اتحاد و همدلی نهادها عامل عبور از شرایط سخت  

اتحاد و همدلی نهادها عامل عبور از شرایط سخت

 

صنعت و معدن

به گزارش کوتاه انلاین ،سرهنگ اکبری، فرمانده حوزۀ مقاومت بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه و جمعی از فرماندهان بسیج پایگاه‌های نواحی این شرکت، روز سه‌شنبه ۲۸ بهمن‌ماه، ضمن دیدار با هادی نباتی‌نژاد، مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه، در خصوص دستاوردها و راهبردهای بسیج شرکت، گفت‌وگو   و تبادل‌نظر کردند.

در جریان این دیدار، مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه گفت: بدون شک مدیریت شرکت و به‌طور مشخص روابط عمومی، در راستای تقویت فعالیت‌های بسیج که به‌واقع منافع ملی را دربردارد، همواره در کنار بسیج خواهد بود و از آن حمایت خواهد کرد.

هادی نباتی‌نژاد از عضویت حداکثری کارکنان این شرکت در پایگاه‌های بسیج نواحی شرکت به‌عنوان یکی از نقاط قوت این حوزه یاد   و  تصریح کرد: با توجه به مأموریت بسیج که امام (ره) تدوین کردند، باید با اتحاد و همدلی همۀ نهادها در همۀ حوزه‌ها تلاش کنیم تا کشور از این شرایط سخت اقتصادی به‌سلامت عبور کند.

وی با تأکید بر ظرفیت‌های بسیج تصریح کرد: امروز دشمن با روش‌های نوین سعی دارد به کشور ضربه وارد کند؛ ازاین‌رو بسیج با عنایت به ظرفیت‌های خود باید در حوزه‌های اقتصادی، تولیدی، فرهنگی، دفاعی، امنیتی و سایبری، تلاش حداکثری خود را برای دفاع از کشور به کار گیرد و به خاطر داشته باشد که مدیریت شرکت همواره در کنار آنان خواهد بود.

به گزارش خبرنگار فولاد، در این دیدار، فرمانده حوزۀ مقاومت بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه و سایر فرماندهان پایگاه‌های بسیج نواحی ضمن تبریک انتصاب مدیر روابط عمومی، در خصوص عملکرد و اقدامات حوزه و پایگاه‌های بسیج نواحی و نقش‌آفرینی آن‌ها در شرکت و جامعه توضیحاتی ارائه کردند.