انتشار گزارش اولیه دستاوردهای مالی ال‌جی برای سه‌ماهه سوم ۲۰۲۱

آخرین اخبار تاریخ انتشار: ۰۰/۰۷/۲۰ دیدگاه‌ها برای انتشار گزارش اولیه دستاوردهای مالی ال‌جی برای سه‌ماهه سوم ۲۰۲۱ بسته هستند   33 بازدید

اندازه فونت    

 

ال‌جی الکترونیکس امروز نتایج اولیه گزارشات مالی فصل سوم ۲۰۲۱ خود را منتشر کرد.

ال‌جی درآمد تلفیقی تقریبی ۱۸.۸ تریلیون وون کره جنوبی را در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۱ میلادی کسب نموده که رشد ۲۲ درصدی نسبت به فصل مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد و بالاترین درآمد فصلی در تاریخ این شرکت به شمار می‌آید.
بر اساس استانداردهای کنونی، ال‌جی مبلغی حدود ۴۸۰ میلیارد وون را نیز در این سه‌ماهه برای فراخوان Chevy Bolt EV در نظر خواهد گرفت. انتظار می‌رود که سود عملیاتی ۵۴۰.۷ میلیارد وونی پس از انعکاس میزان فراخوان ۴۹.۶ درصد کمتر از سه ماهه سوم سال قبل باشد.
این‌ها در حالی است که ال‌جی الکترونیکس فعالیت بخش تلفن همراه خود را در پایان ماه جولای متوقف کرد و عملکرد شرکت ارتباطات موبایل را به‌عنوان یک ضرر متوقف‌شده تلقی می‌کند. درآمد سال گذشته در زمان مشابه این بخش نیز فقط به‌منظور مقایسه اعلام‌شده است.
این ارقام سود تلفیقی آزمایشی بر اساس استانداردهای گزارشگری مالی بین‌المللی – کره جنوبی (K-IFRS)‌ است که به عنوان خدماتی به سرمایه گذاران ال جی الکترونیکس قبل از اعلام نتایج نهایی درآمد از جمله سود خالص، ارائه می شود. جزئیات مربوط به هر بخش در اواخر ماه جاری به‌صورت رسمی اعلام خواهند شد.

برچسب ها:
آخرین اخبار
رفتن به ابتدای صفحه