تقدیر از اهتمام فولاد سنگان درعمل به مسئولیت های اجتماعی

تقدیر از اهتمام فولاد سنگان درعمل به مسئولیت های اجتماعی

 

صنعت و معدن

به گزارش کوتاه انلاین ،مدیر کمیته امداد شهرستان خواف ضمن اهداء لوح سپاس به مدیرعامل شرکت فولادسنگان از مساعدت‌های این شرکت در راستای حمایت از نیازمندان و محرومین مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خواف قدردانی نمود.
حیاتی ضمن حضور در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان و دیدار با دکتر امرایی و تقدیر از ایشان و کلیه پرسنل زحمتکش این شرکت، افزود: زحمات و توجه شایان شرکت فولاد سنگان در حمایت از مددجویان و نیازمندان شهرستان در قالب طرح مواسات و دیگر برنامه های حمایتی امری پسندیده و قابل تقدیر بوده که این منبعث از دیدگاه مثبت نسبت به ولی نعمتان انقلاب اسلامی ایران در فولاد سنگان است.
درادامه دکتر امرایی، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن حلول ماه مبارک رمضان، در خصوص تقدیر و تشکر از خدمات کمیته امداد و زنده نگه داشتن یاد معمار کبیر انقلاب، گفت: فلسفه وجودی حکومت دینی و حاکمیّت اسلامی، برقراری عدالت و خدمت‌ نمودن به مردم، به‌ویژه محرومان و نیازمندان است و فولاد سنگان نیز دراین راه همچون گذشته ثابت قدم خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فولاد سنگان، امرایی در پایان ضمن ابراز امیدواری در خدمت رسانی بیش از پیش به مردم منطقه افزود: معیار ارزشمند خدمت‌رسانی، حس نوع‌دوستی است و انشالله با برقراری ارتباط موثرتر با نهادهای حمایتی، بتوانیم دین خودمان را به مردم ادا نماییم.