آخرین وضعیت پرداختی‌های سازمان بیمه سلامت به مراکز طرف قرارداد

آخرین اخبار تاریخ انتشار: 00/11/03 دیدگاه‌ها برای آخرین وضعیت پرداختی‌های سازمان بیمه سلامت به مراکز طرف قرارداد بسته هستند   63 بازدید

اندازه فونت    

 

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت آخرین وضعیت پرداختی‌های این سازمان به مراکز طرف قرار داد را تشریح کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بیمه سلامت؛ حسین رنجبران درباره آخرین وضعیت پرداختی‌های سازمان بیمه سلامت گفت: در سازمان بیمه سلامت تلاش شد که انضباط اداری و مالی برقرار و پرداختی‌ها به مراکز طرف قرار داد منظم شود.
وی ادامه داد: در حوزه دولتی و دانشگاهی تا پایان مهر ماه ۱۴۰۰ تسویه حساب انجام شده است. در ادوار مختلف، سازمان بیمه سلامت بعضایک سال تا یک سال و نیم تاخیر در پرداخت داشت. برای رسیدگی به اسناد و پذیرش نیاز به دو تا سه ماه زمان داریم. الان به مرحله‌ای رسیدیم که می‌گوییم سند بیاورید تا هزینه پرداخت شود.
معاون سازمان بیمه سلامت بیان کرد: در نسخه الکترونیک تمامی بدهی های سازمان تا پایان دی ماه ۱۴۰۰ پرداخت شده است و در حال حاضر تا پایان دی ماه پرداخت های ما ماهیانه در نسخه الکترونیک ۵۱۰ میلیون تومان بوده  است.
وی افزود: در بخش غیردولتی تا ابتدای آذر ماه ۱۴۰۰ پرداختی‌ها انجام شده و در داروخانه‌ها تا پایان آبان ماه ۱۴۰۰ پرداخت شده و تا پایان آذر برای نسخه‌های الکترونیک پرداختی انجام شده است.
رنجبران گفت: در حوزه پزشک خانواده شهری و نظام ارجاع و پزشک خانواده روستایی تا پایان دی ماه پرداختی‌ها انجام شده است

برچسب ها:
آخرین اخبار
رفتن به ابتدای صفحه