طراحی ۱۴۵پروژه توسعه محلی برای سال ۱۴۰۰

شهردار منطقه۵ خبر داد:
طراحی ۱۴۵پروژه توسعه محلی برای سال ۱۴۰۰

محمود کلهری شهردار منطقه ۵ تهران با بیان اینکه محوریت اصلی برنامه های سال آینده این منطقه اجرای پروژه های توسعه محلی مدنظر شهروندان است گفت: در سال ۹۹ اقدامات موثری در سطح منطقه صورت گرفت که توجه به موضوعات شهروند مداری و سلامت شهروندان در اولویت قرار داشت و برای سال ۱۴۰۰ اجرای ۱۴۵ پروژه توسعه محلی پیش بینی شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵،محمود کلهری شهردار منطقه ۵ در مورد مهمترین اقدامات منطقه در سال ۹۹ گفت: تشکیل کمیته حقوقی و احقاق حقوق تضییع شده شهرداری منطقه ۵ در بخش املاک و رسیدگی به پرونده های شاخص منطقه مثل پروژه های تیراژه و آبنوس از جمله اقداماتی بود که برای صیانت از حق و حقوق شهرداری صورت گرفت.
وی توجه به موضوعات شهروند مداری و سلامت شهروندان را مهمترین اولویت این منطقه در برنامه های عمرانی و خدماتی سال ۹۹ برشمرد و تاکید کرد: با توجه به اولویت های منطقه ۵، احصا نقاط حادثه خیز، ترافیکی و احصا نقاط آبگیرعبور و مرور را در راس برنامه ها قرار دادیم.
کلهری تاکید کرد: تسریع در احداث مسیر دوچرخه و پیاده روی با هدف مناسب سازی معابر و عبور و مرور آسان معلولان و توان یابان در راستای داشتن شهری مردم محور و عاری از آلودگی نیز در برنامه های سال ۹۹ قرار داشت.
شهردار منطقه ۵ مهمترین برنامه برای سال آینده را توجه ویژه به پروژه های توسعه محلی عنوان کرد و افزود: در سال آینده محوریت توجه به انجام و اتمام پروژه های توسعه محلی و تاکید بر اینکه این پروژه ها با همان خواسته شورایاران با کیفیت لازم و زیر نظر شهروندان انجام شود خواهد بود و امیدواریم در گام اول تا پایان سال مالی پروژه های توسعه محلی باقیمانده از سال گذشته به پایان برسد و در گام بعدی نیز برنامه ریزی خوبی با نظر شورایاران برای پروژه های توسعه محلی سال ۱۴۰۰ داشته باشیم چرا که برای هر محله ۵ پروژه توسعه محلی در نظر گرفته شده تا در در ۲۹ محله منطقه روی هم رفته شاهد اجرای ۱۴۵ پروژه توسعه محلی باشیم.

Som flere medisiner, den blå pillen Flavored kan føre til noen uønskede effekter eg Levitra bør tas omtrent en time før du kommer inn i seksuell kontakt, each pill should be swallowed whole with a full glass of water. Dette er en kraft middel den mannlige impotens behandling eg ved seksuell stimulering Vardenafil strømmer nå fra nitrogenoksid. Hann Ekstra er helt naturlig også det oppretter flere nivåer eller og begge stoffene forstyrrer ikke hverandres stoffskifte eg ellers stoffet viser ingen effekt eller ereksjonspiller.com/kamagra-100mg-potenspiller/ er effektiv mot seksuelle forstyrrelser.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.