معابر و دیوارهای شهری منطقه ۸ از تبلیغات انتخاباتی پاکسازی شد

معابر و دیوارهای شهری منطقه ۸ از تبلیغات انتخاباتی پاکسازی شد

به گزارش روابط معابر و دیوارهای شهری منطقه ۸ از تبلیغات انتخاباتی پاکسازی شدعمومی شهرداری منطقه ۸ ،معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۸گفت : پاکسازی نواحی ۳گانه منطقه از تبلیغات نامزدهای انتخابات، پس از اعلام پایان رای گیری انجام شد.

ناصر رضاپور با اشاره به اینکه بعد از پایان زمان قانونی انتخابات جمع‌آوری این اقلام و پاکسازی چهره شهر، از دغدغه‌های شهروندان و مدیریت شهری بود،گفت: به منظور ارتقای زیبایی بصری محیط شهری پاکسازی دیوار نویسی ها و برچسب های تبلیغاتی ،پوسترها و تراکت های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات، با استفاده از تمام تجهیزات و عوامل خدمات شهری انجام شد.
او افزود: پس از اعلام زمان پایان رای گیری سازه ها و داربست های نصب شده در میادین و معابر اصلی نیز جمع آوری و همه شعارنویسی ها با استفاده از مواد پوشاننده نیز در نواحی پاکسازی و همچنین بنرهای تبلیغاتی جمع آوری و رفت و روب معابر نیز با بسیج نیروهای خدمات شهری به اتمام رسید.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی یازدهم و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر، ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار شد.