دیدار دوستانه پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با کودکان‌ کار

شهردار منطقه ۵ اعلام کرد:
دیدار دوستانه پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با کودکان‌ کار

شهردار منطقه ۵ گفت: به مناسبت هفته تربیت بدنی، پیشکسوتان تیم‌های استقلال و پرسپولیس در یک بازی دوستانه با تیم مجموعه توانای کودکان کار، پا به توپ شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵ ، محمود کلهری افزود: مسابقه بسیاردیدنی، با کیفیت و جذاب با حضور فوتبالیست‌های عزیز و پیشکسوتان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با کودکان کار، برگزار شد.

او تاکید کرد : این‌گونه فعالیت‌ها، می‌تواند پیامدهای مثبتی، در آینده این عزیزان داشته باشد چرا که معتقدم، تغییر رویکرد و نگاه ویژه به کودکان کار ضروری است.

شهردار منطقه ۵ خاطر نشان کرد : منطقه ۵، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های و امکانات ورزشی بسیار خوبی دارد. به همین دلیل، حتما باید تقویم ورزش را تا پایان سال با یک برنامه‌ریزی دقیق، کیفی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعقیب کنیم.

سید حسین دلبری معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۵ نیز گفت:قهرمانی و ایثار درس امروز کودکان کار در این بازی بودکه توسط بهترین معلمان این عرصه یعنی پیشکسوتان و قهرمانان به آنها آموزش داده شد.

سید قاسم موسوی، رئیس اداره ورزش شهرداری منطقه ۵، نیز هدف از برگزاری این مسابقه دوستانه را افزایش اعتماد به نفس کودکان کار و ایجاد فضایی شاد برای آنان دانست تا بتوانند لذت پیروزی، شور و نشاط اجتماعی را تجربه کنند.

این بازی، در زمین چمن مصنوعی شهرداری ناحیه ۶ منطقه ۵برگزار شد و با نتیجه مساوی ۲ -۲ به پایان رسید.