فعالیت های فرهنگی نیازمند خلاقیت و نوآوری است

شهردار منطقه۱۳:
فعالیت های فرهنگی نیازمند خلاقیت و نوآوری است
شهردار منطقه ۱۳ در جلسه تکریم و معارفه مدیران حوزه فرهنگی و اجتماعی منطقه ۱۳ بر پیش بینی و اجرای برنامه های خلاقانه و منحصر به فرد در سال جاری تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مجتبی شکری ، شهردار منطقه در جلسه تکریم و معارفه رئیس اداره فرهنگی و مسئول مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی که با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۳ و روسای ادارات این حوزه در محل سالن کنفرانس ساختمان ستادی برگزار شد ، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و فعالیت های آقایان شیربک و اکبری روسای پیشین اداره فرهنگی و مرکز خدمات اجتماعی ، آقایان حسن دلدار و مهدی قاسمی به عنوان روسای جدید این حوزه معرفی و برای آنها در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.
او با بیان اینکه ، توجه به برنامه های فرهنگی ، اولویت شهرداری منطقه است ، گفت : امروزه ، مسائل فرهنگی و اجتماعی همتراز با وظایف اصلی شهرداری در امور شهرسازی و معماری ، عمرانی و خدمات شهری ، اهمیت و نقش بسزایی در پیشبرد امور مربوط به شهر و شهروندان دارد ، لذا در شهرداری منطقه توجه به طرح ها و برنامه های مربوط به فرهنگسازی و کاهش آسیب های اجتماعی ، در اولویت قرار دارد.
شهردار منطقه با تاکید بر اینکه با نگاهی نو و از زوایای جدید به موضوعات نگاه کنیم ،ادامه داد : برنامه های سال جاری با توجه به مناسبت ها و رویداد های پیش رو به شیوه ای اجرایی شوند که ضمن رعایت اصل کیفیت و ظرافت های عملکردی ، منحصر به فرد و خلاقانه باشند .
در ادامه معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه ، گزارشی از اقدامات این معاونت در راه اندازی کاروان های شادی که از ۲۰ اسفند ماه تا اواخر تعطیلات نوروزی ادامه داشت ، ارائه کرد و یاد آور شد : خوشبختانه با تلاش اداره فرهنگی منطقه و دیگر ادارات فرهنگی و اجتماعی نواحی چهارگانه ، ۲۰ کاروان با نمایش عروسک های غول پیکر ، اقوام و .. شادی و امید را برای ساکنین به ارمغان آوردند