مورد نظر خود را ایجاد کنید . همچنین امکان درخواست صدور کارت و کاربری اینترنت بانک و موبایل بانک برای شما فراهم بوده و کارت و کاربری‌های مذکور پس از احراز هویت ، در محل اعلامی شما به صورت رایگان تحویل می شود.
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، از زمان اجرایی شدن گشایش حساب غیرحضوری این بانک، شمار زیادی از مردم و همچنین هواداران پرسپولیس موفق به ثبت نام شدند که استعلام بسیاری از آنان موفقیت آمیز بوده است.
موارد ثبت شده شامل مشتریان جدید، حساب هواداری، حساب کوتاه مدت، حساب قرض الحسنه، درخواست صدور کارت، درخواست اینترنت بانک و همچنین درخواست اینترنت موبایل بانک بوده است.
با توجه به استقبال مردم از خدمت جدید بانک گردشگری، متقاضیان در استان‌های کشور می‌توانند با دانلود کردن اپلیکیشن مذکور در نزدیکترین شهر یا استان به محل سکونت خود نسبت به افتتاح حساب آنلاین اقدام کنند.
این گزارش حاکیست: همچنین می‌توان به طور مستقیم از طریق آدرس shabahang.tourism-bank.com نسبت به افتتاح حساب آنلاین اقدام کرد.
گردش‌پی، اپلیکیشنی رایگان است که امکان استفاده از خدمات بانکی و پرداختی را برای همه کاربران فراهم کرده و امکان افتتاح حساب آنلاین در بانک و نسخه وب اپلیکیشن برای تمامی گوشی‌های هوشمند و IOS ، به صورت غیر حضوری را فراهم کرده است.

اولویت بندی استفاده از رسانه ها در آگاهی از برندهای صنعت بیمه در میان مصرف کنندگان

اولویت بندی استفاده از رسانه ها در آگاهی از برندهای صنعت بیمه در میان مصرف کنندگان

اندازه فونت  
اولویت بندی استفاده از رسانه ها در آگاهی از برندهای صنعت بیمه در میان مصرف کنندگان

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.
اولویت بندی استفاده از رسانه ها در آگاهی از برندهای صنعت بیمه در میان مصرف کنندگان

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، این شرکت نظر به اهمیت بهره مندی علم کاربردی، اقدام به بیان دستاوردهای کاربردی مقالات پژوهشی کرده است؛ بر این اساس، در نخستین بررسی، مقاله «اولویت بندی استفاده از رسانه ها در آگاهی از برندهای صنعت بیمه در میان مصرف کنندگان» نوشته «مهسا ویسی و ندا سلیمانی» که در نشریه «مطالعات جامعه شناسی» منتشر شده است، مورد بازخوانی قرار گرفت.
در این مقاله که با هدف مطالعه تعیین عوامل اولویت بندی استفاده از رسانه ها برای آگاهی از برندهای صنعت بیمه صورت گرفته بود، جامعه آماری متشکل از ۳۸۴ نفر از بیمه گذاران شرکت های بیمه شهر تهران (مستخرج شده از سامانه سنهاب بیمه مرکزی در سال ۱۳۹۳) و نیز خبرگان (افرادی که حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه مدیریت بیمه و ده سال سابقه کاری در این صنعت داشته باشند) این صنعت مورد بررسی قرار گرفته بودند.
همچنین بر اساس این تحقیق که بر اساس ۲۸ شاخص ارزیابی انجام شده بود، هفت رسانه شامل تبلیغات تلویزیونی، رادیو، بیلبوردهای سطح شهر، روزنامه و مجلات، اینترنت، دوستان و آشنایان (تبلیغات دهان به دهان) به عنوان اثربخش ترین رسانه ها در نظر گرفته شدند.
از دیگر سو، نتایج این پژوهش نشانگر آن است که عمده افراد بیمه های خود را از طریق شعب و نه از طریق نماینده و کارگزار بیمه تهیه کرده اند.
ویسی و سلیمانی در تحقیق خود تأکید می کنند که میزان مصرف رسانه، متمایز بودن رسانه، محتوای پیام، توانایی انتقال مطلب، به روز بودن رسانه، اعتبار رسانه، میزان جلب اطمینان، هزینه استفاده از رسانه و در دسترس بودن رسانه از جمله معیارهای کلیدی است که در معرفی صنعت بیمه از طریق رسانه به عموم مردم می تواند موثر واقع شود

نحوه پرداخت مبالغ حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده اعلام شد

نحوه پرداخت مبالغ حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده اعلام شد

اندازه فونت  
نحوه پرداخت مبالغ حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده اعلام شد
بانک کارآفرین در اطلاعیه ای نحوه پرداخت مبالغ حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده را اعلام کرد. 

بانک کارآفرین در اطلاعیه ای نحوه پرداخت مبالغ حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، طبق این اطلاعیه خالص وجوه حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده ناشی از افزایش سرمایه مصوب مجمع فوق العاده به تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ در جلسه هیات مدیره به تاریخ  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ قابل پرداخت است.

لذا سهامداران حقیقی و حقوقی که در موعد مقرر نسبت به واریز ارزش اسمی سهام و استفاده از حق تقدم خود اقدا م نکرده اند، می توانند شماره حساب بانکی خود را (شماره شبای حساب ،کد شعبه، نام شعبه) از طریق مراجعه به پست الکترونیکی stocks@karafarinbank.ir و یا از طریق شماره دورنگار ۲۶۲۱۵۰۷۷ ارسال کنند.
لازم به ذکر است که سهامداران حقوقی محترم جهت دریافت وجوه مذکور می بایست درخواست کتبی خود را به همراه آخرین آگهی ثبتی تغییرات صاحبان امضاء مجاز به آدرس اداره سهام این بانک ارسال کنند

آخرین نسخه نرم افزار تولید رمز دوم پویا در وب سایت بانک توسعه صادرات فعال شد

آخرین نسخه نرم افزار تولید رمز دوم پویا در وب سایت بانک توسعه صادرات فعال شد

اندازه فونت  
آخرین نسخه نرم افزار تولید رمز دوم پویا در وب سایت بانک توسعه صادرات فعال شد

نسخه جدید سامانه تولید رمز دوم پویا (ریما) ، سازگار با سیستم عامل Android و IOS روی وب سایت بانک توسعه صادرات قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات به نقل از مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت بانک توسعه صادرات به آدرس www.edbi.ir بخش خدمات الکترونیک، فعالسازی رمز دوم پویا به این نسخ دسترسی پیدا کنند.
با توجه به اینکه نسخه های فعلی سامانه ریما از تاریخ ۱۴۰۰/۳/۱۵ منقضی شده و قابل استفاده نخواهند بود، ضروری است مشتریان نسبت دریافت فایل های یاد شده ویژه گوشی موبایل خود در زمان مقتضی اقدام کرده تا در استفاده از این نرم افزار دچار مشکل نشوند.
همچنین راهنمای سامانه فوق و مجموعه پرسش و پاسخ های مرتبط با این موضوع نیز در همین بخش وب سایت قابل مشاهده است

تمدید طرح واگذاری صندوق امانات رایگان تا شهریورماه

تمدید طرح واگذاری صندوق امانات رایگان تا شهریورماه
اندازه فونت  
تمدید طرح واگذاری صندوق امانات رایگان تا شهریورماه
طرح واگذاری”صندوق امانات به‌صورت رایگان” برای مشتریان سپرده گذار بانک کارآفرین در شعب منتخب تا پایان شهریورماه ۱۴۰۰ تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، هر یک از مشتریان حقیقی که به افتتاح حساب جدید سپرده‌گذاری بلندمدت یکساله در بانک اقدام کنند، ضمن دریافت سود برای سپرده های خود می‌توانند از خدمات  واگذاری”صندوق امانات” به‌صورت رایگان استفاده کنند.

لازم به ذکر است مشتریان فعلی بانک کارآفرین نیز که تا پایان شهریورماه، منابع جدید را در بانک سپرده‌گذاری کنند، امکان استفاده از صندوق امانات را به‌ صورت رایگان خواهند داشت.

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری یکساله مشتریان برای بهره‌مندی از مزایای این طرح در تهران یک میلیارد ریال و در شعب سایر استان‌ها ۵۰۰ میلیون ریال است.

خاطرنشان می‌سازد فهرست ۳۶ شعبه منتخب بانک که امکان ارائه صندوق امانات با شرایط فوق رادارند به شرح ذیل است:

ردیف شعب منتخب تهران ردیف شعب منتخب سایر استانها
۱ پل رومی ۱ ارومیه
۲ آزادی  ۲ یزد
۳  مدیکو  ۳  قم
۴ اندرزگو شرقی  ۴ استاد شهریار تبریز
۵ خیام  ۵ نظر غربی اصفهان
۶ صاحبقرانیه  ۶ ساری
۷ مطهری غربی  ۷ ولیعصر تبریز
۸ عرفان نیایش  ۸ بهشتی کرمانشاه
۹ ملاصدرا  ۹ سمنان
۱۰  ستارخان  ۱۰  بابل
۱۱ فاطمی ۱۱ گرگان
۱۲ شهید بهشتی  ۱۲ میراصفهان
۱۳ زعفرانیه  ۱۳ صفائیه یزد
۱۴ مقدس اردبیلی  ۱۴ مهرویلا کرج
۱۵ لواسانی غربی  ۱۵ آمل
۱۶ دروس  ۱۶ قزوین
۱۷ مرجان  ۱۷  خیابان امام اردبیل
۱۸ مرکزی ۱۸ بلوار معلم

مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح می‌توانند با مرکز تماس این بانک به شماره ۲۳۳۵۰-۰۲۱ تماس گرفته و یا به یکی از شعب منتخب مراجعه کنند.

رتبه برتر بانک سینا در تراکنش های موفق شتابی

رتبه برتر بانک سینا در تراکنش های موفق شتابی

اندازه فونت  
رتبه برتر بانک سینا در تراکنش های موفق شتابی

 

بر اساس بررسی عملکرد سوئیچ بانک‌ها در سال ۹۹ از سوی بانک مرکزی، بانک سینا رتبه اول تراکنش های موفق شتابی را بین ۳۶ بانک کشور از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، مطابق با گزارش ارائه شده توسط بانک مرکزی جهت بررسی عملکرد سوئیچ کارت بانک ها در ۱۲ ماهه سال ۹۹ ، این بانک با انجام ۹۹،۸۲ درصد تراکنش ها به صورت موفق، رتبه اول را در شاخص درصد تراکنش های موفق در بین ۳۶ بانک کسب نموده در حالی که میانگین درصد تراکنش موفق در شبکه شتاب ۹۹.۲۹ درصد بوده است.
همچنین بانک‌سینا در ۱۲ ماهه سال ۹۹ با پرداخت هزینه ۰،۲۳ ریال به ازای هر تراکنش (جرایم شتاب)، رتبه ۲ را در بین ۳۶ بانک در شاخص هزینه (جرایم شتاب) به ازای هر تراکنش کسب نموده است که در مقایسه با میانگین هزینه پرداخت شده به ازای هر تراکنش (جرایم شتاب) در شبکه بانکی یعنی ۳،۸۲ ریال، عملکرد بسیار مناسبی محسوب می گردد.
توجه به ارتقاء کیفی خدمات در کنار توسعه محصولات به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک و کاهش ترددها به شعبه از جمله استراتژی‌های عمده بانک‌سینا محسوب می گردد

ارتباطات یکپارچه نقطه تمایز بیمه کوثر

ارتباطات یکپارچه نقطه تمایز بیمه کوثر

اندازه فونت  
ارتباطات یکپارچه نقطه تمایز بیمه کوثر

 

به گزارش روابط‌عمومی بیمه کوثر، ارتباطات و انتقال پیام با استفاده از ابزارها و شیوه‌های گوناگون ضرورتی انکار‌ناپذیر برای دستیابی به یک هدف کلان، تاثیرگذاری بر اذهان و توسعه جایگاه صنعت بیمه، است. به اعتقاد مجید مشعلچی فیروزآبادی، مدیرعامل بیمه کوثر، ارتباطات یکپارچه نقطه تمایز بیمه کوثر است، چرا که ایجاد معاونت ارتباطات، امور مشتریان و بازاریابی و همسوسازی فرایندها در برقراری ارتباط منطقی و مناسب با بیمه‌گذار، اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی ذی‌نفعان، تبلیغات مناسب و حقیقی جایگاه شرکت را نزد ذی‌نفعان به یک جایگاه ویژه تبدیل کرد. در ادامه متن گفت‌وگوی خبرنگار روزنامه تفاهم با این مدیرخبره بیمه‌ای را می‌خوانید:
نقش روابط‌عمومی‌ها در توسعه فرهنگ بیمه را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
وقتی صحبت از «فرهنگ» می‌کنیم، پس پذیرفته‌ایم که باید نهادی وجود داشته باشد که وظایف مربوط به فرهنگ‌سازی را برعهده بگیرد. هر‌چند بنا به اوضاع یک جامعه و شرایطی که پیش می‌آید ممکن است در عرصه‌های مختلف، یک ادبیات یا فرهنگ در تاروپود جامعه شکل بگیرد اما نیازمند زمانی بسیار طولانی است. در موضوع بیمه هم به طور دقیق وضع به همین شکل است.
من فرهنگ بیمه را به یک باغ تشبیه می‌کنم. اگر برای پرورش ادبیات بیمه در کشور به روش «دیم» بسنده کنیم، حاصل چندانی دست‌مان را نمی‌گیرد. ما ناگزیریم با صرف هزینه و تلاش، بذر دانش به‌روز و اطلاعات درست بیمه‌ای را در ذهن مخاطبان بکاریم و با خدمات مناسب و تبلیغات اثربخش آن را آبیاری کنیم تا در نهایت به یک باغ بارور تبدیل شود. وقتی ادبیات بیمه در سطح جامعه رشد کرد همه از میوه آن بهره‌مند می‌شوند. مردم با استقبال از خرید انواع بیمه‌نامه‌ها باعث رونق اقتصادی صنعت بیمه می‌شوند و شرکت‌های بیمه نیز با ارایه خدمات مناسب و عمل به تعهدات خسارت بیمه‌گذاران را جبران می‌کنند.
به طور منطقی ظرفیت‌ها و نیروی انسانی صنعت بیمه درگیر عملیات بیمه‌گری و مسایل مرتبط از جمله صدور، کارشناسی، ارزیابی، مالی و غیره است. خارج از صنعت هم من سراغ ندارم سازمانی را که در این زمینه رسالتی برای خود تعریف کرده باشد. حالا به نظر شما متولی این فرهنگ‌سازی چه نهادی باید باشد؟! تنها امید صنعت بیمه، همت روابط‌عمومی شرکت‌های بیمه است. به عبارتی می‌خواهم تاکید کنم که برای صنعت، غیر از «روابط عمومی» هیچ بخشی وجود ندارد که به صورت مستقیم در زمینه توسعه فرهنگ و ادبیات بیمه فعالیت کند و نقشی یگانه و بی‌همتا را در این امر ایفا می‌کند.

آیا روابط‌عمومی‌های شرکت‌های بیمه‌ای توانسته‌اند این وظایف را به نحو احسن انجام دهند؟
پیش از هرچیز، لازم است توجه کنیم که توسعه فرهنگ بیمه را در کشور می‌شود از دو منظر ارزیابی کرد: یکی مقایسه آن با شرایط گذشته و دیگری اندازه‌گیری آن با ابزارهای علمی روز و مقایسه آن با شرایط مطلوب. اگر اقبال عمومی سال ۱۴۰۰ را با ۱۰۰ سال قبل -که اصلا بیمه‌گری نوین در کشور نبود- مقایسه کنیم، از نظر ریاضی بی‌نهایت رشد کرده‌ایم. اما اگر آن را با معیارهای جهانی و حتی شاخص‌های برنامه توسعه خودمان بسنجیم در می‌یابیم که هنوز خیلی با استانداردها فاصله داریم. اهمیت چگونگی ارزیابی ما از جایگاه فعلی صنعت بیمه کشور اینجاست که گاهی نگاه ما به گذشته و دیدن میزان پیشرفت باعث ایجاد رضایت کاذبی می‌شود که ممکن است در تداوم حرکت و افزایش تلاش خلل ایجاد کند. از سویی دیدن فاصله فراوان با افق‌های ترسیم‌شده و استانداردهای جهانی نیز شاید باعث دلسردی ما شود.
قضاوت درباره نتیجه عملکرد واحدهای روابط عمومی بیمه‌گران بدون توجه به امکانات، بودجه و اهمیتی که در صنعت برای‌شان قائل شده‌اند کار درستی نیست. اگر صادق باشیم باید بپذیریم که هنوز هم در بسیاری از شرکت‌ها اداره روابط عمومی با این استدلال که «کار فنی انجام نمی‌دهد» در حاشیه قرار دارد و به تبع نمی‌تواند نهاده‌های مناسبی را جذب کند که به ستانده‌های مطلوب منجر شود. ازاین‌رو، پیش از اظهارنظر درباره میزان تحقق انتظارها از بخش روابط عمومی صنعت شاید بهتر باشد به این سوال پاسخ دهیم که ما مدیران صنعت که امور فنی را دغدغه محوری خود قرار داده‌ایم، تا چه اندازه روابط عمومی را جدی گرفته‌ایم، برایش خط‌مشی تعریف کرده‌ایم و تخصیص منابع را متناسب با آن انجام داده‌ایم. اگر این مقدمه روشن باشد آنگاه ارزیابی ما از خروجی فعالیت واحدهای روابط عمومی صنعت می‌تواند منطقی و منصفانه باشد.
در اهمیت این واحد برای شرکت بیمه کوثر همین بس که جایگاه معاونت برای آن در نظر گرفته شده است. برای هر سال، سیاست‌گذاری می‌کنیم و اهداف مشخصی را در نظر می‌گیریم و متناسب با آن امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در اختیار معاونت ارتباطات قرار می‌دهیم. خوشبختانه در طی این سال‌ها با همین روش توانسته‌ایم، در این بخش، همواره فراتر از اهداف مدنظر را محقق سازیم. بی‌تردید تلاش بی‌وقفه همکارانم در این معاونت مبتنی بر روش‌های علمی، بررسی رفتار مشتری، جلب رضایت وی، آگاهی‌بخشی و تبلیغات فراگیر یا هدفمند توانسته است در توسعه فرهنگ بیمه هم بین مشتریان شرکت و هم مخاطب عام تاثیر زیادی بگذارد.

تشکیل جلسه‌های منظم روابط‌عمومی‌های شرکت‌های بیمه‌ای چه دستاوردی تاکنون داشته است؟
تصور می‌کنم سه دستاورد شاخص را بتوان برای این جلسه‌ها در نظر گرفت: اول انتقال تجربه‌ها و تبادل نظر، دوم ایجاد هماهنگی برای پیشبرد کارها و اهداف کلان و سوم هویت‌بخشی به اهمیت روابط عمومی در صنعت.
از قدیم گفته‌اند همه‌چیز را همگان دانند. ارتباط مدیران روابط عمومی شرکت‌های بیمه به صورت مستمر ضمن ایجاد همبستگی و دوستی باعث می‌شود تجربه‌ای که یک روابط عمومی به دست آورده و برایش هزینه هم داده است در اختیار دیگران قرار گیرد تا نیازی نباشد آزموده را بیازمایند. از طرفی راهکارهای خلاقانه، ابزارهای نو و دانش روز که شاید هر روابط عمومی گوشه‌ای از آن را داشته باشد به اشتراک گذاشته شود که این باعث هم‌افزایی و بالارفتن سرعت و کیفیت کار صنعت در این بخش می‌شود.
اهدافی هم هستند که به فراخور شرایط روز یا سیاست‌های بیمه مرکزی باید به صورت جمعی توسط همه شرکت‌های بیمه دنبال شود. این جلسه‌ها جایی است که این اهداف مطرح و تشریح می‌شوند. حتی گاهی برای تحقق یک برنامه گروهی وظایف روابط عمومی هر شرکت بیمه به تفکیک مشخص می‌شود؛ مثال برجسته‌ای که در زمینه هماهنگی و همکاری واحدهای روابط عمومی صنعت الان به ذهنم می‌رسد اجرای طرح «زنگ بیمه» در سراسر کشور بود که به شکلی دقیق اجرا شد و آثار خوبی هم در گسترش فرهنگ بیمه داشت.
همچنین نفس برگزاری جلسه‌ها باعث شده است اهمیت جایگاه و کارکرد «روابط عمومی» در صنعت بیمه به تصویر کشیده شود. این موضوع ناظر به مطلبی است که در پاسخ به پرسش قبلی نیز بر آن تاکید کردم. یعنی پافشاری هوشمندانه نهاد ناظر به مطرح و فراگیر شدن مفهوم «روابط عمومی» به نوعی باعث هویت‌بخشی به این بخش شده و آن را از محاقی که شاید پیش از این گرفتار بودند خارج کرده است.

در شرایط اقتصادی متاثر از شیوع ویروس کرونا روابط‌عمومی‌های صنعت بیمه در جهت رشد و توسعه بیمه در جامعه چه برنامه‌هایی باید داشته باشد؟
اول باید ببینیم کرونا چه آثار منفی‌ای بر صعنت بیمه گذاشته است تا ببینیم واحد روابط عمومی برای مقابله با آن باید چه کاری انجام دهد. خوب بهتر از من می‌دانید که شاید ده‌ها اثر را بتوان در این زمینه احصا کرد که شرح و بسط آن در این مقال نمی‌گنجد. به علاوه، برنامه روابط عمومی هر شرکت باید متاثر از سیاست‌های بالادستی با نیازهای بازار تنظیم شود و در نتیجه بدیهی است به راهبردها و راهکارهای متفاوتی منجر خواهد شد. بنابراین من به تحلیل یکی از آثار زیان‌بار و البته نامحسوس کرونا بسنده می‌کنم که از دید همکاران من در معاونت ارتباطات بیمه کوثر مخفی نمانده است.
با شیوع کرونا و کاهش رفت و آمدها بالتبع حضور مشتریان در واحدهای فروش اعم از شعب و نمایندگی‌ها کم شد؛ حال آنکه به شکل سنتی بخش اعظم فروش در صنعت بیمه به صورت حضوری انجام می‌شد. در یک صنعت هنگامی که محصول ملموسی وجود ندارد اگر ارتباط مستقیم فروشنده و خریدار هم حذف شود دیگر هیچ فصل‌مشترک عینی و محسوسی بین دو طرف معامله نیست. در این شرایط اعتمادسازی کار بسیار سختی است. به نظر من، مراجعه حضوری یک واکنش ناخودآگاه است که مشتری یا فروشنده بیمه برای ایجاد حس امنیت و اطمینان انجام می‌دهد تا قراردادی منعقد شود و بیمه‌نامه‌ای صادر گردد. اما با شیوع کرونا این اهرم از بین رفته و این اعتماد و اطمینان آسیب دیده است. روابط عمومی یک شرکت باید کاری کند که مخاطب همواره شرکت را همراه، پاسخگو و در دسترس بداند.
این طور نیست که تصور کنیم برای فروش غیرحضوری بیمه، همین که بسترهای الکترونیکی و درگاه‌های اینترنتی آماده شد مشتری هم برای خرید اقدام می‌کند. مشتری یک شرکت بیمه امنیت را می‌خرد و برای درک آن دوست دارد تکیه‌گاه خود را از نزدیک ببیند تا در قلب خویش احساس آرامش کند. اما در یک محصول صنعتی این موضوع دخیل نیست. مشتری سفارش می‌دهد و محصول را می‌بیند. اگر دوست داشت، خرید خود را نهایی می‌کند و اگر راضی نبود انصراف می‌دهد. اما در فروش بیمه، مشتری اول باید حس اطمینان و اعتمادی را که یک مفهوم انتزاعی است وجدان کند و سپس حق‌بیمه را بپردازد.
وظیفه یک روابط عمومی هوشمند در این شرایط تلاش مضاعف برای ایجاد ذهنیت مثبت در مخاطب و افزایش ضریب اطمینان در فکر او نسبت به خدمات بیمه‌ای است. اگر تا دیروز مشتری یا نماینده هر از گاهی برای جلب و نوسازی اعتماد به سراغ هم می‌رفتند در شرایط همه‌گیری کرونا، برنامه‌ها و فعالیت‌های روابط‌عمومی یک شرکت باید فضایی از آرامش، دسترس‌پذیری و پاسخ‌گویی را برای مشتری ایجاد کند که بدون ارتباط دیداری یا حتی شنیداری با ارایه‌دهنده خدمت بیمه‌ای هم از اعتماد به او اشباع شده باشد

بهره برداری از شعبه بانک سینا در یاسوج

بهره برداری از شعبه بانک سینا در یاسوج
مدیرعامل بانک سینا در آیین افتتاح شعبه یاسوج به عنوان اولین واحد این بانک در یکی از شهرهای جنوب غربی ایران، گفت: در راستای سیاست ها و برنامه های توسعه ای و بهینه سازی شعب و خدمات رسانی مطلوب به مردم زحمتکش و مهربان این منطقه، امروز شاهد افتتاح شعبه بانک سینا در شهر یاسوج هستیم.
بهره برداری از شعبه بانک سینا در یاسوج

دکتر ایمانی با اشاره به اینکه استان کهگیلویه و بویر احمد از نظر اقتصادی به عنوان ناحیه کشاورزی و دامپروری به‌شمار می‌ رود، گفت: با وجود صنایع، استخراج نفت گچساران و کارخانه قند یاسوج، فعالیت های صنعتی و معدنی در این استان، ظرفیت های مناسبی موجود است که تاسیس شعبه در این گونه مناطق با برخورداری از چنین منابعی علاوه بر افزایش توان تسهیلات دهی، شرایط ایجاد کسب و کارهای تولیدی را نیز برای هموطنان غیور این استان فراهم می آورد.
وی با بیان اینکه رویکرد و سیاست بانک سینا، حمایت از کسب و کارهای کوچک و متوسط است، اظهار داشت: با افتتاح این شعبه و برنامه های حمایتی که بانک در این خصوص دارد، امیدواریم علاوه بر رونق صنایع کوچک و متوسط، زمینه اشتغالزایی جوانان جویای کار را در این خطه سردسیری از سرزمین ایران اسلامی فراهم آوریم.
مدیرعامل بانک سینا همچنین با اشاره به ایفای نقش مسئولیت اجتماعی بانک، افزود: اعطای تسهیلات اشتغالزایی مناطق روستایی که چند سالی است در بانک سینا اجرایی شده در راستای کمک به توسعه پایدار و تحقق اجرای عدالت اجتماعی شکل گرفته که قطعا نقش همکاران پر تلاش در شعب بویژه در شعبه جدید یاسوج برای تداوم این حرکت انسانی و اخلاقی بسیار حائز اهمیت است.
در جریان این سفر دکتر ایمانی از شعبه “دوگنبدان” و “باجه لنده” نیز بازدید نمود و ضمن گفت وگو با روسا و همکاران این شعب و باجه رهنمودهای لازم را در خصوص بهبود فعالیتها در این مناطق ارائه داد.
گفتنی است در این سفر، معاونین امور شعب و مناطق، مهندسی و پشتیبانی، سرمایه های انسانی و مدیر منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل بانک سینا را همراهی کردند

روابط عمومی و تحقق شعار سال

روابط عمومی و تحقق شعار سال
اندازه فونت  
روابط عمومی و تحقق شعار سال

به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، ابوطالب قره چماقلو قائم مقام مدیر عامل به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بیان داشت :
صنعت بیمه کشور با پوشش و حمایت از سرمایه های ملی در مقابل ریسک ها و خطرات، نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور دارد. با روشنگری مستمر مدیران سازمانها و بنگاه های اقتصادی و عموم جامعه نسبت به خطرات و ریسک های مرتبط و تاثیر در اندیشه صاحبان ریسک و ایجاد باور در ضرورت تامین پوشش جهت ریسک ها و خطرات، موانع ذهنی دست اندرکاران تولید در حوزه صنایع و اقتصاد و سرمایه های ملی رفع می گردد که حاصل آن رشد اقتصادی و شکوفایی تولید خواهد بود.
شرکت بیمه آرمان مصمم است با اجرای این مهم که از طریق حذف موانع ذهنی ناشی از خطرات و ریسک های تولید محقق میگردد، نقش خود را در اطاعت از فرمان مقام معظم رهبری در سال تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ایفا نماید.

نهاد روابط عمومی از اجزاء و عناصر اصلی ارتباطات است که در ایجاد بسترهای ذهنی و عینی نقش بسزایی دارد و در صنعت بیمه نیز با ایفا کارکرد های اطلاع رسانی، ایجاد و حفظ ارتباط دوسویه و تفاهم متقابل بین شبکه فروش و بیمه گزاران به رشد و توسعه سازمان در محیط ودر راه رسیدن به اهداف و استراتژی های آن کمک می کند و همچنین می تواند از طریق ارتباطات ماهیتی خود ، برای تمام جریان های اقتصادی و تولیدی، فرهنگ سازی آشنایی با رسیک ها و خطرات بنیادی را ایجاد نماید.
نفوذ در اذهان مدیران سرمایه های کشور به منظور شناساندن خطرات و ریسک های موجود به عهده حوزه های روابط عمومی و ارتباطات صنعت بیمه است.که در سال های اخیر نیز این رسالت به خوبی انجام شده است.

بر خود لازم می دانم در این موسم که بهانه ای برای ارج نهادن به تلاش های رسانه و فعالان عرصه روابط عمومی است ، ضمن تبریک این مناسبت فرخنده توفیق بیشتر اصحاب این حوزه را آرزو نمایم که به حق موفق نیز بوده اند.

خدمت جدید بانک گردشگری رونمایی شد;افتتاح حساب آنلاین؛ بدون نیاز به حضور در شعبه

خدمت جدید بانک گردشگری رونمایی شد;افتتاح حساب آنلاین؛ بدون نیاز به حضور در شعبه
اندازه فونت  
خدمت جدید بانک گردشگری رونمایی شد;افتتاح حساب آنلاین؛ بدون نیاز به حضور در شعبه

بانک گردشگری در ادامه برنامه‌های خود برای تکمیل سبد محصولات و خدمات خود ـ به‌ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک ـ و با توجه به شرایط ناشی از ویروس کرونا، هم‌زمان با عید سعید فطر، اقدام به رونمایی از سامانه افتتاح حساب غیر حضوری (آنلاین) کرده‌است.

با راه‌‌اندازی این سامانه، متقاضیان می‌توانند بدون نیاز به حضور در شعبه به‌صورت کاملا غیر حضوری از طریق اپلیکیشن «گردش پی» و مراجعه به بخش شباهنگ، در بانک گردشگری حساب باز کنند.

برای بهره‌مندی از این سرویس، کافی‌ست با مراجعه به سایت رسمی بانک گردشگری به نشانی www.tourismbank.ir ، وارد بخش «افتتاح حساب و احراز هویت آنلاین» شوند. در گام بعدی، اپلیکیشن گردش‌پی که در صفحه مذکور در دسترس است را دانلود و سپس اجرا کنید و در نهایت به بخش شباهنگ وارد شوید.

خاطر نشان می‌ شود؛ از آنجا که تمامی مراحل افتتاح حساب، از هر کجا و در هر زمان به‌صورت کاملا غیر حضوری صورت می‌گیرد، امکان بهره‌مندی از خدمات بانک گردشگری را برای مردم به‌ویژه در شهرهایی که با شعبه بانک فاصله دارند، تسهیل می‌کند.

استقبال ۲۰ هزارنفری از صدور کارت هواداری پرسپولیس بانک گردشگری

استقبال ۲۰ هزارنفری از صدور کارت هواداری پرسپولیس بانک گردشگری

استقبال ۲۰ هزارنفری از صدور کارت هواداری پرسپولیس بانک گردشگری

 

رئیس اداره بازاریابی و عملیات بانکداری نوین بانک گردشگری اعلام کرد: تاکنون حدود ۲۰ هزار نفر از مردم از دریافت کارت هواداری پرسپولیس این بانک استقبال کرده اند.
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، هادی کوچکی گفت: صدور کارت هواداری پرسپولیس که از آبان ماه ۹۹ در تمام شعب بانک گردشگری در سراسر کشور آغاز شده، همچنان ادامه دارد.
وی افزود: تمام هواداران پرسپولیس می‌توانند با مراجعه به شعب بانک گردشگری در سراسر کشور، نسبت به افتتاح حساب هواداری با حداقل مبلغ ۵۰۰ هزار ریال اقدام کنند.
کوچکی ادامه داد: صدور کارت هواداری پرسپولیس در سه رده “همراه” ، “حامی ” و “دوآتیشه” صادر خواهد شد و دارندگان هر کدام از این رده‌ها می‌توانند از مزایای متنوع این کارت‌ها برخوردار شوند.
وی درباره مزایای کارت‌های هواداری توضیح داد: کارت‌های هواداری از مزایای مختلفی همچون ترانسفر فرودگاهی، تخفیف در بهای هتل‌های فرودگاهی و همچنین خدمات اپلیکیشن “گردش پی” قابلیت استفاده خواهد داشت.
کوچکی تصریح کرد: همچنین در حال مذاکره با دستگاه‌های مختلف برای بهره‌مندی مزایای بیشتر برای دارندگان کارت های هواداری پرسپولیس برای سال ۱۴۰۰ هستیم.
این گزارش حاکیست: بانک گردشگری در فصل‌های آتی تا سال ۱۴۰۱ درتمام مسابقات اعم از لیگ برتر، جام حذفی و … به عنوان اسپانسر باشگاه پرسپولیس انتخاب و مقرر شد نام و نشان بانک گردشگری بر روی پیراهن پرسپولیس نقش‌آفرینی کند.

امضا تفاهم نامه همکاری میان شرکت بیمه دی و مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون

امضا تفاهم نامه همکاری میان شرکت بیمه دی و مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون

اندازه فونت  
امضا تفاهم نامه همکاری میان شرکت بیمه دی و مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون

شرکت بیمه دی در راستای اهداف خود، ورود به بازارهای جدید کسب و کار و تحول دیجیتال، تفاهم نامه همکاری خود را با مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون امضا کرد.

طی نشستی که با حضور معاون برنامه ریزی و تحول کسب و کار، مدیر تحول دیجیتال و مدیر روابط عمومی و حوزه مدیریت از شرکت بیمه دی و مرکز نوآوری و شتابدهی رایمون مدیا صورت پذیرفت، علاوه بر تبادل تفاهم ‌نامه همکاری در خصوص پتانسیل های شرکت رایمون مدیا از جمله امکان تولید گیمیفیکیشن، خدمات نو آورانه و تولید محتواهای خلاقانه و…  توضیحاتی ارائه شد.

یکی از اهداف شرکت بیمه دی در سال ۱۴۰۰ تحقق بیمه داری نوین و ارائه خدمات نوآورانه به ذینفعان بوده که امید است با استفاده از ظرفیت های طرفین بتوان در این خصوص اقدامات موثری صورت پذیرد.

کاهش قیمت تمام شده پول، به ثمر رسیدن پروژه‌ها و سر و سامان دادن به بدهی بازار بین بانکی

دستاوردهای مهم بانک گردشگری از زبان رئیس هیات مدیره؛
کاهش قیمت تمام شده پول، به ثمر رسیدن پروژه‌ها و سر و سامان دادن به بدهی بازار بین بانکی

رئیس هیات مدیره بانک گردشگری گفت: شروع اجرای پروژه بانکداری دیجیتالی و ارائه خدمات بانکی به صورت الکترونیک، کاهش قیمت تمام شده پول، به ثمر رسیدن بسیاری از پروژه ها و ساماندهی بدهی بازار بین بانکی از مهم‌ترین دستاوردهای بانک گردشگری در سال ۹۹ بود.
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، حسین ثابتی افزود: رعایت دقیق دستورالعمل های بانک مرکزی، شفافیت مالی، بر روی کدال قرار گرفتن به موقع صورت‌های مالی بانک و همچنین مقدمات ورود برخی شرکت‌ها به بازار سرمایه از دیگر دستاوردهای بانک به شمار می‌رود.
وی همچنین عملکرد بانک گردشگری در یک دهه فعالیت را در مجموع مثبت ارزیابی کرد و گفت: بانک در یک دهه اخیر فراز و نشیب‌هایی را پشت سر گذاشت اما سرمایه‌گذاری‌های بانک در این مدت به گونه‌ای بود که عمده آن‌ها به مرحله سودآوری رسیده است.
ثابتی افزود: بانک گردشگری در مدت۱۰ سال فعالیت خود علاوه بر ارائه خدمات مطلوب بانکی به مردم، در بخش بین الملل خوب درخشید و توانست تمام مجوزهای لازم را آن هم در شرایط تحریم دریافت کند و اهدافش را به خوبی پیش ببرد.
وی اظهار کرد: اقتصاد کشور بانک محور است و در سال‌های گذشته که بازار سرمایه فعال نبود (به جز حدود یک سال اخیر)، بیشترین فشارها برای تامین مالی پروژه‌ها به عهده بازار پول بوده و بانک‌ها نقش مهمی در اقتصاد کشور داشتند.
ثابتی آموزش مدیران و کارکنان را از برنامه‌های مهم بانک گردشگری برشمرد و گفت: یکی از فعالیت‌های مهم بانک در یک دهه اخیر آموزش‌های مستمر به ویژه برای نیروهای جوان بود که این آموزش‌ها نقش موثری در بهبود فعالیت‌های بانک برای خدمت به مردم داشت.

ساعت کاری شعب یزد تغییر کرد

ساعت کاری شعب یزد تغییر کرد

 

کوتاه انلاین ـ به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، ساعت کاری شعب یزد و صفائیه یزد از روز چهارشنبه ۱۵/۰۲/۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی برای حضور کارکنان ۷:۰۰ لغایت ۱۳:۰۰ و ساعت خدمت رسانی به مشتریان ۷:۳۰ لغایت ۱۲:۳۰ خواهد شد.

الزام استفاده از ماسک برای کارکنان و مشتریان در واحدهای بانک ملی ایران

plus

همزمان با اوج گیری دوباره شیوع بیماری کرونا در کشور، بانک ملی ایران اعلام کرد که استفاده از ماسک برای همکاران همه واحدهای بانک الزامی است و ضمن رعایت اصل تکریم ارباب رجوع، از ارائه خدمت به مراجعین بدون ماسک اجتناب خواهد شد.

 

به گزارش کوتاه انلاین از  روابط عمومی بانک ملی ایران، استفاده مستمر از مواد ضدعفونی کننده و پاکسازی متناوب سطوح، تبدیل سیستم نوبت دهی مشتریان از حالت دستی به پدالی، بهره گیری از دستگاه های پدالی و یا افشانه های دستی حاوی محلول ضدعفونی کننده برای نظافت دست ها، به تعلیق درآمدن جلسات غیرضروری و برگزاری آن به صورت مجازی و استفاده از کفپوش آغشته به محلول ضد عفونی کننده جهت گندزدایی کفش های مراجعین در مبادی ورودی واحدها از جمله اقدامات بانک ملی ایران برای کمک به قطع زنجیره انتقال کروناست.
تهیه و توزیع اقلام بهداشتی دارای استاندارد و با کیفیت و نیز عدم استفاده از وسایل مشترک نظیر خودکار، مهر نماز، استامپ و … به همه واحدهای بانک ملی ایران ابلاغ و تاکید شده است که میز خدمت در مبادی ورودی برای پاسخگویی موثر به ارباب رجوع و صیانت از حقوق مشتری باید مستقر شود.
ایجاد تهویه مناسب واحدها از طریق گردش هوا با بازکردن پنجره ها و استفاده از هواکش، رعایت فاصله گذاری اجتماعی دو متری در سالن کارکنان و مشتریان از طریق علامتگذاری با حذف برخی صندلی ها و نیز تعبیه وسایل حاوی مایع ضدعفونی کننده، دستمال کاغذی و سطل زباله در مجاورت آسانسورهای واحدها از دیگر الزامات واحدهای بانک در دوره زمانی کنونی است.
بانک ملی ایران همچنین بر لزوم جداسازی فضای سالن مشتریان از باجه های بانکداران با نایلون ضخیم و یا نوارهای ایجاد فاصله و نیز نصب پیام برای آگاهی کارکنان و مشتریان در خصوص نحوه پیشگیری و مقابله با شیوع این بیماری و نیز ترویج استفاده حداکثری از ظرفیت بانکداری الکترونیک و مجازی به منظور عدم مراجعه حضوری به شعب تاکید کرده است.

رنگ‌بندی «بام» برای مشتریان اعتباری

«بام» وضعیت اعتباری و بازپرداخت اقساط تسهیلات گیرندگان را رنگ‌بندی می‌کند.

 به گزارش کوتاه انلاین به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، منظم بودن در بازپرداخت اقساط تسهیلات می تواند در تعیین وضعیت اعتباری مشتریان بانک موثر باشد، از این رو همواره به تسهیلات گیرندگان توصیه می شود اقساط خود را مطابق برنامه زمان بندی اعلام شده بازپرداخت کنند.

سامانه «بام» بانک ملی ایران برای ساده سازی این روند نزد مشتریان، شرایط بازپرداخت اقساط آن ها را با چهار رنگ مختلف نشان می دهد.

بر این اساس، رنگ فیروزه ای به افراد دارای «بازپرداخت بسیار منظم» تعلق می گیرد. رنگ زرد نشان دهنده «بازپرداخت منظم»، رنگ نارجی نشان دهنده «بازپرداخت به نسبت منظم» و رنگ قرمز نشان دهنده «بازپرداخت نامنظم» اقساط است.

از این طریق، مشتریان می توانند وضعیت اعتباری خود را سنجیده و نسبت به بهبود آن اقدام کنند

برنامه‌ریزی موسسه اعتباری ملل برای ایجاد ۱۰۰۰ شغل در گرگان

برنامه‌ریزی موسسه اعتباری ملل برای ایجاد ۱۰۰۰ شغل در گرگان

 

بانک و بیمه

 

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی گفت: موسسه اعتباری ملل در راستای رونق اقتصادی در استان گلستان، با کلنگ‌زنی یک مجتمع تجاری و تفریحی در شهر گرگان درصدد ایجاد ۱۰۰۰ شغل برای ساکنان این شهر است.
رمضانعلی سنگدوینی، نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در گفتگو با خبرنگار شمانیوز، درباره اقدام موسسه اعتباری ملل در ساخت مجتمع‌های تفریحی در استان گلستان گفت: مجتمعی که موسسه ملل در استان گلستان ساخته یک مجتمع گردشگری، تفریحی و تجاری است است و موسسه ملل می‌خواهد آن را در چهار فاز اجرا کند.
وی افزود: الحمدالله موسسه ملل کارهای بسیار خوبی را در کشور انجام داده و مکانی را که در استان گلستان ساخته، در شمال شهر گرگان قرار دارد و اینجا قبلاً کارخانه کشت و صنعت بوده و ضمن اینکه آن را به مجتمع گردشگری تبدیل می‌کند، کارخانه را به یکی از شهرک‌های صنعتی شرق گرگان منتقل می‌کند تا آن کارخانه را هم فعال نگاه دارد؛ یعنی این دو کار را با هم انجام می‌دهد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کافی‌شاپ، رستوران، مجتمع تجاری و تفریحی  در فاز اول به مساحت ۳۶ هزار متر مربع تکمیل می‌شوند و در فاز دوم، فضای تفریحی و پارک آبی به مساحت ۱۴ هزار متر مربع ساخته خواهد شد که خلأ وجود پارک آبی در استان گلستان را رفع خواهد کرد. در فاز سوم هم سالن‌های چندمنظوره مانند تالار، سینما و غیره به مساخت ۹۵۰۰ متر مکعب ساخته می‌‎شود و در فاز چهارم هم فضاهای اقامتی و هتل به مساحت ۲۰ هزار متر مربع ساخته خواهد شد.
ایجاد ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ شغل در گرگان
سنگدوینی معتقد است؛ اقدامی که موسسه ملل در شهر گرگان انجام داده، یک رونق بسیار خوبی را برای این شهر ایجاد کرده و طبق گزارش‌ها از ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ شغل ایجاد خواهد کرد و این موضوع برای استان گلستان و شهر گرگان حائز اهمیت است.

خدمات جدید بانک دی برای خانواده های شهدا وایثارگران

خدمات جدید بانک دی برای خانواده های شهدا وایثارگران

مدیرعامل بانک دی و معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران بر افزایش تعاملات فی‌مابین تأکید کردند.

به گزارش کوتاه انلاین ، برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در نشست مشترک با ملک محمد نجفی، معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران که با هدف توسعه همکاری‌ها میان بانک دی و بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، توفیق خدمت به خانواده معظم شهدا را بزرگ‌ترین نعمت و افتخار برای کارکنان بانک دی دانست و گفت: بانک دی تلاش کرده است با هدف تکریم و ایجاد رفاه هر چه بیشتر برای خانواده معزز شهدا و ایثارگران، دامنه ارائه خدمات به این عزیزان را گسترش دهد.

کریمی افزود:راه‌اندازی واحدهای بانکی بانک دی در ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور و انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با پست بانک ایران برای آن‌که خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بتوانند خدمات بانک دی را از شعب پست‌بانک ایران نیز دریافت کنند، دو اقدام مهمی است که موجب می‌شود دسترسی خانواده‌های شاهد و ایثارگر به خدمات بانک دی تسهیل شود.

وی ادامه داد: با این اقدامات توسعه‌ای، انتظار می‌رود به‌زودی گروه‌های جدیدی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر در سراسر کشور به جمع مشتریان و دریافت‌کنندگان خدمات بانک دی اضافه شوند و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز تمرکز فعالیت‌های بانکی خود را در این بانک قرار دهد.

مدیرعامل بانک دی به طراحی محصولات جدید برای تنوع‌بخشی به خدمات ارائه‌شده به جامعه شاهد و ایثارگر از سوی بانک دی اشاره کرد و گفت: علاوه بر تداوم طرح‌های گذشته، در حال حاضر اقدام به طراحی محصولات و خدمات جدیدی ویژه خانواده‌‎های معظم شاهد و ایثارگر کرده‌ایم که به زودی با رونمایی از این طرح‌ها، شاهد عملیاتی‌شدن آن‌ها خواهیم بود. بانک دی اولویت‌بخشی به ارائه خدمات به این گروه را در دستور کار خود داشته و دارد و امیدواریم بتوانیم با تنوع‌بخشی به محصولات و خدمات، تمرکز فعالیت‌های بانکی خانواده‌های شاهد و ایثارگر در سراسر کشور را در این بانک ایجاد کنیم.

پشتیبانی و مانع‌زدایی برای رشد تولید در موسسه ملل

پشتیبانی و مانع‌زدایی برای رشد تولید در موسسه ملل

 

 

پشتیبانی و مانع‌زدایی برای رشد تولید در موسسه ملل
موسسه اعتباری ملل در راستای بهبود کسب و کار و رونق تولید، انواع ضمانت‌نامه‌های بانکی را صادر می‌کند.

 

 

به گزارش تجارت آوا به نقل از دیوان اقتصاد،موسسه ملل همگام با فرمایش مقام معظم رهبری در مورد شعار سال ۱۴۰۰ یعنی تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها و در جهت تسهیل و تسریع در فعالیت تولید، بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی، اقدام به صدور انواع ضمانت‌نامه‌ها می‌کند.

براساس این گزارش، تجار و فعالان اقتصادی می توانند با جایگزین کردن ضمانت نامه در قبال نقدینگی نسبت به کاهش بلوکه شدن سرمایه و استفاده بهینه از آن، بازده بیشتری کسب کنند. لذا شناخت بهتر و بیشتر این خدمات توسط بنگاه‌های تجاری مسلماً سهولت و روانی بیشتری در چرخه امور اقتصادی و بازرگانی آنها ایجاد خواهد کرد.

این گزارش حاکی است، موسسه ملل در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان، سامانه استعلام ضمانت نامه بانکی را در وب سایت این موسسه و شبکه درون سازمانی ملل راه اندازی کرده است که طبق آن دریافت کنندگان ضمانت نامه های بانکی (ذینفعان ضمانت نامه ها) می توانند با ثبت شماره ضمانت نامه و کد شعبه صادر کننده ضمانت نامه نسبت به دریافت تاییدیه آن بر اساس مستندات بانک مرکزی (سامانه سپام) اقدام و از اصالت آن اطمینان یابند.

همچنین با توجه به شیوع کرونا و لزوم ارائه خدمات الکترونیکی توسط بانکها و موسسات اعتباری، سامانه استعلام ضمانت نامه بانکی نیز راه اندازی شده است که طبق آن مشتریان می‌توانند با ورود به سامانه اطلاع رسانی این موسسه https://melalbank.ir/ اصالت ضمانت نامه‌های صادر شده توسط موسسه اعتباری ملل را از طریق کد سپام (سامانه پیام رسانی الکترونیکی مالی) و درج شماره سپام، ضمانت نامه و کد/ شناسه ملی، به صورت آنلاین استعلام کنند.

این گزارش می‌افزاید، به گفته جوادی مدیرعامل موسسه اعتباری ملل، عرضه ضمانت‌نامه در این موسسه به منظور تسهیل و تسریع در فعالیت بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی، در زمان انعقاد معاملات و قراردادها، بوده و با جدیت نیز دنبال می‌شود.

گفتنی است، یکی از خدمات مهم بانک‌ها به مشتریان خود صدور و ارائه انواع ضمانتنامه است که طی آن مبادلات اقتصادی تسهیل می‌شود. برهمین اساس، ضمانت‌نامه سندی است که با صدور آن برای اشخاص حقیقی و حقوقی تضمینی برای انعقاد قراردادها و پشتوانه‌ای مهم برای اجرای قراردادهای بازرگانی و معاملات تجاری فراهم می شود.

شایان ذکر است که دارابودن حساب یا افتتاح حساب به نام ضمانت خواه، تمکن کافی ضمانت خواه برای پوشش تعهدات و واقعی بودن قرارداد پایه بین ضمانت خواه و ذینفع شرایط عمومی دریافت ضمانت‌نامه است.

در همین راستا، موسسه اعتباری ملل با صدور ضمانت‌نامه تعهد می‌کند درصورتیکه متقاضی، تعهدات پیش‌بینی شده را در موعد معین نپردازد و یا اینکه از انجام صحیح و به موقع تعهدات خود به هر علت خودداری کند، به مجرد اعلام ذینفع قبل از انقضای سررسید، وجه الضمان یا مبلغ قید شده در ضمانتنامه را در وجه ذینفع بپردازد.

امکان دریافت شماره شبا کلیه بانکها از نرم افزار فام موسسه اعتباری ملل

به گزارش کوتاه انلاین، از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل: این موسسه به منظور دسترسی مردم عزیز کشورمان به شماره شبای خود بستری آماده نموده تا آنها بتوانند به راحتی شماره شبای خود را در کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور از طریق نرم افزار فام دریافت نمایند.
متقاضیان محترم می توانند با نصب نرم افزار فام موسسه اعتباری ملل ضمن دریافت شماره شبا از خدمات متنوعی از قبیل خرید شارژ، کارت به کارت، استعلام کاری از سازمان‌ها و ادارات و خدمات بانکی را دریافت نمایند.

نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی اردیبهشت ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد

با مشارکت شرکت توسعه انرژی، نفت وگاز لاوان وابسته به گروه مالی گردشگری؛
نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی اردیبهشت ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر پروژه شرکت توسعه انرژی، نفت و گاز لاوان وابسته به گروه مالی گردشگری اعلام کرد: با مشارکت این شرکت، نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی اردیبهشت ماه امسال در استان اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، بهزاد آقابابازاده گفت: مذاکرات قرارداد مشارکت در پروژه نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی مجلسی، بهار سال ۱۳۹۹ آغاز شد و پس از توافقات اولیه در تیرماه، در نهایت آذر ماه امسال قرارداد منعقد شد.
وی افزود: با این قرارداد، شرکت توسعه انرژی، نفت و گاز لاوان دو هدف مهم را دنبال کرد. نخستین هدف دستیابی به درآمد عملیاتی در کمترین زمان ممکن و دوم ورود به صنعت رو به رشد بین المللی و ملی انرژی‌های تجدیدپذیر به خصوص انرژی خورشیدی است.
آقابابازاده ادامه داد: از مهم‌ترین دستاوردهای این پروژه، می‌توان به آغاز فعالیت عملیاتی این شرکت بعد از ۹ سال و استفاده از منابع داخلی راکد اشاره کرد. یکی دیگر از دستاوردهای این پروژه برای شرکت، مشارکت با شریک خارجی و انتقال دانش حاصل از تجربه بیش از ۲۵۰ مگاوات نیروگاه نصب شده در ۹ کشور دنیا و پشتیبانی مرکز تعالی این شرکت در هند با متخصصان مجرب در حوزه انرژی خورشیدی است.
وی افزود: نیروگاه به طور کامل توسط بخش خصوصی در دست احداث است و طبق برنامه در اردیبهشت ماه امسال به بهره برداری تجاری خواهد رسید. در ساخت این نیروگاه، خرید تجهیزات و مواد از سازندگان داخلی و بهره مندی حداکثری از توانمندی‌های پیمانکاران ایرانی مدنظر قرار گرفته است و انتظار می‌رود در دوره احداث به طور میانگین ۷۰ فرصت شغلی و در دوره بهره برداری ۱۲ فرصت شغلی ایجاد نماید.
آقابابازاده با بیان اینکه نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی مجلسی به نیروگاه شبکه سراسری برق کشور متصل می‌شود، اظهار کرد: مهم‌ترین ویژگی این نوع برق این است که تولید آن نه تنها کمترین صدمه را به محیط زیست وارد می کند بلکه با تولید سالانه حدود ۲۳,۵۰۰ مگاوات ساعت برق خورشیدی منجر به کاهش انتشار ۱۸ هزار تن معادل دی اکسید کربن برابر با گاز گلخانه‌ای حاصل از پیمایش سالانه ۳,۵۹۰ خودرو مسافری می گردد. همچنین برای تمیز کردن پنل‌های نیروگاه از ربات‌های تمیزکننده استفاده خواهد شد که علاوه بر افزایش راندمان تولید، به صرفه‌جویی در آب مصرفی نیز کمک شایانی می‌کند.
وی درباره برنامه های سال ۱۴۰۰ گفت: طبق استراتژی سال ۱۳۹۹ شرکت، مقرر بود که ما در یک پروژه مشارکت وارد شویم که با حمایت‌های هیات مدیره شرکت، شرکت گسترش صنایع ومعادن ماهان و گروه مالی گردشگری محقق شد. برای سال جاری نیز مشارکت در دو پروژه در دستور کار قرار گرفته از اکنون ارزیابی پروژه‌های مختلف در حوزه انرژی در حال بررسی است و امیدواریم بتوانیم در نیمه اول سال ۱۴۰۰ حداقل یکی از این پروژه‌ها را به نتیجه برسانیم.
نماینده شرکت توسعه انرژی، نفت و گاز لاوان در پروژه مجلسی تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در انرژی‌های پاک، سرمایه‌گذاری در آینده این کشور و نسل‌های بعدی است و این پروژه و پروژه‌های مشابه علاوه بر سودآوری مالی، به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی شرکت لاوان و گروه مالی گردشگری می‌تواند تلقی می‌گردد.
آقابابازاده اظهار امیدواری کرد روزی برسد که بتوانیم معادل انرژی برقی که در مجموعه گروه مالی گردشگری مصرف می‌کنیم، انرژی پاک تولید و به شبکه سراسری برق کشور تزریق کنیم و گروه مالی گردشگری به گروه مالی کاملا سبز گردشگری تبدیل شود.

مدیرعامل بانک سینا با سفر به شهر ساوه و دیدار با کارکنان باجه شهر صنعتی کاوه، بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت ها و موقعیت ممتاز این قطب بزرگ صنعتی کشور تاکید کرد

مدیرعامل بانک سینا با سفر به شهر ساوه و دیدار با کارکنان باجه شهر صنعتی کاوه، بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت ها و موقعیت ممتاز این قطب بزرگ صنعتی کشور تاکید کرد.

لزوم بهره مندی همکاران از ظرفیت قطب بزرگ صنعتی کشور

به گزارش کوتاه انلاین ، دکتر ایمانی با بیان آنکه شهرکاوه به دلیل نزدیکی به تهران و استقرار در چهارراه ارتباطی “شمال به جنوب” و” غرب به شرق” کشور در موقعیتی ممتاز قرار گرفته است، افزود: مجاورت این شهر با استانها و مناطق صنعتی و همچنین برخورداری از زیرساخت‌های قوی و مزایای مناطق ویژه اقتصادی، آن را به قطب بزرگ صنعتی کشور بدل ساخته که لازم است همکاران پرتلاش و ساعی بانک از این موقعیت در جهت بهبود شاخص های عملکردی و ارتقای جایگاه این باجه بیشترین بهره و استفاده را داشته باشند.
وی، استفاده از ظرفیت شرکت های بزرگ که در شهرهای صنعتی مستقر هستند را امتیازی مهم برشمرد و گفت: جذب شرکت‌های بزرگ و حقوقی در کنار امتیازاتی که برای تجهیز و تخصیص منابع شعبه می تواند به همراه داشته باشد، به کاهش قیمت تمام شده پول و بهبود زنجیره ارزش و فروش بهینه محصولات بانک نیز می‌انجامد که نهایتاً بر رشد و سودآوری شعب را به همراه دارد.
دکتر ایمانی به عملکرد خوب همکاران در سال گذشته علیرغم شیوع کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به مشکلاتی که این بیماری برای هموطنان عزیز فراهم آورد، بانک سینا در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی برای کمک به آسیب دیدگان، اقدامات قابل قبولی را به انجام رساند که امیدواریم در سال جدید نیز با تلاش و جدیت همکاران، عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشیم. در این دیدار، که معاون شعب و مناطق، مدیر اعتبارات و مدیر منطقه مرکزی، قم و لرستان نیز حضور داشتند ، ضمن گفتگو با همکاران، دستورات لازم برای رفع مشکلات موجود صادر شد.

ایبیس” هتل برتر سال ۱۳۹۹ انتخاب شد

“ایبیس” هتل برتر سال ۱۳۹۹ انتخاب شد

مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات اعلام کرد: هتل “ایبیس” تهران ازنظر رعایت نظافت و پروتکل های بهداشتی با رای مسافران اسنپ تریپ به عنوان هتل برتر سال ۱۳۹۹ انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، سمانه یوسفی گفت: در سال ۱۳۹۹ از میان نظرسنجی صورت گرفته از میهمانان اسنپ‌تریپ، هتل های فرودگاهی با بالاترین امتیاز به علت رعایت دقیق مصوبات ستاد مقابله با کرونا برای سفر امن و سلامت در درگاه فروش معرفی شد.
وی افزود: رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، سبب شد تا تیم‌های ورزشی کشور مانند تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان در فروردین ماه امسال این هتل را قبل از عزیمت به مسابقات بین المللی برای اقامت اعضای تیم خود انتخاب کنند.
یوسفی اضافه کرد: همچنین برخی شرکت‌ها و مجموعه‌های اقتصادی بنام که همه ساله گردهمایی‌های خود را خارج از تهران و در شهرهای دیگر کشور و یا جزایر خلیج فارس برگزار می کردند، برگزاری برنامه های خود را به این هتل منتقل کردند.
شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات وابسته به شرکت سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) از زیرمجموعه های گروه مالی گردشگری است.

انعقاد سه تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

انعقاد سه تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی
تفاهم‌نامه همکاری مشترک بانک آینده و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور دکتر فطانت مدیرعامل، دکتر مرادی و حسین مجاهدی، اعضای هیأت مدیره، جمعی از مدیران بانک و محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت و امور مجلس وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سایر مدیران این وزارت‌خانه منعقد شد.
در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری متقابل، طرفین ضمن اشاره به دامنه گسترده صنعت گردشگری و تعداد مشاغل متعددی که با آن در ارتباط هستند، بر نقش به‌سزای این صنعت در توسعه و شکوفایی کشور تاکید نمودند.
مدیرعامل بانک آینده با اشاره به مشارکت بانک در پروژه‌های بخش گردشگری طی سه سال گذشته و شرایط کنونی گفت: متاسفانه ویروس کرونا مشکلات زیادی را برای فعالان اقتصادی به‌وجود آورده است که در این میان، بخش گردشگری بیشترین آسیب را دیده است. با این‌حال، بانک آینده در سال «جهش تولید»، با درک شرایط حاکم بر کشور و به‌منظور مساعدت با فعالان این بخش و حمایت از تولیدکنندگان داخلی، همواره تلاش نمود منابع لازم برای تامین مالی پروژه‌ها را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهد و با تمدید دوران مشارکت تسهیلات آن‌ها، شروع بازپرداخت اقساط را به‌تعویق بیندازد.
بر این اساس، بانک آینده نسبت به تمدید دوره مشارکت ۲۳ فقره تسهیلات پرداختی اقدام نموده است. هم‌چنین، مقوله تامین مالی طرح‌های نیمه‌تمام، در دستور کار بانک در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» نیز قرار دارد.
محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت و امور مجلس وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، تصریح کرد: وزارت متبوع برای مشارکت و تسهیل فرآیند تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمامِ دارای اولویت، در تلاش است تا با تشکیل کارگروه مشترکی از نمایندگان بانک آینده و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، در این زمینه اقدام نماید.
وی افزود: مطمئن هستیم صنعت گردشگری پس از دوران کرونا، به‌سرعت به رشد چشم‌گیری دست خواهد یافت و آینده این صنعت با حمایت و همکاری بانک‌ها، درخشان خواهد بود.
در پایان این مراسم، «تفاهم‌نامه اعطای تسهیلات برای توسعه و تکمیل طرح‌های بخش گردشگری از محل منابع صندوق توسعه ملی» و «دو قرارداد عاملیت وجوه اداره شده برای اعطای تسهیلات با شرایط مناسب از محل منابع داخلی بانک آینده» به امضای طرفین رسید.

همکاری پست بانک ایران با شرکت ملی پست در ارائه خدمت به مشتریان

همکاری پست بانک ایران با شرکت ملی پست در ارائه خدمت به مشتریان

 

رمضانعلی سبحانی فر در نشست صبح امروز با بهزاد شیری؛ مدیرعامل پست بانک در راستای بررسی مفاد تفاهم نامه مشترک دو مجموعه، “شبکه پستی کشور” را دارای ظرفیت هایی بی شمار برای ارائه خدمات اجرایی به نیابت از بانک ها در سراسر کشور دانست.
رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست با اشاره به “قانون برنامه ششم توسعه کشور” با موضوع “واگذاری خدمات نیابتی” در راستای “تحقق دولت الکترونیک” و همچنین “دستاوردهای مثبت همکاری پست با سایر بانک‌ها”، عنوان کرد: “برون‌سپاری خدمات فیزیکی بانک‌ها به پست از زمینه‌های مهم همکاری دو مجموعه است.
معاون وزیر ارتباطات، خدمات گسترده پست در سراسر کشور به‌ویژه مناطق روستایی و کمتر توسعه‌یافته را یادآور شد و گفت: ارائه خدمات بانکی به کمک پست در محل سکونت مشتریان گامی مهم در راستای ارایه خدمات مطلوب‌تر  و رضایت‌بخش است که تاثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها دارد.
سبحانی‌فر به انعقاد تفاهم نامه با دو بانک رسالت و دی اشاره و افزود: “بر اساس این تفاهم نامه ها مقرر شده است پست درارائه خدماتی که منجر به ایجاد شعب مجازی می شود با آنها همکاری کند.
به گفته مدیرعامل شرکت ملی پست، خدماتی از قبیل احراز هویت مکانی، افتتاح حساب، توزیع کارتهای مشتریان، ارسال دسته چک و توزیع اخطاریه ها و ابلاغیه ها ، اخذ امضای گرم با مراجعه به منزل مشتریان مواردی است که جزو خدمات قابل ارائه پست به شمار می آید.
در ادامه این نشست، مدیرعامل پست بانک با بیان این که انعقاد تفاهم‌نامه مشترک با شرکت ملی پست، گامی مهم در راستای خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به هموطنان عزیز است ، گفت: “گسترش همکاری پست با بانک ها باعث می شود جایگاه واقعی پست در اقتصاد ملی تحقق پیدا کند.
شیری ضمن اعلام آمادگی پست بانک در مشارکت با پیمانکاران پست و تامین تجهیزات با رعایت ضوابط ،خواستار همفکری و نزدیک تر شدن دیدگاه اعضای کارگروه مشترک دو مجموعه در راستای بررسی راهکارهای استفاده بهینه از ظرفیت فناوری اطلاعات پست در عملی کردن اهداف پست بانک شد.
وی در پایان ابراز امیدواری نمود که با گسترش همکاری دو مجموعه شاهد سرعت‌بخشی و خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر به مشتریان خواهیم بود .

امضای تفاهم نامه کانون وکلای دادگستری و بیمه رازی

در امضای تفاهم نامه کانون وکلای دادگستری و بیمه رازی مطرح شد؛ صنعت بیمه مهم‌ترین پشتیبان نهاد وکالت

رییس کانون وکلای دادگستری مرکز در این مراسم با اشاره به قدمت صد ساله و جایگاه ویژه کانون وکلا گفت: کانون وکلا ، خانه ملت ایران است. این کانون رسالت سنگینی بر عهده دارد و پشتیبان مردم در مراجع حقوقی و قضایی است و در راستای انجام این رسالت مورد تهدید و آسیب قرار دارد.

دکتر جلیل مالکی افزود : اطمینان خاطر دارم که این همکاری تجربه موفق و سرفصل جدید و خوبی است و کانون وکلا در کنار بیمه رازی خواهد بود.

ادامه خبر در سایت بیمه رازی

✅ https://instagram.com/razi24_insurance
.

بیمه تعاون؛ حامی اصلی کنفرانس ملی مهندسی مالی و بیم سنجی

هفتمین کنفرانس مهندسی مالی و بیم سنجی با حمایت شرکت بیمه تعاون برگزار خواهد شد.
به گزارش کوتاه انلاین  از روابط عمومی بیمه تعاون، دکتر مریم سلماسی، مدیر ریسک و تعالی این شرکت با اعلام این مطلب گفت: کنفرانس ملی مهندسی مالی و بیم سنجی، برای هفتمین سال متوالی از سوی پژوهشگاه دانش های بنیادی (مرکز تحقیقات فیزیک نظری و ریاضیات) برگزار خواهد شد.
وی افزود: شرکت بیمه تعاون نیز با هدف اعتلای دانش اکچوئری (بیم سنجی)، مدیریت ریسک و مهندسی مالی و تعامل بیش از پیش فضای دانشگاه با صنعت به عنوان حامی اصلی و تنها حامی بیمه‌ای این کنفرانس حضور خواهد داشت.
سلماسی ادامه داد: دکتر حمید کردبچه، رئیس پژوهشکده بیمه، دکتر یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون و دکتر هیربد آسا، استاد مدرسه بازرگانی کنت انگلستان اعضای شورای سیاستگذاری این کنفرانس را تشکیل داده و دکتر سید محمد مهدی کاظمی، استاد دانشگاه خوارزمی، دکتر مریم سلماسی، مدیر ریسک بیمه تعاون و محسن راهپیما، معاون اجرایی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی اعضای کمیته اجرایی این کنفرانس هستند.
وی اضافه کرد: این کنفرانس در مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و محورهای آن عبارتند از: بیمه‌های پارامتریک و مبتنی بر شاخص؛ اکچوئری بیمه‌های زندگی و غیرزندگی؛ مشتقات و اوراق بهادار مالی و بیمه‌ای، بورس، فرابورس، مدیریت سبد سرمایه و ثروت؛ طراحی ابزارهای مدیریت ریسک فاجعه بار؛ روش‌های کمی برای مدیریت ریسک در موسسات مالی؛ کاربرد فناوری‌های نوین (فین تک، اینشورتک، زنجیره بلوکی، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و …) و دبیرخانه این کنفرانس به زودی آماده دریافت مقالات از پژوهشگران خواهد بود.
وی هم‌چنین گفت: هفتمین کنفرانس ملی مهندسی مالی و بیم‌سنجی توسط پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) نمایه شده و مقالات از این طریق قابل دسترس خواهد بود.
سلماسی افزود: با توجه به اینکه این کنفرانس احتمالاً به صورت مجازی برگزار خواهد شد برای تشویق مخاطبان و ایجاد آمادگی در مخاطبان و برگزارکنندگان، ۴ پیش رویداد از سوی با موضوعات «کاربرد فناوری‌های نوین در بیمه و مدیریت مالی» با مدیریت دکتر هیربد آسا، «اکچوئری، بیمه های زندگی و غیرزندگی» با مدیریت دکتر امیرتیمور پاینده، «بیمه های پارامتریک و بیمه‌های مبتنی بر شاخص» با مدیریت دکتر یونس مظلومی و «مشتقات و اوراق بهادار مرتبط با بیمه» با مدیریت مریم یاراحمدی از اردیبهشت تا تیرماه سال ۱۴۰۰ و به صورت آنلاین و بعضاً با حضور اساتید بین المللی به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد. در این پیش رویدادها سعی خواهد شد مسائل روز طرح شده و نتایج برخی از آخرین تحقیقات و تجربیات با مخاطبان به اشتراک گذاشته شود.
اولین پیش رویداد ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ با موضوع «کاربرد فناوری‌های نوین در بیمه و مدیریت مالی» و با همکاری دانشگاه Kent انگلستان برگزار می شود که طرق ثبت نام در آن به زودی اعلام عمومی خواهد شد.
قابل توجه است که مدیر ریسک و تعالی بیمه تعاون از تمام کارشناسان و متخصصان بیمه برای حضور پژوهشی در این کنفرانس و پیش رویدادها و تقویت جایگاه علمی آن دعوت کرد

تقدیر از مدیرعامل بانک سپه به دلیل کسب رتبه برتر دربهینه سازی شعب

minuspspbplus

بانک سپه رتبه برتر در شاخص بهینه سازی شبکه شعب را در بین بانکهای دولتی و خصوصی شده کسب کرد.

 به گزارش کوتاه انلاین  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه شورای مدیران این وزارتخانه که با حضور مدیران عامل بانکهای کشور برگزار شد، با اهدای لوح سپاس از عملکرد بانک سپه به دلیل بهینه سازی شبکه شعب در راستای ایجاد چابکی و مولد سازی دارایی ها و همگامی با تحول دیجیتال در سال ۱۳۹۹ قدردانی کرد.

بر اساس این گزارش در تقدیر نامه فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی خطاب به محمد کاظم چقازردی مدیرعامل بانک سپه آمده است: «بانک ها در اقتصاد هوشمند، نقش موثری در هموارسازی مسیر رشد و توسعه اقتصادی دارند که البته در ایفای این نقش، الزاماً نیازی به حضور فیزیکی در ابعاد گسترده و در قالب شعب نبوده و می توان از طریق در دسترس قرار دادن خدمات الکترونیکی در هر مکان و در هر زمانی به اقتصاد و جامعه کمک کنند. هرچند این امر در راستای شمولیت مالی، مستلزم تحول در کسب و کار بانکداری، متناسب با رشد فناوری است».

در بخش دیگری از این تقدیر نامه آمده است: «بهینه سازی شبکه شعب، در راستای ایجاد چابکی و مولد سازی دارایی ها و همگامی با تحول دیجیتال، علاوه بر اینکه همواره مورد تأکید رییس جمهور محترم قرار داشته، به عنوان یکی از محورهای اصلاح نظام بانکی در اولویتهای وزارت امور اقتصادی و دارایی قرار دارد. چنین برنامه ای در بانکی که با گام نهادن در تحول دیجیتال، در شرف آغاز مرحله جدیدی از حیات خود می باشد، از اهمیت بیشتری برخوردار است که خوشبختانه آن بانک توانسته است در سال ۱۳۹۹ بر اساس ارزیابی صورت پذیرفته توسط این وزارت، رتبه برتر را در بین بانکهای دولتی و خصوصی شده کسب نماید.

بدینوسیله ضمن تشکر از جنابعالی و همکاران محترمتان، انتظار دارم ساماندهی تعداد شعب کماکان مورد اهتمام قرار گیرد».

۱۴۰۰، سال شکوفایی سرمایه‌گذاری‌های گروه مالی گردشگری است

ایجاد ۵ هزار شغل جدید درسال جاری/ ۱۴۰۰، سال شکوفایی سرمایه‌گذاری‌های گروه مالی گردشگری است

مدیر روابط عمومی گروه مالی گردشگری اعلام کرد: این گروه تاکنون بیش از ۱۰ هزار شغل پایدار در بخش‌های مختلف اقتصادی ایجاد کرده که این رقم تا نیمه نخست امسال به بیش از ۱۵ هزار نفر افزایش می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، امیر نیک رویان گفت: با بهره برداری از پروژه های در دست اجرای این گروه، در سال ۱۴۰۰ بین ۵ تا ۶ هزار فرصت شغلی جدید به ویژه در مناطق محروم کشور ایجاد می شود.
وی افزود: ایجاد فرصت‌های شغلی در شرایط فعلی کشور، اقدامی ارزشمند و نوعی عبادت به حساب می‌آید که می تواند بسیاری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی را از بین ببرد.
نیک رویان ادامه داد: در شرایط فعلی که تحریم‌های ظالمانه دشمنان کارها را سخت کرده، گروه مالی گردشگری توانسته نقش خوبی در اقتصاد کشور ایفا کند و در بخش‌های مختلف اقتصادی حضوری فعالانه داشته باشد.
وی گفت: سال ۱۴۰۰ سال شکوفایی سرمایه‌گذاری‌های انجام شده گروه مالی گردشگری است و پروژه‌های در دست اجرای این گروه، به تدریج یکی پس از دیگری به بهره‌برداری خواهد رسید که حاصل آنها علاوه بر عمران و آبادانی مناطق محروم، ایجاد هزاران فرصت‌های شغلی مستقیم و غیرمستقیم به ویژه برای جوانان است.
مدیر روابط عمومی گروه مالی گردشگری تصریح کرد: ما به عنوان بخش خصوصی فعالیت می‌کنیم اما وظیفه ذاتی، دینی و اخلاقی خود می‌دانیم در چارچوب سیاست‌های کشور برای رفع تحریم‌ها گام برداریم.
نیک رویان گفت: در شرایط سخت تحریم، قرارداد طرح‌های توسعه فولاد بناب با قرارگاه خاتم الانبیا منعقد شد و ثابت کردیم که می توانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم. در طرح توسعه فولاد بناب که کارهای اولیه آن شروع شده، برای بیش از ۳ هزار نفر فرصت‌های شغلی در استان آذربایجان شرقی ایجاد شده است.
وی ادامه داد: ایجاد بیش از ۱۰ هزار شغل مستقیم و ۴۰ هزار شغل غیرمستقیم، نهضت ساخت مدرسه‌سازی در مناطق محروم، توسعه زیرساخت‌های صنعتی، معدنی و گردشگری، سرمایه‌گذاری در پروژه‌های بزرگی همچون احداث کارخانه‌های فولاد بافت و فولاد بناب، میکامال کیش، سیتی سنتر اصفهان و مرکز تجاری، تفریحی و گردشگری آیلند به عنوان نخستین شهر نمونه گردشگری، بخشی از تلاش‌های انجام شده گروه مالی گردشگری در یک دهه اخیر است.

تغییر ساعت کاری شعب قزوین

تغییر ساعت کاری شعب قزوین

 

به گزارش کوتاه انلاین به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین،طبق اطلاعیه کمیسیون هماهنگی بانک های استان قزوین، شعبه بانک کارآفرین در این استان از تاریخ ۱۲ اسفند ماه سال جاری تا اطلاع ثانوی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت۸ تا ۱۳:۳۰ و در روزهای پنجشنبه از ساعت ۸تا ۱۲:۳۰ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی هستند.
طبق اطلاعیه مذکور ساعت حضور کارکنان در روزهای شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ و در روزهای پنجشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.
بر اساس این گزارش هرگونه تغییر جدید در ساعت کاری شعب این بانک ، از طریق وب‌سایت اعلام خواهد شد.

1 2 3 26